تقویتی کنکور
تعرفه تبلیغات در خواندنی ها
تقویتی کنکور
تعرفه تبلیغات در خواندنی ها
روغن کنجد فدک

آیا این زن همسر واقعی ترامپ است؟

گروهی از تیزبینان دقیق با انتشار عکسی از ملانیا کنار دونالد ترامپ رئیس جمهور آمریکا در یوتیوب ادعا کردند که ملانیایی که کنار ترامپ ایستاده است ملانیای واقعی نیست و بدلی است که شباهت بسیار به او دارد.

این شک و شبهه زمانی ایجاد شد که ملانیا با کت تقریبا بلند و یک عینک آفتابی در تازه‌ترین گفتگوی ترامپ با خبرنگاران نزدیک آقای رئیس جمهور ایستاده بود. ترامپ در مورد طوفان “پورتوریکو” در حال صحبت بود که ناخواسته نوعی صحبت کرد که شک بینندگان و حاضرین در این مصاحبه را به خود بیشتر جلب کرد، در حقیقت شاید دلیل لو رفتن واقعی نبودن احتمالی ملانیا که همراه ترامپ مقابل دوربین ایستاده بود صحبت غیرحرفه‌ای خود اوست.

بدل ملانیا ترامپ

دونالد ترامپ که غیرحرفه‌ای و بی سیاست بودن صحبت هایش بار‌ها و بار‌ها مورد بحث بوده است این بار هم خودش بهانه دست سوژه سازان داد، دونالد میان صحبت هایش همسرش ملانیا را به نزدیک‌تر فراخواند و گفت::همسرم ملانیا که مطمئنا الان اینجاست!

“آقای رئیس جمهور وقتی همه همسر شما را می‌بینند نیازی نیست که اینقدر تاکید کنید که او الان اینجاست”

همین جمله‌ی ترامپ باعث شد تا برخی روی چهره‌ی پوشیده با عینک آفتابی زنی که به عنوان ملانیا آنجا ایستاده بود دقیق‌تر شوند و تصاویری که در این بخش از سرگرمی نمناک مشاهده می‌کنید را منتشر کنند تا تفاوت‌هایی که به ان اشاره کرده بودند را به نمایش بگذارند.

بدل ملانیا ترامپ

بعد از دقایقی ملانیا ترامپ که معلوم نیست واقعی است یا قلابی عینک آفتابی خود را از روی چشم برداشت، اما چیزی متفاوت با ملانیای همیشگی بود، نگاه یا بهتر بگوییم حالت چشمان. این‌ها نظراتی بود که کاربران با انتشار تصاویری که تفاوت‌ها را در ان مشخص کرده بودند به آن اشاره شده بود.

نظرات خوانندگان ارسال نظر
اولین فردی باشید که در مورد این مطلب نظر می دهید
ارسال نظر