روغن ارده کنجد
تعرفه تبلیغات در خواندنی ها
روغن ارده کنجد
تعرفه تبلیغات در خواندنی ها

ازدواج سونگ جونگ کی و سونگ هه کیو بعد از بازی در سریال نسل خورشید

نسل خورشید یکی از معروف‌ترین سریال‌های کره‌ای هست که سونگ جونگ کی و سونگ هه کیو دو تا از بهترین بازیگر‌های کره در اون نقش ایفایی کردند. این دو بازیگر بعد از ایفای نقش در این سریال در زندگی واقعی هم عاشق هم شدند و تصمیم به ازدواج گرفتند. در ادامه در بنیتا در مورد داستان عاشقانه این دو بازیگر بخوانید.

ازدواج سونگ جونگ کی و سونگ هه کیو بعد از بازی در سریال نسل خورشید

سونگ جونگ کی (Song Jong Ki) یکی از تاپ استار‌های مرد تلویزیون کره هست که با بازی در سریال سونگ کیونگ وان به شهرت رسید و بعد از اتمام دوره‌ی سربازیش در سریال نسل خورشید با نقش یه سرهنگ وفادار به وطن و غیور به تلویزیون بازگشت.

سونگ جونگ کی

یونگ هه کیو

سونگ‌هه کیو (Song Hye Kyo) نیز یکی از مشهورترین بازیگرهای زن کره است که به خاطر زیبایی طبیعی‌اش شهرت دارد. خبر ازدواج این دو بعد از بازی در سریال نسل خورشید شوک بزرگی به طرفدارها وارد کرد.

اکثر طرفدارهای سریال‌های کره‌ای در مورد ازدواج آن جه هیون و گو هه سون اطلاع دارند که این دو نیز بعد از بازی کردن در سریال خون، عاشق هم شدند و با هم ازدواج کردند. آن جه هیون (Ahn Jea Hyun) یکی از مشهورترین بازیگر‌های مرد کره‌ای است که با مدلینگ کار خودش رو شروع کرد و گو هه سون (Goo Hye Sun) هم با بازی در سریال پسران فراترازگل به یکی از مشهورترین بازیگرهای زن کره تبدیل شد. در کره معمولا بازیگرها در سن 40 سالگی و یا حتی بیشتر ازدواج می‌کنند اما آن جه هیون 29 ساله و گو هه سون 31 ساله بود که ازدواج خودشان را اعلام کردند. 

قبل از اعلام اخیر ازدواج، آن جه هیون در یکی از برنامه‌های تلویزیونی اعلام کرده بود که اگر روزی به دختری علاقمند شود و فکر کند بدون او نمی‌تواند زندگی کند، حتما به او پیشنهاد ازدواج می‌دهد. در حین بازی در سریال خون که نقش یه خون‌آشام را داشت عاشق گو‌هه سون شد و به او پیشنهاد ازدواج داد. این دو بازیگر به جای برگزاری جشن ازدواج، هزینه‌اش را به بیمارستان کودکان سرطانی اهدا کردند.

بعد از جنجال این زوج، این‌بار نوبت سونگ جونگ کی و سونگ هه کیو هست. نکته‌ی جالب این است که سونگ‌هه‌کیو هم  از سونگ جونگ کی بزرگ‌تر است. سونگ هه کیو 4 سال از سونگ جونگ کی بزرگتر است. در کره خیلی کم پیش میاد که مرد با زنی که از خودش بزرگ‌تر باشد ازدواج کند برای همین این دو ازدواج توجه‌ خیلی‌ها رو جلب کرده است.

در طی پخش این سریال در بین مردم کره در مورد این‌که نگاه‌های این دو بازیگر به یکدیگر خیلی عاشقانه و واقعی به نظر می‌اید شایعاتی پخش شده بود و مردم این دو را زوج  سونگ سونگ صدا می‌کردند. به این علت که فامیلی هر دو بازیگر هم سونگ است.  بعد از پایان سریال هم تعدادی از خبرنگارها توانستند عکس‌هایی از قرارهای مخفیانه‌ی این دو بگیرند. اما هر بار شرکت‌های هر دو بازیگر این قضیه را رد می‌کردند.

در تاریخ 5 ماه جولای خبر ازدواج این دو بازیگر در تاریخ 31 اکتبر امسال منتشر شد. جالب این است که دقیقا چند روز قبل از انتشار خبر ازدواج، شرکت‌های هر دو طرف خبر قرار گذاشتن این دو را رد کرده بودند. در این رابطه بعدا توضیح دادند که چون هنوز خبر ازدواج قطعی نبوده و خانواده‌های هر دوطرف در حال ملاقات با هم بودند، برای مراقبت زیاد مجبور به رد خبر شده بودند.

هرچند مردم در مورد قرار گذاشتن این دو خبر داشتند، اما تکرار دوباره‌ی قضیه‌ی آن‌جه هیون برایشان غیر قابل باور بود و اصلا انتظار چنین خبری را نداشتند. این ازدواج شوک بزرگی برای فن‌های سونگ جونگ کی بود. اخیرا خیلی از بازیگر‌های مشهور کره ازدواج کردند که نشانه‌ی اهمیت زیاد کره‌ای‌ها به خانواده است و کم کم این ثابت می‌کند که شهرت نباید مانع ازدواج  و تشکیل خانواده بشود. از طرف بنیتا و تمام طرفدار‌های ایرانی، برای این دو بازیگر آرزوی خوشبختی داریم.

نظرات خوانندگان ارسال نظر
اولین فردی باشید که در مورد این مطلب نظر می دهید
ارسال نظر