روغن ارده کنجد
تعرفه تبلیغات در خواندنی ها
روغن ارده کنجد
تعرفه تبلیغات در خواندنی ها

قرص های غضروف ساز کدامند؟

اگر نام قرص های غضروف سازی که دربازار وجود دارد را نمی دانید با ماهمراه باشید. ما دراین مقاله نام قرص های غضروف ساز را فراهم کرده ایم.

امروزه کمبود انواع ویتامین و مواد لازم برای استحکام استخوان ها و غضروف دربین مردم شایع شده است و بسیاری از عدم وجود غضروف رنج می برند، اما درمان های مختلفی برای ایجاد غضروف و جبران آن وجود دارد. اگر نام قرص های غضروف سازی که دربازار وجود دارد را نمی دانید با ماهمراه باشید. ما دراین مقاله نام قرص های غضروف سازرا فراهم کرده ایم. یکی ازقرص های غضروف ساز تریپل فلکس می باشد که حتما تا کنون نام آن را شنیده اید. این قرص هم باید با تشخیص و تجویز پزشک مصرف شود.

 

نام قرص های غضروف ساز 

قرص تریپل فلکس- triple flex -قرصی غضروف ساز  است و برای بهبود و افزایش انعطاف پذیری مفاصل وهر سه ماده گلوکز آمین، کندروئیتین و MSM را با هم دارد. قرص تریپل فلکس را روزانه ۳ عدد همراه غذا میل کنید.

تریپل فلکس  از ۳ ماده گلوکز آمین، کندروئیتین و MSM (متیل سولفونیل متان)  تشکیل شده که موجب انعطاف پذیری مفاصل می گردد.

گلوکز آمین: گلوکز آمین ترکیبی ضروری برای ساخت مایع بین مفصلی بوده و بطور گسترده ای در سراسر دنیا برای دستیابی به رویای جهانی بدون آرتروز توسط متخصصین به بیماران توصیه می شوند.گلوکز آمین بطور طبیعی در منابع غذایی وجود نداشته و دریافت آن مستلزم مصرف مکملهاست. این ماده برای ساخته شدن اجزای تاندون ها، غضروف و مایع سینوویال (مایع احاطه کننده فضای بین مفصلی) ضروری می باشد. این ترکیب با مهار آنزیم کلاژناز(تجزیه کننده کلاژن) و آنزیمهای پروتئولیتیک (تجزیه کننده پروتئینها) سبب محافظت از بافت غضروفی شده و تا حدودی اثرات ضد التهابی دارد.

کندروئیتین: این ترکیب جهت ساخت کلاژن که برای استحکام بافت مفصلی ضروری است، نقش دارد. ترکیب فوق با ممانعت از فعالیت آنزیمهای لیزوزومی (تجزیه کننده غضروف ها)و کاهش مواد التهاب زا از بروز آسیبهای احتمالی به غضروف جلوگیری می کند.

MSM (متیل سولفونیل متان) در بیماران مبتلا به آرتروز در کاهش درد و التهاب مفاصل نقش دارد.

قرص تریپل فلکس هر سه ماده گلوکز آمین، کندروئیتین و MSM را با هم دارد که می تواند به اثر بخشی آن در بهبود بیماری آرتروز بیفزاید.این فراورده عاری از هر گونه طعم دهنده و نگهدارنده ای استفاده نشده است.این محصول عاری از حلال شیمیایی، مخمر و گلوتن است.

 

نحوه استفاده:

روزانه ۳ قرص به همراه غذا میل شود.قرصها می توانند با هم یا بطور جداگانه در طی روز مصرف شوند.حداقل ۴ تا ۶ هفته بایستی مصرف شود.

 

موارد احتیاط:

توصیه می شود زنان باردار و شیرده، افراد دیابتی و افرادی که به محصولات دریایی آلرژی دارند این محصول را تحت نظر پزشک مصرف کنند.

 

ترکیبات:

شامل سه ماده گلوکوزامین ۱۵۰۰میلی گرم، کندروتین ۱۲۰۰ میلی گرم و اس ام اس

 

اثرات قرص غضروف ساز:

– بهبود و التیام دردهای مفصلی و کمک به ترمیم بافتهای آسیب دیده غضروف

– حفظ ساختارشبکه ای غضروف، تاندون ولیگمانها

– رفع خشکی و سفتی عضلات بعد از انجام ورزش.

 

هشدار:

– در افرادیکه داروهای رقیق کننده خون و ضد مصرف می کنند.

-در افراد مبتلا به دیابت

– افرادی که به ماهی حساسیت دارند.

– در زنان باردار وشیرده

– افرادیکه سابقه ناراحتیهای گوارشی دارند در صورت بروز علائم مصرف آنرا قطع کنند.

دور از دسترس کودکان در جای خشک و خنک نگهداری شود.

نظرات خوانندگان ارسال نظر
اولین فردی باشید که در مورد این مطلب نظر می دهید
ارسال نظر