تقویتی کنکور
تعرفه تبلیغات در خواندنی ها
تقویتی کنکور
تعرفه تبلیغات در خواندنی ها
روغن کنجد فدک

ایرانی ها هم می توانند یوتیوب را آفلاین تماشا کنند!

تماشای ویدیوهای یوتوب در حالت آفلاین قابلیتی است که احتمالا همه از آن استقبال می کنند، خصوصا برای مواقعی که اینترنت ضعیف است یا اصلا به آن دسترسی ندارید. دسترسی به این قابلیت تا کنون برای کاربران ۱۵ کشور ممکن بود، اما گوگل از دیروز ۱۰۹ کشور دیگر را هم به این فهرست اضافه کرده تا تعداد کشورهای پشتیبانی کننده از قابلیت تماشای آفلاین ویدیوها به ۱۲۵ مورد برسد.

خوشبختانه این موضوع شامل ایران هم می شود. از این پس وقتی وارد صفحه تماشای یک ویدیو شوید، در کنار آیتم های شست مثبت و منفی و Share گزینه ای به نام دانلود را هم مشاهده خواهید کرد. با این کار، ویدیو شروع به دانلود کرده و بعدا به صورت آفلاین هم قابل تماشا خواهد بود. نکته خوب این که اگر در حین دانلود اختلالی برای اینترنت شما به وجود بیاید نیز بعد از مساعد شدن اوضاع، یوتیوب از همان نقطه توقف دانلود را تا پایان ادامه می دهد.

با این وجود دانلود ویدیوها محدودیت ناخوشایندی دارد. آن ها را می توانید فقط به مدت ۴۸ ساعت در محیط اپلیکیشن یوتیوب تماشا کنید و بعد از گذشت این زمان، مجددا مجبور به دانلود ویدیو خواهید شد. البته بعضی کاربران گزارش داده اند که شرایط برای ویدیوهایی که حاوی موزیک نیستند کمی متفاوت است و تا ۲۹ روز بعد از دانلود هم می توان به آن ها دسترسی داشت.

توجه داشته باشید که قابلیت تماشای آفلاین برای تمام ویدیوهای یوتیوب میسر نیست. بنابراین تنها در ویدیوهایی که از آن پشتیبانی می کنند گزینه دانلود را مشاهده خواهید کرد.

نظرات خوانندگان نظر شما در مورد این مطلب؟
اولین فردی باشید که در مورد این مطلب نظر می دهید
ارسال نظر