تعرفه تبلیغات در خواندنی ها
تعرفه تبلیغات در خواندنی ها

افزایش ۲۸ درصدی تعرفه‌های بیمه در بودجه ۱۴۰۱

سلیمانی گفت: در سال ۹۹ بیش از ۴۰ درصد تعرفه‌های بیمه‌ای در دو مرحله افزایش یافت و برای امسال هم در بودجه پیش بینی ۲۸ درصد افزایش داده اند

افزایش 28 درصدی تعرفه‌های بیمه در بودجه 1401

غلامرضا سلیمانی، رئیس کل بیمه مرکزی گفت: نبود کیفیت در خودروها و ضعف در استحکام منجر می شود تا ضریب خسارت بالا رود. خودروهایی که کیفیت پایین تری دارند میزان ریسک بالاتری دارند به همین دلیل باید میزان بیمه بیشتری دریافت شود.

سلیمانی گفت: در سال 99 بیش از 40 درصد تعرفه های بیمه ای در دومرحله افزایش یافت و برای امسال هم در بودجه پیش بینی 28 درصد افزایش داده اند و این هزینه های درمانی را افزایش می دهد.

طبق گفته رئیس بیمه مرکزی؛ شورای نگهبان صندوق بیمه حوادث طبیعی را تصویب کرد و اکثر آیین نامه ها در این زمینه نوشته شده است و اگر این صندوق راه بیفتد نظم بیشتری در کارها ایجاد می شود. در سطح جهان حدود 600 میلیون دلار در خصوص شرکت های سایبری هزینه شده است در ایران چنین محاسبه ای وجود ندارد.

افزایش 28 درصدی تعرفه‌های بیمه در بودجه 1401

قرار بر این بود که امروز 4 شرکت بیمه ای وارد بورس شوند اما به دلیل اُفت شاخص بورس تنها یک شرکت وارد بازار سرمایه شد و شرکت های دیگر تک به تک در هفته های آینده وارد بازار سرمایه می شوند.

در بودجه سال 1400 در خصوص این مورد بحث شد اما مجلس با آن مخالفت کرد اما پیش بینی می شود در بودجه 1401 در رابطه با این موضوع مجدد صحبت خواهد شد و پیش بینی می شود مقدار این بهادارسازی اوراق 2 هزار میلیارد تومان باشد.

223227

نظرات خوانندگان نظر شما در مورد این مطلب؟
اولین فردی باشید که در مورد این مطلب نظر می دهید
ارسال نظر
پیشخوان