مشاورین کلید
شرکت آکام آتا
مشاورین کلید
شرکت آکام آتا
جراحی زیبایی

تحویل ۱۰۰۰ واحد مسکن ملی در استان یزد تا پایان امسال

مدیر کل راه و شهرسازی استان یزد با اشاره به پیشتازی استان در ساخت و تحویل مسکن ملی به متقاضیان، گفت: در صورت تامین آورده ملی تا پایان امسال هزار واحد دیگر به متقاضیان تحویل می‌شود.

تحویل 1000 واحد مسکن ملی در استان یزد تا پایان امسال

به گزارش خبرگزاری خبرآنلاین از یزد، «احسان خواجه رضایی» در مورد آخرین وضعیت طرح نهضت ملی مسکن در استان یزد اظهار کرد: تاکنون بیش از 113 هزار نفر در استان یزد برای صاحب خانه شدن از طریق سایت ثبت‌نام مسکن ملی اقدام کرده‌اند که چهار هزار مورد از آن پس از بازگشایی دائمی این سایت در استان صورت گرفته است.

وی با اشاره به پیشتازی این استان در تحویل واحدهای متقاضیان در کشور، تصریح کرد: تاکنون 414 واحد مسکن ملی به متقاضیان در استان واگذار شده و هفت هزار واحد دیگر نیز در مراحل مختلف ساخت از فونداسیون تا نازک‌کاری قرار دارند.

این مسئول ابراز امیدواری کرد که در صورت تامین آورده مالی این طرح‌ها، تا پایان سال شاهد واگذاری یک هزار واحد مسکونی جدید دیگر به متقاضیان در استان یزد باشیم.

وی همچنین از برنامه‌ریزی برای اجرای قریب به هفت هزار واحد مسکونی ویلایی در سایت جدید شهر یزد خبر داد و گفت: ظرحهای مسکن ملی در شهرستانهای مهریز، اشکذر و زارچ نیز در قالب ویلایی در حال ساخت است.

خواجه رضایی در پایان یادآور شد: سهم استان یزد از ساخت چهار میلیون مسکن ملی در بازه چهار ساله قریب به 54 هزار واحد است که تاکنون ساخت 46 هزار واحد از آن شروع شده و با شروع به ساخت مابقی این واحدها، عملاً برنامه چهار ساله این طرح بزرگ ملی را در استان طی سال اول عملیاتی خواهیم کرد.

46

قیمت بک لینک و رپورتاژ
نظرات خوانندگان نظر شما در مورد این مطلب؟
اولین فردی باشید که در مورد این مطلب نظر می دهید
ارسال نظر
جراحی بینی
پیشخوان
تبلیغات متنی