کسب درآمد آنلاین
طراحی ارزان سایت
کسب درآمد آنلاین
طراحی ارزان سایت

قدرت سکه بازان افزایشی بیشتر می شود؟/ پیش بینی قیمت سکه امروز

اقتصادنیوز نوشت: : برخی از فعالان بازار سکه در شرایط فعلی معتقدند با توجه به افزایش قیمت طلا این امر ممکن است موجب تقویت هیجان سکه بازران افزایشی شود و قیمت سکه در بازار امروز مسیر صعود را دنبال کند.

قدرت سکه بازان افزایشی بیشتر می شود؟/ پیش بینی قیمت سکه امروز

قیمت سکه دیروز برای چهارمین روز متوالی در کانال 17 میلیون تومان معامله شد.روز یکشنبه هفته جاری بود که قیمت سکه وارد کانال 17 میلیون تومان شد.

دیروز هر قطعه سکه امامی در محدوده 17 میلیون و 150 هزار تومان معامله شد که در مقایسه با روز سه شنبه تقریبا 100 هزار تومان بالا تر بود.

جهش قیمت طلای جهانی

قیمت اونس طلا دیروز 11 دلار بالا رفت و در محدوده 1761 دلار نرخ گذاری شد. فلز گران بهای جهانی دیشب به سطح 1780 دلار نزدیک شد.

پیش بینی قیمت سکه امروز

برخی از فعالان بازار سکه در شرایط فعلی معتقدند با توجه به افزایش قیمت طلا این امر ممکن است موجب تقویت هیجان سکه بازان افزایشی شود و قیمت سکه در بازار امروز مسیر صعود را دنبال کند.

از نگاه برخی از تحلیلگران در صورتی که قیمت سکه امروز از مرز 17 میلیون و 200 هزار تومان عبور کند و به 17 میلیون و 300 هزار تومان برسد ممکن است تقاضای خرید بیشتر شود و سکه به نیمه کانال 17 ممیلیون تومان هم برسد.

با این حال عده ای از معامله گران با اشاره به حباب سکه می گفتند نرخ سکه در روزهای گذشته یکبار به سطح 17 میلیون و 300 هزار تومان رسیده و بعد تا ابتدای کانال 17 میلیون تومان ریزش کرده است.

از سوی دیگر برخی از معامله گران هم باور دارند در صورتی که نرخ دلار در بازار امروز مسیر رشد را دنبال کند قدرت سکه بازان افزایشی بیشتر خواهد شد.

بیشتر بخوانید:

35220

قیمت بک لینک و رپورتاژ
نظرات خوانندگان نظر شما در مورد این مطلب؟
اولین فردی باشید که در مورد این مطلب نظر می دهید
ارسال نظر
پیشخوان
تبلیغات متنی