تعرفه تبلیغات در خواندنی ها
تعرفه تبلیغات در خواندنی ها

خرید صندل طبی با بالاترین کیفیت

پا یکی از اعضای مهم بدن به حساب می‌رود، بسیاری ازبیماری های بدن را می توان از طریق پا تشخیص داده و آنها را به راحتی درمان کرد، ولی اگر برای خود پا مشکلی پیش بیاید چه کار می توان کرد. متخصصان طراحی کفش و صندل برای راحتی پا، صندل ها و کفش هایی طراحی می‌کنند که به کفش و صندل طبی معروف هستند.

پا یکی از اعضای مهم بدن به حساب می‌رود، که از آن به عنوان قلب دوم انسان نیز یاد می شود. بسیاری ازبیماری های بدن را می توان از طریق پا تشخیص داده و آنها را به راحتی درمان کرد، ولی اگر برای خود پا مشکلی پیش بیاید چه کار می توان کرد. متخصصان طراحی کفش و صندل برای راحتی پا، صندل ها و کفش هایی طراحی می‌کنند که به کفش و صندل طبی معروف هستند. ما در فروشگاه اینترنتی خود به آدرس سایت www.anesshop.com همواره در تلاش هستیم، انواع صندل طبی، صندل پرستاری، روپوش پزشکی را با بالاترین کیفیت ومناسب ترین قیمت به شما عرضه نماییم.ما در فروشگاه خود علاوه بر در نظر گرفتن کیفیت بالای محصولات، به زیبایی آن نیز اهمیت می دهیم. خریداران محترم می توانند جهت تهیه انواع صندل طبی، صندل پرستاری و روپوش پزشکی شیک به وب سایت ما مراجعه نمایند.

روپوش پزشکی

ویژگی های یک صندل مناسب

از ویژگی های یک صندل طبی مناسب این است که اول باید متناسب و اندازه پای شما باشد، به این صورت که قسمت اطراف پاشنه کفش باید خیلی خوب چسبیده باشد، که در هنگام راه رفتن و ایستادن پا در وضعیت صحیحی نگاه داشته شود. پشتی پا در صندل های طبی باید حداقل دارای یک بند باشد تا بتواند پا را در وضعیت خوبی نگه دارد و از عقب و جلو رفتن پا در هنگام راه رفتن جلوگیری کند. شکل پاهای افراد شبیه به هم نیست. گاهی مشکلاتی در پاهای بعضی افراد دیده می شود که باید به شکل پای آنها توجه شود تا بتوان صندلی خوب و راحت برای آنها طراحی کرد. امروزه شاهد صندل هایی در فروشگاه‌ها هستیم که با یک نگاه می‌توان فهمید، که تولید کننده این صندل ها به شکل غیرعادی بودن پاها و بیماری افراد توجه نکرده و برای آنها تمهیداتی در نظر گرفته نشده است. از وظایف مهم طراحان و سازنده های صندل های طبی این است که برای اصلاح و درمان آسیب ها و بیماری های مرتبط با افراد مختلف صندلهای طبی تولید کنند تا باعث رفع و یا کم کردن مشکل این نوع افراد گردد. از ویژگی‌های بارز صندلهای طبی، دارا بودن پنجه پهن و با ارتفاع مناسب می باشد. زمانی که ارتفاع و عرض پنجه صندل کم باشد باعث بیماری هایی از قبیل انگشت چکشی، میخچه و هالوکس خواهد شد. در صندلهای طبی باید انگشتان پا به راحتی فضایی برای خود داشته باشند و به راحتی از هم باز شوند و بتوانند به راحتی کمی بالا و پایین حرکت کنند. همیشه به جای صندل های نوک تیز از صندل‌های با پنجه گرد که پا در داخل آنها راحت است استفاده نمایید. از ویژگی‌های دیگر این نوع صندل، کف داخلی آن می باشد که دارای شمایل مناسبی است. همچنین در صندل طبی باید قوس‌هایی باشد که هماهنگ قوس ها و برآمدگی های پا شما باشد. صندل طبی باید طوری طراحی و ساخته شود که وزن بدن را به صورت مناسب در سطح کف پا تقسیم نماید تا فشار بیش از حد به یک نقطه از پا وارد نشود و پا داخل آن کاملا احساس راحتی کند. یکی دیگر از خصوصیات صندل طبی نوع پاشنه آنها می‌باشد. پاشنه صندل باید متناسب با وزن فردی که از آن استفاده می‌کند باشد. صندل مناسب صندلی است که رویه داخلی و بیرونی آن ترجیحاً از جنس چرم باشد و یا از جنسی ساخته شود که رطوبت را به خود نگیرد. معمولاً صندل هایی که رطوبت به خود جذب می کنند، عواملی برای ایجاد بیماری های قارچی می باشد. از دیگر موارد مهم صندل طبی تخت صندل می باشد، زیرا تخته صندل تعیین کننده میزان جذب ضربه به وسیله آن می باشد. تخت چرمی خوب و مناسب مقدار زیادی از ضربه وارده در قدم برداشتن شما را دفع می کند، که وجود این تخته چرم باعث نرم شدن ضربه به پای شما می شود تا شما احساس راحتی کنید.

