جراحی زیبایی بینی
مشاورین کلید
جراحی زیبایی بینی
مشاورین کلید

آخرین وضعیت تقاضا در بازار طلا و سکه

میزان به نقل از نائب رئیس اتحادیه فروشندگان طلا و جواهر نوشت: در حال حاضر قیمت سکه طرح قدیم ۱۲ میلیون و ۳۵۰ هزار تومان است که به نسبت شنبه گذشته ۲۵۰ هزار تومان افزایش داشته همچنین قیمت سکه طرح جدید نیز به ۱۲ میلیون و ۶۸۰ هزار تومان است که به نسبت شنبه گذشته ۲۲۰ هزار تومان افزایش قیمت داشته است.

آخرین وضعیت تقاضا در بازار طلا و سکه

محمد کشتی‌آرای درباره روند قیمت هفته گذشته طلا نسبت به امروز و همچنین حباب سکه و عواملی که در انس (واحد جِرم - «ounce») جهانی سکه مؤثر بوده است، گفت: قیمت انس جهانی به هزار و 792 دلار رسیده است که به نسبت هفته گذشته حدوداً 54 دلار کاهش قیمت داشته است.

نائب رئیس اتحادیه فروشندگان طلا و جواهر گفت: قیمت طلا و سکه در هفته گذشته تحت تاثیر نوسانات قیمت ارز بود و این نوسانات باعث شد که در طول هفته قیمت‌ها سیر صعودی داشته باشد و به نسبت شنبه گذشته افزایش قیمت را داریم.

وی افزود: در حال حاضر قیمت سکه طرح قدیم 12 میلیون و 350 هزار تومان است که به نسبت شنبه گذشته 250 هزار تومان افزایش داشته همچنین قیمت سکه طرح جدید نیز به 12 میلیون و 680 هزار تومان است که به نسبت شنبه گذشته 220 هزار تومان افزایش قیمت داشته است.

آخرین وضعیت تقاضا در بازار طلا و سکهنائب رئیس اتحادیه فروشندگان طلا و جواهر گفت: بیان کرد: قیمت نیم سکه 6 میلیون و 520 هزار تومان است که به نسبت شنبه گذشته 120 هزار تومان افزایش داشته و همچنین ربع سکه 3 میلیون و 750 هزار تومان است که به نسبت شنبه گذشته حدود 70 هزار تومان کاهش قیمت داشته است.

کشتی آرای اظهار کرد: سکه‌های یک گرمی بانک مرکزی بدون تغییر 2 میلیون و 300 هزار تومان است و قیمت هر مثقال طلای آب شده در حال حاضر 5 میلیون و 451 هزار تومان است که به نسبت هفته گذشته حدود 57 هزار تومان افزایش داشته است هر گرم طلای 18 عیار نیز در حال حاضر یک میلیون و 258 هزار تومان است که حدوداً 20 هزار تومان افزایش قیمت پیدا کرده است.

وی در ادامه گفت: در مجموع روند بازار افزایشی بوده و حباب سکه نیز به نسبت شنبه گذشته تغییرات بالاتری داشته است این در حالی بوده که تقاضایی در بازار برای خرید سکه و طلا ایجاد نشده است.

223227

نظرات خوانندگان نظر شما در مورد این مطلب؟
اولین فردی باشید که در مورد این مطلب نظر می دهید
ارسال نظر
پیشخوان