تعرفه تبلیغات در خواندنی ها
تعرفه تبلیغات در خواندنی ها
روغن کنجد فدک

کونته: برای برتری مقابل بارسلونا باید بی‌نقص باشیم

سرمربی چلسی به درخشش تیمش در زمین بارسلونا ایمان دارد.

کونته: برای برتری مقابل بارسلونا باید بی‌نقص باشیم

به گزارش خبرگزاری تسنیم، آنتونیو کونته، سرمربی چلسی در کنفرانس خبری پیش از بازی تیمش مقابل بارسلونا در دور برگشت مرحله یک‌هشتم‌نهایی لیگ قهرمانان اروپا از تلاش تیم خود برای یک ارائه یک بازی برتر سخن گفت.

 او اظهار داشت: نیوکمپ ورزشگاه شگفت انگیزی است و هر بازیکنی دوست دارد در  چنین دیداری بازی کند. خیلی از بازیکنان من برای اولین بار در این ورزشگاه بازی می‌کنند. باید از حضور در بازی هیجان زده باشیم و می‌خواهیم تلاش کنیم بهترین بازی ممکن را به نمایش بگذاریم.معتقدم در بازی رفت خیلی خوب کار کردیم و تقریبا نمایش بی‌نقصی بود. وقتی مقابل بارسلونا بازی می‌کنید،  باید بی نقص کار کنید. در بازی رفت تنها یک اشتباه کردیم و به سختی مجازات شدیم. نتیجه بازی رفت بارسا را در موضع بهتری قرار می‌دهد اما فلسفه بارسا را می‌شناسیم و می‌دانیم آن‌ها فردا می‌آیند تا فوتبال همیشگی خود  را در زمین پیاده کنند. باید تا حدی امکان خوب بازی  و  با تمرکزی بالا بازی را شروع کنیم. هر تیمی  به این ورزشگاه می آید، باید خودش را برای زجر کشیدن آماده کند. اما وقتی توپ را در اختیار داریم، موظفیم با قلب و ذهن خودمان بازی کنیم. این گونه شانس گلزنی خواهیم داشت.

او در ادامه افزود: معتقدم در کارنامه مربیگری هرکسی دستاوردها به معنای فتح جام است. حالا اگر بارسلونا را شکست دهیم در یک چهارم نهایی هستیم. بارسا برای من از بهترین تیم‌های دنیاست. یک تیم برای رقم زدن فصلی بزرگ باید شخصیت داشته باشد اما همان طور که همه می‌دانیم چیزی در فوتبال قابل پیش بینی نیست. به همین خاطر فردا می‌رویم تا فوتبالی که می‌شناسیم را بازی کنیم.

نظرات خوانندگان ارسال نظر
اولین فردی باشید که در مورد این مطلب نظر می دهید
ارسال نظر