صندل طبی

انواع صندل طبی

صندل طبی مردانه

با آمدن فصل گرم سال ضروری است، که هر شخصی یک صندلی داشته باشد تا بتواند با پوشیدن آن در فضای آزاد مقداری احساس راحتی کند. این صندل ها برای مردان بیشتر مورد استفاده قرار می گیرد، زیرا در طول روز با پوشیدن کفش فشارهای زیادی به پا و کمر آنها وارد می شود. صندل های طبی می توانند تا حد زیادی این فشار را کمتر کنند. این صندل ها طوری طراحی شده اند که با قوس پای شما مطابقت دارد و فشار را از روی کمر و پای شما دفع کرده و بر روی کل پا تقسیم می نماید.

از انواع مدل های صندل های مردانه می توان به صندل های پیاده روی، صندلی‌های بندی، صندل های لا انگشتی، و یا ترکیبی از این سه مدل صندل اشاره کرد.

صندل طبی

صندل طبی زنانه

امروزه بیشتر خانم ها به شکل ظاهری صندل توجه زیادی دارند، که صندل آنها شکل زیبایی داشته باشد و صندل را بر اساس شکل و زیبایی آن انتخاب می کنند. این صندل ها ممکن است که حمایت خوبی از پای شما نداشته باشند و مشکلاتی برای پای شما ایجاد کنند. امروزه صندل پرستاری بر اساسی طراحی می‌شوند که هم شکل زیبایی داشته باشند، و هم بر اساس قوس پای خانم ها ساخته می شوند. این خصوصیت باعث شده که خانم ها علاوه بر داشتن صندلی با شکل زیبا، پای آنها نیز دچار مشکلاتی نشود.

صندل های دیابتی مردانه و زنانه

این صندل ها برای افراد دیابتی استفاده می شود. همانطور که میدانید افراد دیابتی دارای پاهای حساسی می باشند که نسبت به پاهای دیگر حساسیت خاصی دارند. پاهای این افراد نسبت به گرما، آسیب دیدگی و جراحت و برخورد با اجسام خارجی بسیار حساس می باشند. استفاده از این نوع صندل ها برای افراد دیابتی، به دلیل خصوصیات بارز آنها که شامل حفاظت از پا، کم کردن آسیب دیدگی و تسهیل گردش جریان خون می باشد، توصیه می‌شود.

صندل هایی برای افراد مبتلا به اورپرونیشن

این نوع صندل ها برای افرادی که دارای کف پای صاف هستند واز درد زیادی رنج می‌برند و دوست دارند که از صندل استفاده کنند، گزینه بسیار عالی می باشد. ان صندل ها به صورتی طراحی شده اند که با پای شما سازگاری دارد.

صندل هایی برای  قوز شست پا

یک عارضه دردناک دیگر، قوز شست پا می باشد. در این حالت باید صندل هایی پوشیده شود که فشار وارد به زیر انگشت شست پا کاهش داده شود. این صندل ها با قوسی که در طراحی آن وجود دارد، فشار را از مفصل انگشت شست پا به قوس پا منتقل می کنند.

صندل با اسپریدر انگشت شست

اسپریدر ژله ای طراحی شده در این نوع صندل برای جدا کردن انگشت اول و دوم از همدیگر مورد استفاده قرار می گیرد. این وسیله به کسانی که دارای قوز شست پا هستند، کمک می‌کند که راحت ‌تر از صندل استفاده نمایند.

صندل اسپرت

اگر انگشت شست شما دارای قوز باشد، احتمالاً این تجربه را دارید که دارای درد زیادی می باشد. استفاده از صندل اسپرت معمولی درد شما را کم که نکرده است بلکه بر آن نیز افزایش داده است، از این رو باید از صندل هایی با طراحی خوبی که با قوس پای شما مطابقت دارد استفاده نمایید.

روپوش پزشکی

پزشکان جهت جلوگیری از انتقال آلودگی و رعایت بهداشت در محل کار خود از روپوش استفاده می کنند. روپوش پزشکی شیک از پارچه های متنوعی از جمله ترگال و تترون دوخته می شود. روپوش پزشکی باید از کیفیت بالایی برخوردار باشد تا در اثر شست وشو مکرر بافت آن تخریب نشود.

نظرات خوانندگان نظر شما در مورد این مطلب؟
اولین فردی باشید که در مورد این مطلب نظر می دهید
ارسال نظر
پیشخوان