تقویتی کنکور
تعرفه تبلیغات در خواندنی ها
تقویتی کنکور
تعرفه تبلیغات در خواندنی ها
روغن کنجد فدک

بررسی ماجرای دختر دبستانی در ارومیه توسط بازرس

مدیرکل دفتر وزارتی آموزش و پرورش از اعزام بازرس ویژه برای بررسی حادثه رخ داده در ارومیه خبر داد و تاکید کرد: طبق اخبار واصله آزار جنسی صورت نگرفته است.

اعزام بازرس ویژه آموزش و پرورش برای بررسی ماجرای دختر دبستانی در ارومیه

شاپور محمدزاده در گفت‌‌وگو با خبرنگار اجتماعی خبرگزاری تسنیم، در خصوص اتفاق رخ داده برای دختر دانش‌آموز 12 ساله در یکی از مدارس شهر ارومیه اظهار کرد: بازرس ویژه‌ای از سوی وزیر آموزش و پرورش برای رصد دقیق این ماجرا و بررسی جوانب هم اکنون به استان آذربایجان غربی اعزام شد.

وی افزود: براساس گزارش‌هایی که تا این لحظه به دست ما رسیده موضوع آزار جنسی دختر دانش‌آموز صحت ندارد اما برای اطمینان خاطر خانواده‌ها بازرس ویژه‌ای را مأمور کردیم تا جوانب موضوع را به طور کامل بررسی کند.

مدیرکل دفتر وزارتی آموزش و پرورش خاطرنشان کرد: خانواده‌ها بدانند که آموزش و پرورش نسبت به پیگیری این مسائل حساسیت ویژه‌ای را دارد.

به گزارش تسنیم در این رابطه معاون سیاسی، امنیتی استاندار آذربایجان غربی عنوان کرده است: شهروندان مواظب باشند که عده‌ای از این موضوع در پی سوءاستفاده نباشند چون هیچ تجاوزی صورت نگرفته است. شواهد اولیه حاکی از آن است که سرایدار مدرسه بداخلاقی کرده ولی آزار جنسی صورت نگرفته است.

به دنبال انتشار این خبر، مردم خشمگین استان آذربایجان غربی در مقابل مدرسه تجمع و اعتراضاتی را انجام دادند.

 

 
نظرات خوانندگان ارسال نظر
اولین فردی باشید که در مورد این مطلب نظر می دهید
ارسال نظر