تیزر سدان خیره‌کننده کادیلاک منتشر شد/ فیلم

تیزر جدید کادیلاک سلستیک، قابلیت‌های پیشرفته و ظاهر چشم‌نواز سدان پرچمدار کادیلاک را به تصویر می‌کشد.

تیزر سدان خیره‌کننده کادیلاک منتشر شد/ فیلم

به گزارش خبرگزاری خبرآنلاین، براساس گزارش زومیت، کادیلاک تیزر تبلیغات جدیدی از سدان لوکس و چشم‌نواز Celestiq با عنوان «یک سفر سفارشی» منتشر کرد. در این تیزر 90 ثانیه‌ای می‌توانیم برخی از شاخص‌ترین ویژگی‌های خودرو از جمله بازشدن درها با حسگر اثر انگشت و سقف شیشه‌ای با قابلیت تنظیم تیره‌شوندگی در چهار ناحیه را ببینیم.

سدان برقی و پرچمدار کادیلاک براساس پلتفرم اولتیوم جنرال موتورز ساخته شده است و از باتری‌پک 111 کیلووات‌ساعتی بهره می‌برد که بردی در حدود 480 کیلومتر را فراهم می‌کند. این باتری‌پک قابلیت شارژ سریع تا حداکثر 200 کیلووات را دارد که با 10 دقیقه شارژ دامنه‌ی حرکتی 125 کیلومتری برای خودرو فراهم می‌کند.

همان‌طور که از یک خودرو لوکس انتظار می‌رود، سلستیک تمرکز ویژه‌ای روی راحتی سرنشینان دارد و این موضوع به‌وضوح در تیزر کادیلاک قابل مشاهده است. کمک‌فنرهای بادی تطبیقی و نسل چهارم سیستم کنترل سواری مغناطیسی نقش پررنگی در این خصوص ایفا می‌کنند.

داخل کابین خودرو می‌توانیم نمایشگر عظیم 55 اینچی خمیده را ببینیم که در سرتاسر بالای داشبورد کشیده شده است. راننده می‌تواند برای کنترل این نمایشگر از یک کنترلر چرخشی روی کنسول استفاده کند.

سیستم صوتی AKG با 38 اسپیکر تجربه‌ی شنیداری کم‌نظیری برای سرنشینان خودرو فراهم می‌کند. قیمت خودرو پرچمدار کادیللاک از 340 هزار دلار آغاز می‌شود.

227227

قیمت بک لینک و رپورتاژ
نظرات خوانندگان نظر شما در مورد این مطلب؟
اولین فردی باشید که در مورد این مطلب نظر می دهید
ارسال نظر