تعرفه تبلیغات در خواندنی ها
تعرفه تبلیغات در خواندنی ها

عکس؛ رونالدو در کلمبیا سربازی رفته!

خدمت سربازی اجباری در سال ۲۰۰۳ در پرتغال لغو شد.یعنی در زمانی که کریستیانو رونالدو ۱۸ ساله شده بود و بدین ترتیب نیازی نبود که ستاره پرتغالی به خدمت سربازی برود اما با این وجود در حال حاضر سند عجیبی منتشر شده که نشان می دهد که کریستیانو رونالدو در خدمت سربازی در ارتش کلمبیا شرکت کرده است!

عکس؛ رونالدو در کلمبیا سربازی رفته!

به گزارش خبرگزاری خبرآنلاین؛ دیگو گودوی نام جوانی کلمبیایی است که سند خدمت سربازی خود را در حالی از نیروی ارتش کلمبیا دریافت کرده که به جای تصویر خودش از تصویر کریستیانو رونالدو در زمان حضورش در رئال مادرید در این مدرک استفاده شده است.

گودوی در ویدیویی که در صفحه تیک تاک خود منتشر کرده، توضیح می دهد که چطور چنین اتفاق عجیبی رخ داده است. وی می گوید:" خیلی هزینه بر بود که بتوانم این مدرک را به دست بیاورم اما عکس رونالدو را به جای من گذاشته بودند. از من سوال پرسیدند و گفتند که نمی دانند که با عکسهایم چه کار کنم و باید خودم دوباره در ان جا حضور پیدا کنم و از من عکس بگیرند."

عکس؛ رونالدو در کلمبیا سربازی رفته!

در کلمبیا، خدمت سربازی برای جوان های بالای 18 سال، اجباری است اما می توان با پرداخت 1.6 میلیون پزوی کلمبیا معادل 333 دلار این خدمت را خرید که برای خیلی از جوان های کلمبیایی مبلغ بالایی است. گودوی در سال 2022 این فرصت را به دست می اورد تا مدرک سربازی خود را با پرداخت مبلغی بخرد اما در عین شگفتی برایش مدرکی با تصویر رونالدو فرستاده می شود. خودش می گوید:" این مدرک دیجیتالی است و فیزیکی نیست. وقتی که برای دانلودش اقدام کردم، دیدم که عکس کریستیانو رونالدو را به جای تصویر من قرار داده اند. بسیار متعجب شدم. با پادگان ارتش تماس گرفتم و سرباز به من گفت که خودم این عکس را آپلود کرده ام اما هرگز این کار را نکرده بودم."

عکس؛ رونالدو در کلمبیا سربازی رفته!

بعد از وایرال شدن این اتفاق در شبکه های اجتماعی، ارتش کلمبیا با گودوی تماس گرفت اما آنها همچنان معتقد هستند که مقصر خود گودوی بوده که عکس رونالدو را آپلود کرده است. گودوی افزود:"فرمانده ارتش با من تماس گرفت که به لطف شبکه های اجتماعی بود. قبلش جواب پیام هایم را نمی دادند. قرار شد عکسم را عوض کنند اما گفتند که مقصر خودم بوده ام."

بیشتر بخوانید:

257 251

قیمت بک لینک و رپورتاژ

کمتر کسی میدونه که سریعترین راه خرید دلار، خرید تتر هستش. چون قیمت هر تتر برابر با ۱ دلاره. تتر در هر لحظه از شبانه روز خرید و فروش میشه و نگرانی نگهداری از دلار کاغذی رو هم نداره. در حال حاضر بزرگترین صرافی که این امکان رو به ایرانی‌ها میده، صرافی نوبیتکس هست. شما در کمتر از سه دقیقه می‌تونین تو این صرافی حساب باز کرده و سریع و آسان به‌ صورت آنلاین دلار بخرین.

نظرات خوانندگان نظر شما در مورد این مطلب؟
اولین فردی باشید که در مورد این مطلب نظر می دهید
ارسال نظر
پیشخوان
تبلیغات متنی