مشاورین کلید
شرکت آکام آتا
مشاورین کلید
شرکت آکام آتا
جراحی زیبایی

تعمیر هیتر گازی در کرج | تعمیر بخاری‌های گازی و صنعتی

اکسیر سرویس ارائه دهنده انواع خدمات تعمیر هیتر گازی در تهران و کرج.

امروزه روش‌های نوین با کیفیت عالی برای راه اندازی سیستم‌های گرمایش در اماکن عمومی، کارخانجات، گلخانه‌ها، سالن‌ها و غیره روی کار آمده‌است. هیتر گازی ازجمله این تجهیزات است و به‌لحاظ برخورداری از ساختار باکیفیت و کارایی مطلوب، قادر است تا در مدت زمان کوتاه، گرمای محیط را به حد ایده‌آل و مناسب برساند. این دسته از سیستم‌های گرمایشی، با سوخت‌های مختلف نظیر برق، گاز و گازوئیل کار می‌کنند. از آنجایی‌ که این دستگاه‌ها به‌دلیل ساعات کاری طولانی و همچنین نیاز مشاغل گوناگون به‌شدت در معرض فرسایش و خرابی قرار دارند، یک‌سری مجموعه‌ها در قالب مراکز تعمیرات هیتر گازی مشغول به فعالیت هستند و خدماتی متنوعی را به مشتریان ارائه می‌کنند. بدین جهت در ادامه قصد داریم شما را با نحوۀ ارائه خدمت در مزاکر تعمیر هیتر گازی در کرج آشنا کنیم.

در ابتدا باید بدانید که ارائه خدمات در مجموعه‌های تعمیر هیتر گازی صرفاً به عیب‌یابی، سرویس و تعمیر هیترهای گازی و گازوئیلی محدود نمی‌شود؛ بلکه تعمیر انواع بخاری‌های گازی و صنعتی نیز برای برندهای مختلف، با بهترین کیفیت ممکن صورت می‌گیرد. بدین ترتیب می‌توانید با مراجعه به تعمیرگاه هیترهای گازی، از امکانات و خدمات آن‌ها در راستای عیب‌یابی و تعمیر انواع بخاری‌های صنعتی و غیرصنعتی استفاده کنید.

هیتر گازی چیست؟

به‌طورکلی هیتر گازی یک نوع وسیلۀ گرمایشی است که با استفاده از برق و انرژی‌های فسیلی مانند گاز و گازوئیل کار می‌کند. بدین صورت که درون آن یک فن الکتریکی و سیستم گرمایشی (حرارتی) قرار داده شده‌است. زمانی که هیتر را روشن می‌کنیم، گاز یا گازوئیل وارد مجاری می‌شود و مشعل حرارت تولید می‌کند. پس از آن با شروع به کار فن الکتریکی و چرخش آن در زوایای مختلف، حرارت در محیط پخش می‌شود و بدین نحو هوای محیط در فصل‌های سرد سال به‌راحتی گرم می‌شود و به دمای ایده‌آل می‌رسد. درواقع تولید حرارت بالا و پرتاب باد در جهات مختلف باعث شده‌است تا این محصول نسبت به سایر وسایل گرمایشی عملکرد بهتری داشته باشد و به همین سبب در محیط‌های بزرگ مورد استفاده قرار بگیرد. اکسیر سرویس ارائه دهنده انواع خدمات تعمیر هیتر گازی در تهران و کرج.

انواع هیتر گازی

با توجه به وجود انواع مختلف هیترهای گازی در بازار و همچنین علت متعدد خرابی و نیاز مصرف‌کنندگان، خدمات تعمیر هیتر گازی در کرج و حومه، تمامی محصولات گرمایشی گازی، گازوئیلی و برقی را تحت پوشش می‌دهد. به‌طوری‌که تعمیرکاران قادر هستند تا انواع هیتر گازی را عیب‌یابی و تعمیر کنند. در این راستا مهم‌ترین و کاربردی‌ترین هیترهای گازی به شرح زیر عبارت‌اند از:

۱. هیترهای گازی فن‌دار

این نوع از سیستم گرمایشی اغلب در کارگاه‌های صنعتی و غیرصنعتی مانند انبارها، سوله‌ها، سالن‌های پرورش دام و طیور و غیره استفاده می‌گردند. نحوۀ عملکرد آن نیز بدین صورت است که یک فن دمندۀ قوی، هوای گرم تولید‌شده را به درون محیط پرتاب می‌کند. درواقع عملکرد مطلوب و کارایی بهینه این نوع از هیتر گازی باعث شده‌است تا به‌عنوان یکی از بهترین سیستم‌های گرمایشی با سرعت گرم‌کنندگی بالا به‌کار برده شود. اکسیر سرویس ارائه دهنده انواع خدمات تعمیر یخچال در کرج

از مزایای این محصول پرکاربرد می‌توان به پرتاب باد در جهات مختلف (چهار جهته) اشاره کرد. شایان ذکر است که درون این دستگاه، یک ترموستات محیطی قرار دارد که با بررسی دقیق دما به‌صورت اتوماتیک، میزان اکسیژن محیط را اندازه‌گیری می‌کند و درمواقع اضطراری، موجب خاموش شدن هیتر می‌گردد، ازاین‌رو هنگام تعمیر هیتر گازی در کرج و حومه، ابتدا نحوۀ عملکرد فن و ترموستات مورد بررسی قرار می‌گیرد و پس از عیب‌یابی و رفع نقص، به‌سراغ سایر گزینه‌ها می‌روند.

