تعرفه تبلیغات در خواندنی ها
وردپرس 24
تعرفه تبلیغات در خواندنی ها
وردپرس 24
بست ویکی

تعطیلی برخی مدارس در استان‌های البرز و قزوین

مدیرکل آموزش و پرورش البرز اعلام کرد که به علت بارش برف و یخبندان شدید تمام مدارس نوبت صبح این استان امروز سه شنبه تعطیل شد.

به گزارش «تابناک»، سالار قاسمی در گفت و گو با ایرنا اظهار داشت: بر اساس اطلاعیه اداره کل مدیریت بحران استانداری البرز، به علت برودت هوا، بارش برف و یخبندان تمام مدارس در نوبت صبح نواحی و مناطق هشتگانه استان تعطیل شدند.

وی خاطرنشان کرد: کلاس های درس دانش آموزان در پایه های مختلف ابتدایی، متوسطه دوره اول و دوم در نوبت صبح به صورت غیر حضوری بوده و معلمان در شبکه شاد آموزش ارائه می دهند.

وی با اشاره به اینکه تمام کلاس های درس البرز در شبکه شاد مدارس فعال هستند، یادآورشد: این تصمیم در راستای حفظ سلامت جسمی دانش آموزان و پیشگیری از وقوع حوادث احتمالی ذکر کرد.

قاسمی بیان داشت: امتحانات داخلی دانش آموزان در نوبت صبح در مدارس متوسطه دوره اول و دوم برگزار نمی شود و روز امتحان در تاریخ دیگری از طریق کانال مدارس به دانش آموزان اطلاع رسانی می شود.

وی ادامه داد: امتحانات نهایی مدارس استان البرز در نوبت اول سال تحصیلی 1401-1400 نیز به پایان رسیده است.

مدیرکل آموزش و پرورش البرز به والدین توصیه کردکه در روزهای سرد سال و بارش برف مراقب فرزندان دانش آموزان خود باشند.

بارش برف و برودت هوا برخی مدارس استان قزوین را تعطیل کرد

در همین حال، رئیس اداره اطلاع رسانی و روابط عمومی اداره کل آموزش و پرورش استان قزوین از تعطیلی برخی مدارس پیش دبستانی ها، ابتدایی و استثنایی استان به علت بارش برف و برودت هوا خبر داد.

 روح الله مومنی روز سه شنبه در گفت و گو با ایرنا افزود: به دلیل بارش برف و برودت هوا، کلیه مراکز پیش دبستانی، مدارس ابتدایی و مدارس استثنایی در شهرستان آوج، بخش های اسفرورین، ضیاء آباد در شهرستان تاکستان در نوبت صبح تعطیل است.

وی اظهار داشت: همچنین کلیه مقاطع تحصیلی درمناطق الموت شرقی، الموت غربی، کوهین و طارم سفلی قزوین و قاقازان غربی شهرستان تاکستان در روز جاری نوبت صبح تعطیل است.

مومنی تاکید کرد: به دلیل بارش برف و برودت هوا، همچنین مراکز پیش دبستانی و مدارس ابتدایی، استثنایی و متوسطه اول شهرستان بویین زهرا نیز در نوبت صبح روز سه شنبه تعطیل می باشد.

وی یادآور شد: آموزش ها در مدارس تعطیل شده به صورت غیر حضوری و مجازی باید پی گیری شود و هرگونه تعطیلی جدید اطلاع رسانی خواهد شد.

نظرات خوانندگان نظر شما در مورد این مطلب؟
اولین فردی باشید که در مورد این مطلب نظر می دهید
ارسال نظر
پیشخوان