نصب دیوارهای سفید در ۳۰۰ نقطه شهر ارومیه برای تبلیغات انتخابات ریاست جمهوری

فرماندار ارومیه گفت: در۳۰۰ نقطه از شهر ارومیه دیوارهای سفید برای تبلیغات انتخابات چهاردهمین دوره ریاست جمهوری مشخص شده است.

نصب دیوارهای سفید در 300 نقطه شهر ارومیه برای تبلیغات انتخابات ریاست جمهوری

به گزارش خبرگزاری خبرآنلاین از آذربایجان‌غربی، غلامحسین عماری فرماندار ارومیه اظهار داشت: در شهر ارومیه 300 نقطه در شهرهای مراکز بخش های چهارگانه بخش سیلوانا 5 نقطه، صومای برادوست 5 نقطه، انزل 4 نقطه و نازلو 6 نقطه و همچنین در تمامی روستاهای شهرستان برای تبلیغات انتخابات مهیا و مشخص شده است.

عماری با بیان اینکه فضای متعارف، عادلانه و تعریف شده و طبق استانداردهای وزارت کشور را در اختیار نامزدهای انتخاباتی قرار می‌دهیم، یادآور شد: اگر در فضای خارج از فضای تعیین شده و خارج از دستورالعمل ها و چهارچوبها شاهد تبلیغات باشیم براساس قوانین مربوطه برخورد خواهد شد.

عماری با اشاره به ترافیک شهر ارومیه و همچنین ضرورت توجه نامزدها به این موضوع تصریح کرد: در انتخاب محل ستادهای انتخاباتی مباحث ترافیکی باید در نظر گرفته شود؛ چرا که یکی از معضلات کنونی ارومیه ترافیک است و اگر ستادی در نقطه‌ای بدون برنامه‌ریزی و هماهنگی انتخاب شود، برای مردم مشکل ایجاد می‌شود، از این‌رو باید به الزامات ترافیکی عمل کنند تا مشکلات مضاعف ایجاد نشود.

وی ادامه داد: فضا و بستر لازم برای تبلیغات و در راستای تبلیغات مساوی و عادلانه برای تمام نامزدهای انتخاباتی را فراهم خواهیم کرد و انتظار داریم در محل‌های تعیین شده به تبلیغ خود بپردازند.

46

قیمت بک لینک و رپورتاژ
نظرات خوانندگان نظر شما در مورد این مطلب؟
اولین فردی باشید که در مورد این مطلب نظر می دهید
ارسال نظر
پیشخوان