۲. هیترهای گازی بدون فن

از نظر ساختار و نحوۀ عملکرد، این نوع سیستم گرمایشی کاملاً شبیه به هیتر گازی فن‌دار است. با این تفاوت که برای انتقال و هدایت گرما به جهات مختلف، از فن استفاده نکرده‌اند. بدین صورت که هیتر با تولید گرما درون خود، میزان دمای محیط را افزایش داده و به حد مطلوب می‌رساند. برخلاف تصور بسیاری از مصرف‌کنندگان، این نوع از هیترها نیز مزایای فراوانی دارند که عملکرد بدون صدای هیتر از مزایای اصلی آن به شمار می‌رود و بسیاری از کاربران از کارایی این محصول گرمایشی پرکاربرد رضایت کامل دارند. اکسیر سرویس ارائه دهنده انواع خدمات تعمیر ماکروفر در تهران و کرج

خاطرنشان می‌شود که هیترهای گازی بدون فن، در انواع و مدل‌های مختلف تولید شده‌اند و عدم استفاده از فن در آن‌ها سبب شده‌است تا قیمت مناسب و مقرون‌به‌صرفه‌تری نسبت‌به هیترهای گازی فن‌دار داشته باشد. از همه مهم‌تر اینکه هزینۀ سرویس، نگه‌داری و تعمیر هیتر گازی بدون فن نیز کمتر از مدل‌های فن‌دار است و استفاده از آن موجب صرفه‌جویی در هزینه‌های استفاده از سیستم گرمایشی گازی می‌شود.

۳. هیترهای گازی تابشی

ساختار و نحوۀ عملکرد این نوع از هیترها به‌نسبت با مدل‌های فن‌دار و بدون فن فرق می‌کند. درواقع این محصول به‌وسیلۀ تابش مستقیم گرما، محیط، اجسام، افراد، ماشین‌آلات و غیره را گرم می‌کند. درون هیترهای تابشی یک‌سری المنت قرار داده شده‌است که به‌وسیلۀ تشعشعات فروسرخ، انرژی گرمایی تولید می‌کنند و به محیط‌های مختلف منتقل می‌نمایند. جهت دیده هزینه تعمیر یخچال روی لینک کلیک کنید.

البته این نوع از دستگاه‌های گرمایشی، عملکرد خاص‌تری دارند و گرمای محدودتری را تولید می‌کنند، ازاین‌رو معمولاً برای گرم کردن اطراف میز کار افراد، محل اجتماع و خوراک دام و طیور و غیره به‌کار برده می‌شوند. شایان ذکر است که هیترهای تابشی ساختار پیچیده و خاصی دارند و همین امر باعث شده‌است تا در سال‌های اخیر هزینۀ تعمیر هیتر گازی تابشی به‌نسبت افزایش پیدا کند،بنابراین اگر قصد خرید این نوع از هیترهای گازی را دارید، حتماً به این نکته توجه کنید و متناسب با نیاز، نوع کاربری، ابعاد محیط و شرایط اقتصادی، مناسب‌ترین و باکیفیت‌ترین سیستم گرمایشی را خریداری و مورد استفاده قرار دهید. اکسیر سرویس ارائه دهنده انواع خدمات تعمیر یخچال هیمالیا در تهران و کرج

سخن آخر

هیترهای گازی ازجمله سیستم‌های گرمایشی پرکاربرد برای محیط‌های بزرگ صنعتی، تجاری، دامداری، تولیدی و غیره هستند که به‌لحاظ بهره‌مندی از ساختار به‌روز و باکیفیت، عملکرد قابل قبولی دارند و قادر هستند تا در مدت زمان کوتاه، دمای محیط را افزایش داده و حد مطلوب برساند. از آنجایی‌ که مدل‌های مختلفی از هیترهای گازی در بازار وجود دارد و هرکدام از آن‌ها ساختار و عملکرد خاص خود را دارند، وجود مراکز تعمیرگاهی این دستگاه‌ها لازم و ضروری است تا ضمن عیب‌یابی دقیق و اصولی، هیترهای گازی در کوتاه‌ترین زمان ممکن تعمیر شده و به مدار کار باز گردند. اکسیر سرویس ارائه دهنده خدمات تعمیر یخچال در فردیس کرج

در این راستا مراکز تعمیر هیتر گازی در کرج و حومه با در اختیار داشتن تیم متخصص، کارآمد و باتجربه، انواع خدمات تعمیراتی را با بهترین کیفیت در اختیار مشتریان قرار می‌دهند. بر همین اساس، هنگام مشاهدۀ هرگونه اختلال در نحوۀ عملکرد و نقص فنی، می‌توانید به این مراکز مراجعه کنید و از خدمات آن‌ها در راستای بهبود کیفیت و کارایی سیستم‌های گرمایشی نهایت بهره را ببرید.

قیمت بک لینک و رپورتاژ
نظرات خوانندگان نظر شما در مورد این مطلب؟
اولین فردی باشید که در مورد این مطلب نظر می دهید
ارسال نظر
جراحی بینی
پیشخوان
تبلیغات متنی