تعرفه تبلیغات در خواندنی ها
تعرفه تبلیغات در خواندنی ها

گره خرید ۶۳۰ واگن مترو تهران باز شد

مدیر عامل مترو تهران از باز شدن گره خرید ۶۳۰ واگن مترو بعد از پنج سال خبر داد و گفت: دولت پیش‌پرداخت خرید ۶۳۰ واگن متروی تهران را تأیید کرد.

به گزارش «تابناک» به نقل از ایسنا، محسن هرمزی مدیر عامل مترو تهران در مورد سرانجام تامین 630 واگن مترو برای تهران توسط دولت، گفت: خوشبختانه در هفته گذشته نامه مربوط به تأمین سهم دولت از قرارداد خرید 630 واگن توسط سازمان برنامه و بودجه تأیید شد.

وی با بیان اینکه برای خرید 630 دستگاه واگن مترو برای تهران باید مبلغی در حدود 118 میلیون یورو به عنوان پیش پرداخت توسط دولت پرداخت می‌شد، گفت: با تأیید این نامه یک گام مهم در راستای اجرایی شدن این قرار داد که پنج سال از تاریخ انعقاد آن می‌گذرد، برداشته شد. البته باید در مرحله بعد گشایش LC (اعتبار اسنادی در تجارت بین الملل) را مجدانه پیگیری کنیم.

مدیر عامل متروی تهران با بیان اینکه سازمان برنامه و بودجه نامه تخصیص پیش پرداخت 630 واگن مترو را به وزارت کشور ابلاغ کرده است، گفت: بعد از ابلاغ این نامه ما باید مسئله را از وزارت کشور پیگیری کنیم.

هرمزی با بیان اینکه پنج سال از انعقاد قرارداد خرید 630 واگن متروی تهران می‌گذرد، گفت: با همکاری دولت و سازمان برنامه و بودجه این مهم پس از 5 سال محقق شد و امیدوارم بتوانیم تا پیش از سال جدید پیش پرداخت را به شرکت سازنده واگن‌ها پرداخت کنیم تا هر چه سریعتر فرآیند ساخت واگن‌های مترو آغاز شود.

قیمت بک لینک و رپورتاژ

کمتر کسی میدونه که سریعترین راه خرید دلار، خرید تتر هستش. چون قیمت هر تتر برابر با ۱ دلاره. تتر در هر لحظه از شبانه روز خرید و فروش میشه و نگرانی نگهداری از دلار کاغذی رو هم نداره. در حال حاضر بزرگترین صرافی که این امکان رو به ایرانی‌ها میده، صرافی نوبیتکس هست. شما در کمتر از سه دقیقه می‌تونین تو این صرافی حساب باز کرده و سریع و آسان به‌ صورت آنلاین دلار بخرین.

نظرات خوانندگان نظر شما در مورد این مطلب؟
اولین فردی باشید که در مورد این مطلب نظر می دهید
ارسال نظر
پیشخوان
تبلیغات متنی