کسب درآمد آنلاین
طراحی ارزان سایت
کسب درآمد آنلاین
طراحی ارزان سایت

حضور بنیاد سعدی در نمایشگاه دستاوردهای پژوهشی

بنیاد سعدی به منظور معرفی آخرین محصولات پژوهشی و فناورانه در حوزه آموزش زبان فارسی به غیرفارسی زبانان جهان، در بیست و سومین نمایشگاه بین المللی دستاوردهای پژوهش، فناوری و فن بازار حضور خواهد داشت.

به گزارش «تابناک» به نقل از روابط عمومی بنیاد سعدی، بیست و سومین نمایشگاه دستاوردهای پژوهش، فناوری و فن بازار، با مشارکت دانشگاه ها، موسسات آموزش عالی، پژوهشگاه ها و مراکز پژوهشی از 19 تا 22 آذرماه با شعار "پژوهش و فناوری پیشران تولید دانش بنیان و اشتغال آفرین" در محل نمایشگاه های بین المللی تهران برگزار می شود و بنیاد سعدی نیز به عنوان نهادی علمی- پژوهشی و متولی آموزش و گسترش زبان فارسی در جهان آخرین دستاوردهای خود در این حوزه را به نمایش می گذارد.

شعار بنیاد سعدی در این نمایشگاه «آموزش زبان فارسی با استفاده از فناوری های نوین» است و در این مدت چهار روز حضور، به معرفی سامانه های مینا و چارچوب، آموزش مجازی همزمان و غیر همزمان، سامانه جامع خرید کتاب و نرم افزارها، نرم افزارهای قابل اجرا در بستر تلفن همراه و وب و دیگر امکانات فناورانه به همراه آخرین تالیفات در حوزه آموزش زبان فارسی به غیر فارسی زبانان خواهد پرداخت.

بنیاد سعدی از تمامی دوستداران آموزش زبان فارسی به غیر فارسی زبانان، دعوت می کند از غرفه این بنیاد در سالن 27 از ساعت 9 تا 16 بازدید کنند.

قیمت بک لینک و رپورتاژ
نظرات خوانندگان نظر شما در مورد این مطلب؟
اولین فردی باشید که در مورد این مطلب نظر می دهید
ارسال نظر
پیشخوان
تبلیغات متنی