روغن ارده کنجد
تعرفه تبلیغات در خواندنی ها
روغن ارده کنجد
تعرفه تبلیغات در خواندنی ها

شیوع بیماری‌های ناشناخته در عسلویه!

شهردار عسلویه گفت: پس از استقرار تأسیسات نفت و گازی، عسلویه تبدیل به آلاینده‌ترین شهر دنیا شده که بیماری‌های ناشناخته و مادرزادی زیادی شیوع پیدا کرده است.

عسلویه

اصغر پاکدل شهردار عسلویه اظهار داشت: از ابتدای تعطیلات نوروزی تا به امروز بیش از ده‌ها هزار مسافر نوروزی در مناطق دیدنی و تفریحی و سواحل شهر عسلویه حضور یافته و شهرداری نیز در پارک‌ها و سواحل برای رفاه و آسایش مسافران تدابیری اندیشیده است.

وی با اشاره به مشکلات شهر عسلویه بیان کرد: اهالی عسلویه قبل از استقرار تاسیسات نفت و گاز،  آب عسلی می‌نوشیدند اما امروزه چنین نیست.

شهردار عسلویه تصریح کرد: به واسطه شهد گل‌های گیاهان منطقه تروپیکال و به خصوص درختان حرا، عسل شهرستان عسلویه در دنیا بی‌نظیر بوده است.

پاکدل ادامه داد: متاسفانه پس از استقرار تاسیسات نفت و گازی، عسلویه تبدیل بهآلاینده‌ترین شهر دنیا شده که بیماری‌های ناشناخته و مادرزادی زیادی شیوع پیدا کرده است.

وی تأکید کرد: اگر فکر و برنامه‌ای برای حذف و مقابله با حد بحرانی آلاینده‌ها در عسلویه نگردد در ده سال آینده تمام درآمد نفت و گاز در جنوب کشور، باید صرف درمان بیماری‌های اپیدمی و مادرزادی مردم جنوب کشور شود.

نظرات خوانندگان ارسال نظر
اولین فردی باشید که در مورد این مطلب نظر می دهید
ارسال نظر