روغن ارده کنجد
تعرفه تبلیغات در خواندنی ها
روغن ارده کنجد
تعرفه تبلیغات در خواندنی ها

دلیل اصلی مشکل برانکو و مسلمان لو رفت!

مدت‌‌هاست رابطه برانکو و مسلمان شکرآب شده و هرقدر هم که دو طرف این موضوع را تکذیب کنند ولی از رفتار هر دو طرف کاملاً می‌توان این موضوع را برداشت کرد که مشکلی میان آنها هست.

مدت‌‌هاست رابطه برانکو و مسلمان شکرآب شده و هرقدر هم که دو طرف این موضوع را تکذیب کنند ولی از رفتار هر دو طرف کاملاً می‌توان این موضوع را برداشت کرد که مشکلی میان آنها هست.

مشکل برانکو و مسلمان

اخیراً در فضای مجازی دلیل این مشکل لو رفته است و دوستداران مسلمان و برانکو به طور مشترک یک داستان را تعریف می‌کنند: «برانکو و محسن مسلمان اختلاف‌شان از زمانی شروع شده که برانکو از مسلمان خواسته تمرکزش را بگذارد روی فوتبال و حرفه‌ای‌تر باشد و از حاشیه دوری کند که با واکنش محسن مسلمان همراه شده و در جواب برانکو گفته: زندگی خودم هست و مهم اینه که به موقع سر تمرین می‌رسم!»

طرفداران برانکو با نقل کردن این دیالوگ مدعی هستند بازیکن تحت هیچ شرایطی حق ندارد با سرمربی خود این‌گونه صحبت کند و برانکو به درستی به این بازیکن تذکر داده است. دوستداران مسلمان هم همین گفت‌وگو را تأیید کرده‌اند و البته مدعی هستند سرمربی حق ندارد به حریم خصوصی بازیکنش ورود کند و مهم این است که مسلمان در تمرینات حضور دارد و بدون تأخیر و بدون بی‌انضباطی دستورات برانکو را انجام می‌دهد.

نظرات خوانندگان ارسال نظر
اولین فردی باشید که در مورد این مطلب نظر می دهید
ارسال نظر