تعرفه تبلیغات در خواندنی ها
تعرفه تبلیغات در خواندنی ها

اسطوره برزیل اعتصاب غذا کرد

دنی آلوز اسطوره باشگاه بارسلونا به خاطر اتهام تجاوز به یک دختر در ژانویه ۲۰۲۳، در زندان است.

اسطوره برزیل اعتصاب غذا کرد

به گزارش خبرگزاری خبرآنلاین؛ قاضی پرونده اعلام کرد که آلوز باید در بارسلونا بماند چرا که شواهد لازم برای تخلف آزار جنسی از جانب مدافع برزیلی وجود دارد و از سویی خطر فرار وی نیز بسیار بالا است. خوانا سانز همسر مدافع برزیلی شرایط سختی را سپری می کند چرا که در هفته های اخیر دنی مدام روی جلد رسانه ها بوده است. خوانا اخیرا درخواست طلاق از دنی آلوز را پر کرده است. تلاش های وکلای دنی آلوز برای آزادی وی با وثیقه ای نتیجه ای نداشته است. چند روز قبل خوانا سانز اعلام کرد که به صورت رسمی از دنی آلوز جدا شده و نزدیکان این ستاره برزیلی مدعی هستند که این خبر، شوک بزرگی به آلوز داده است.

به نقل از Cuatro al dia، آلوز به هم بندی‌هایش گفته که علیرغم اتفاقات و اتهامات اخیر، سانز همچنان او را دوست داشته، اما به خاطر این حرکت اخیرش، بسیار افسرده و ناراحت است. حالا برخی دیگر از نزدیکان آلوز گفته‌اند که ستاره سابق بارسلونا قصد دارد برای تمام دوران محکومیتش در سلولش زندانی شود و نمی خواهد چیزی بخورد.

هنوز تاریخی برای دادگاه نهایی آلوز اعلام نشده است.

بیشتر بخوانید:

257 251

قیمت بک لینک و رپورتاژ

کمتر کسی میدونه که سریعترین راه خرید دلار، خرید تتر هستش. چون قیمت هر تتر برابر با ۱ دلاره. تتر در هر لحظه از شبانه روز خرید و فروش میشه و نگرانی نگهداری از دلار کاغذی رو هم نداره. در حال حاضر بزرگترین صرافی که این امکان رو به ایرانی‌ها میده، صرافی نوبیتکس هست. شما در کمتر از سه دقیقه می‌تونین تو این صرافی حساب باز کرده و سریع و آسان به‌ صورت آنلاین دلار بخرین.

نظرات خوانندگان نظر شما در مورد این مطلب؟
اولین فردی باشید که در مورد این مطلب نظر می دهید
ارسال نظر
پیشخوان
تبلیغات متنی