تعرفه تبلیغات در خواندنی ها
تعرفه تبلیغات در خواندنی ها

توضیحات رئیس صداوسیما درباره مصاحبه رئیس جمهور

رئیس سازمان صداوسیما از انجام مذاکرات با وزارت ورزش درباره حق پخش فوتبال‌های لیگ برتر خبر داد. پیمان جبلی همچنین درباره گفت و گوی اخیر تلویزیون با رئیس جمهوری که انتقاد‌هایی را به نحوه پرسش‌ها و طرح مطالبات مردمی به همراه داشت، توضیحاتی را ارائه داد.

به گزارش تابناک، رئیس سازمان صداوسیما که در حاشیه مراسم روز دانشجو با ایسنا گفتگو می‌کرد، در پاسخ به پرسشی مبنی بر اینکه آیا برنامه‌ای برای حق پخش بازی‌های لیگ برتر و انجام مذاکره با سازمان ورزش و جوانان داشته اید؟ توضیح داد: ما با وزیر محترم ورزش توافق کرده ایم که مذاکره‌ای برای پیدا کردن راه حلی منصفانه در این خصوص داشته باشیم تا بتوانیم حق پخشی را که سهم ماست و به ورزش باید اختصاص پیدا کند، به آن راه حل و توافق برسیم. ما معتقدیم که هم ورزش از صداوسیما و پخش برنامه‌های ورزشی سود می‌برد و هم صداوسیما از پخش ورزش سود می‌برد. سود مشترکی است که هر دو می‌بریم؛ بنابراین پیدا کردن فرمول مشترک خیلی کار سختی نیست. ما با وزیر محترم ورزش توافق کرده ایم که ان شاءالله بنشینیم و این راه حل را پیدا کنیم.

جبلی همچنین در پاسخ به پرسش خبرنگار دیگری مبنی بر اینکه آیا صداوسیما برنامه‌ای برای گفت و‌های صریح و چالشی ندارد؟ اظهار کرد: ما برنامه گفتگو محوری را طراحی خواهیم کرد که محور آن انتقاد از صداوسیما باشد؛ چراکه ما به نقد‌های منصفانه همراه با ارائه راه حل نیاز داریم که این نقد‌ها کمک کننده برای ماست که به صورت دقیق، شفاف و منصفانه و همراه با راه حل باشد؛ بنابراین ما در صداوسیما برنامه‌ای برای شنیدن نقد‌ها و راه حل‌ها خواهیم داشت.

رئیس صداوسیما درباره انتقاد‌هایی که نسبت به عملکرد تلویزیون در گفت و گوی اخیر رئیس جمهوری مطرح شد، در پاسخ به این پرسش که آیا بناست گفتگو‌ها با چالش بیشتری اتفاق بیفتد؟ اظهار کرد: امیدواریم در گفتگو‌های آینده، نهاد رسانه‌ای ریاست جمهوری با همکاری صداوسیما بتوانند نقش سازنده تری را در رساندن صدای مردم و مطالبه از مسئولان و مصاحبه منصفانه‌ی مطالبه گرانه از مقامات عالی در کشور ایفا کنند.

پیمان جبلی که به مناسبت روز دانشجو با حضور در دانشگاه صداوسیما با نمایندگان اتحادیه‌ها، نشریات و نخبگان دانشجویی دیدار و گفتگو داشت، درباره‌ی مطالبه‌ی دانشجویان از صداوسیما اظهار کرد: قشر دانشجوی مطالبه گر و قشر دانشجوی فعال دغدغه‌مند حتما خواهد توانست که راه حل‌های تحولی را هم علاوه بر مطالبه ارائه دهد؛ یعنی یک مطالبه دو طرفه است. دانشجو از ما مطالبه می‌کند، ما هم از دانشجو مطالبه می‌کنیم به ما کمک کند و این قشر را در اداره‌ی کار مسئول می‌دانیم.
نظرات خوانندگان نظر شما در مورد این مطلب؟
اولین فردی باشید که در مورد این مطلب نظر می دهید
ارسال نظر
پیشخوان