تقویتی کنکور
تعرفه تبلیغات در خواندنی ها
تقویتی کنکور
تعرفه تبلیغات در خواندنی ها
روغن کنجد فدک

رقم دقیق سود مرحله اول سهام عدالت چقدر است؟

سازمان خصوصی سازی امروز به کسانی که مالک کل سهام یک میلیونی عدالت هستند، ۵۰ هزار تومان و به مابقی حداقل ۲۶۶۰۰ تومان سود در فاز اول پرداخت می کند.

به گزارش خبرنگار اقتصادی خبرگزاری تسنیم، بنابر تصمیم جدید دولت، اولین مرحله سود سهام عدالت عصر امروز پرداخت می شود و بر این اساس مشمولانی که میزان سهام عدالت آنها یک‌ میلیون تومان است (شامل مشمولان مددجوی کمیته امداد و سازمان بهزیستی و نیز افرادی که از محل آورده نقدی خود اقدام به تسویه مانده بدهی اقساط سهام خود نموده‌اند) بابت عملکرد سود سال مالی 95 شرکتهای سرمایه‌پذیر، 150 هزار تومان سود دریافت خواهند کرد که البته این سود به‌مرور و طی دو یا سه مرحله به حساب آنها واریز خواهد شد. در مرحله اول یعنی امروز این افراد 50 هزار تومان سود می گیرند.

 افرادی هم که سهام عدالت آنها کمتر از یک‌میلیون تومان ارزش دارد، به‌نسبت ارزش سهام خود سود سهام عدالت دریافت خواهند کرد. طبق اطلاعات دریافتی، سود سهام عدالت این افراد 26600 تومان در مرحله اول است. مجموع سود پرداختی به این افراد در سال جاری علی الحساب 79 هزار و 800 تومان است.

پوری حسینی رئیس سازمان خصوصی سازی در این باره  گفت: کلیه 49 میلیون نفری که ثبت‌نام‌شده قطعی سهام عدالت هستند، قطعاً سود مربوط به سهام خود را دریافت می‌کنند. کل سود پرداختی 150 هزار تومان است که در سه نوبت و برای کسانی که سهامشان یک‌میلیون تومان است پرداخت شده و مابقی سهامداران نیز به‌اندازه 53 درصد از سهام خود، سود دریافت می‌کنند که در مجموع حدود 80 هزار تومان است و در دو تا سه قسط پرداخت می‌شود.

نظرات خوانندگان ارسال نظر
نظرات منتشر شده : 1
پاسخاسدالله درویشی | 1396/10/24 - 17:04
واقعا شرمنده مسئولین شدیم پس از 10 سال 26600 سودسهام عدالت دادن. تشکر تشکر اگرتوان ندارید درکارتان مرد باشید استعفا دهید وخدمات شما باید درتاریخ ثبت گردد.
ارسال نظر