پماد درمان بواسیر
وردپرس 24
پماد درمان بواسیر
وردپرس 24

استقلال در مسیر آرسنال، میلان و یوونتوس

استقلال در آستانه ثبت رکوردی تاریخی قرار دارد.

استقلال در مسیر آرسنال، میلان و یوونتوس

به گزارش خبرگزاری خبرآنلاین؛ تیم فوتبال استقلال، قهرمانی خود در لیگ را در هفته بیست و هفتم مسجل کرد و تا اینجای کار، در بیست و هشت هفته شکستی نداشته. آبی ها تنها دو هفته تا ثبت یک قهرمانی بدون شکست فاصله دارند و در صورت کسب این جام، می توانند یک جام تاریخی را کسب کنند.

شاگردان مجیدی در صورت قهرمانی بدون شکست در لیگ برتر، به تنها تیمی در تاریخ این لیگ تبدیل می شوند که بدون شکست قهرمان شده.

در تاریخ فوتبال ایران، پیش از این فقط پرسپولیس موفق شده بدون شکست قهرمان کشور شود. آن ها در سال 1352 که اولین دوره لیگ تخت جمشید بود، با 22 بازی بدون باخت به مقام قهرمانی دست یافتند. سرخپوشان در این فصل با انجام 22 بازی و کسب 15 برد و 7 تساوی موفق به کسب دومین عنوان قهرمانی در لیگ شدند.

علاوه بر این، تیم های مختلفی در فوتبال دنیا موفق به کسب جام طلایی شده اند. رئال مادرید در سال 1932، در 18 بازی بدون شکست بود و قهرمان اسپانیا شد. در ایتالیا هم تیم های میلان و یوونتوس سابقه این قهرمانی را دارند و در لیگ انگلیس، آرسنال در سال 2002 موفق شد بدون شکست قهرمان شود.

حالا باید دید در دو هفته باقی مانده، آبی های پایتخت می توانند رکورد خود را حفظ کنند و جام طلایی فوتبال ایران را بالای سر ببرند؟

بیشتر بخوانید:

نظرات خوانندگان نظر شما در مورد این مطلب؟
اولین فردی باشید که در مورد این مطلب نظر می دهید
ارسال نظر