پماد درمان بواسیر
وردپرس 24
پماد درمان بواسیر
وردپرس 24
بست ویکی

مایباخ اس ۶۸۰؛ سلطان ۱۲ سیلندر آلمانی

مایباخ اس ۶۸۰ در آزمایش‌ها طی ۴.۴ ثانیه از حالت توقف به سرعت ۹۶ کیلومتر برساعت رسید و بیشینه سرعت آن نیز بطور الکترونیکی روی ۲۱۰ کیلومتر برساعت محدود شده است.

هم اکنون اس 680 روی رسانه‌های مرسدس بنز بطور رسمی معرفی شده که در واقع نمونه 12 سیلندر این خودرو با مدل 2022 محسوب می‌شود.

اس 580 از پیشرانه 4 لیتری 8 سیلندر توربودوقلو با 496 اسب بخار خروجی و گشتاور 516 پوندفوت استفاده می‌کند، اما تریم 12 سیلندر مایباخ جدید از پیشرانه توربودوقلو 6 لیتری 12 سیلندر با 621 اسب بخار و گشتاور 738 پوندفوت (1000 نیوتن متر) بهره می‌برد که تجربه‌ای بینظیر از رانندگی با یک سوپرلوکس را به همراه خواهد داشت.

مایباخ اس 680 در آزمایش‌ها طی 4.4 ثانیه از حالت توقف به سرعت 96 کیلومتر برساعت رسید و بیشینه سرعت آن نیز بطور الکترونیکی روی 210 کیلومتر برساعت محدود شده است.

اس 680 یک رکورد نخستین را نیز همراه دارد، زیرا اولین مدل 12 سیلندری است که به سامانه تمام چرخ محرک اختصاصی مرسدس بنز با نام 4 ماتیک مجهز شده است. براساس اطلاعات ارائه شده؛ 69 درصد از قدرت خودرو به محور عقب انتقال می‌یابد و باقی نیز سهم محور جلو می‌شود.

در بخش جعبه دنده از نمونه 9 سرعته اتوماتیک استفاده شده است. نشان V12 روی فندر (گلگیر) جلو خودنمایی می‌کند و لوگوی اس 680 نیز روی درب صندوق نصب شده است. لوگوی مایباخ نیز روی ستون آخر نصب شده است.

سوئیت لوکس متحرک با لوازم جانبی!

لوازم جانبی جذابی مانند کیف دستی چرم خالص، شال گردن، ساک مسافرتی و عینک آفتابی با لوگوی مایباخ نیز همراه محصول عرضه می‌شوند. فضای کابین این مرسدس در نهایت کیفیت و البته کاملا فناورانه تولید شده که جزئیات کامل را می‌توانید اینجا مشاهده کنید.

زمان عرضه و قیمت این محصول توسط مرسدس بنز مشخص نشده، اما احتمالا برای نیمه اول 2022 روانه بازار آمریکا می‌شود.
 
نظرات خوانندگان نظر شما در مورد این مطلب؟
اولین فردی باشید که در مورد این مطلب نظر می دهید
ارسال نظر
پیشخوان