دلار وارد کانال ۵۰ هزار تومان شد/ رفتار معامله‌گران تغییر کرد؟

قیمت دلار روز دوشنبه با کاهش ۳۰۰ تا ۵۰۰ تومانی کریدور ششم را از دست داد و در پله‌های پایانی کریدور پنجم بازگشایی شد.

دلار وارد کانال 50 هزار تومان شد/ رفتار معامله‌گران تغییر کرد؟

به گزارش خبرگزاری خبرآنلاین، رفت و برگشت دلار در کریدورهای مذکور اهمیت زیادی برای معامله‌گران ندارد و این ریتم الاکلنگی را روند طبیعی بازار در شرایط باثبات فعلی می‌دانند. روز دوشنبه قیمت تتر با دلار هم‌راستا شد.

قیمت دلار در شروع به کار بازارهای مالی در روز دوشنبه با تلرانس 300 تا 500 تومانی کریدور ششم را از دست داد و در کانال پایانی کریدور پنجم بازگشایی شد.

تجارت‌نیوز در گزارشی نوشت: معامله‌گران معتقدند بازار ارز در آرامش قرار دارد و ریتم الاکلنگی این اسکناس روند طبیعی بازار است. آنها می‌گویند عرضه و تقاضا همانند روزهای گذشته پابرجاست و در تعادل قرار دارد. شایان ذکر است معاملات هرچند جانی برای کاهش بیشتر ندارد، اما روند افزایشی نیز نیست.

درهم برخلاف دلار افزایشی شد

گفتنی است قیمت درهم امروز برخلاف کاهش محدود دلار با رشد 70 تومانی بازگشایی شد و روی رقم 16 هزار و 220 تومانی ایستاده است. قیمت تتر امروز کاهش 400 تومانی داشت و روی رقم 59 هزار و 900 تومانی ایستاد.

پوند انگلیس با کاهش 300 تومانی روی قیمت 76 هزار و 930 تومانی معامله شد و یورو نیز با کاهش 500 تومانی روی رقم 65 هزار و 40 تومانی ایستاد.

گفتنی است اسکناس دلار روز دوشنبه با رقم 46 هزار و 362 تومان و حواله دلار نیز با رقم 43 هزار و 288 تومانی عرضه شد و بیش از 50 تومان ارزان شد.

222225

قیمت بک لینک و رپورتاژ
نظرات خوانندگان نظر شما در مورد این مطلب؟
اولین فردی باشید که در مورد این مطلب نظر می دهید
ارسال نظر