تعرفه تبلیغات در خواندنی ها
تعرفه تبلیغات در خواندنی ها

بیمه آسماری بیمه‌ای توانمند در روزهای سخت کرونایی

بیمه آسماری به عنوان یکی از بهترین ارائه کنندگان خدمات بیمه درمان تکمیلی برندی شناخته شده در صنعت بیمه است. «آسماری» با پشتوانه حامی و سهامدار اصلی خود، شرکت کمک رسان ایران (SOS) گسترده‌ترین خدمات بیمه درمان تکمیلی را در ایران ارائه می‌کند و جزو شرکت‌های بیمه‌ای پیشرو در این زمینه به حساب می‌آید.

بیمه آسماری بیمه‌ای توانمند در روزهای سخت کرونایی

طرح خانواده بیمه آسماری یکی از جدیدترین و جذاب‌ترین خدمات این شرکت نام آشنا است. این طرح با هدف تأمین آرامش خانواده و کاهش هزینه‌های سنگین درمانی در دوران کرونا، با مزایا و خدمات جذاب ارائه شده است. اگر به دنبال یک طرح بیمه‌ای جامع با قیمت مناسب برای پوشش هزینه‌های درمان کرونا هستید در ادامه این مطلب همراه ما باشید.

معرفی بیمه درمان تکمیلی طرح خانواده بیمه آسماری بیمه درمان تکمیلی آسماری به عنوان یکی از اصلی‌ترین خدمات بیمه آسماری، از جمله کامل‌ترین و گسترده‌ترین پوشش‌های بیمه تکمیلی در ایران به حساب می‌آید. با توجه به نیاز خانواده‌های ایرانی به یک بیمه نامه جامع برای پوشش هزینه‌های مرتبط با بیماری کووید-19، بیمه آسماری اقدام به اضافه کردن خدمات بیمه کرونا به بیمه درمان تکمیلی خانواده کرده است. این طرح که در واقع ترکیبی از بیمه درمان تکمیلی و بیمه درمان کرونا است در قالب طرح بیمه درمان تکمیلی خانواده بیمه آسماری ارائه می‌شود. به این ترتیب خانواده‌های ایرانی عزیز در شهرستان‌ها با خرید یک طرح بیمه‌ای می‌توانند از دو بیمه نامه به صورت همزمان و با هزینه مقرون به صرفه‌تر استفاده کنند.

مزایای طرح خانواده بیمه آسماری؛ یک تیر و دو نشان! با استفاده از بیمه تکمیلی طرح خانواده آسماری، بدون پرداخت هزینه‌های سنگین و در قالب یک طرح از گسترده‌ترین پوشش بیمه درمان تکمیلی و بیمه کرونا بهره مند می‌شوید. به این ترتیب می‌توانید با یک تیر دو نشان بزنید و در دوران کرونا نگران هزینه‌های درمانی خود نباشید. علاوه براین، با خرید این طرح می‌توانید از مزایای زیر بهره ببرید:

  • بالاترین سقف تعهدات بیمارستانی و پاراکلینیکی ارائه خدمات ویژه پوشش کرونا تنها شرکتی که امکان استفاده از خدمات شرکت بیمه رسان ایران SOS را در بیمه نامه طرح خانواده امکان پذیر می‌کند استفاده از خدمات حدود 3000 مرکز درمانی طرق قرار داد به صورت آنلاین صدور بیمه نامه آنلاین و سریع (بدون چکاپ و آزمایش اولیه) عدم نیاز به بیمه پایه امکان پرداخت اقساطی و قیمت مناسب

خدمات ویژه طرح خانواده بیمه آسماری برای پوشش هزینه‌های بیماری کرونا بیمه آسماری برای بهره مند سازی خانواده‌های ایرانی از بهترین پوشش بیمه‌ای کرونا اقدام به ارائه خدمات منحصر به فردی کرده است. برای اولین بار در صنعت بیمه‌ای، خدمات جذابی مانند ویزیت آنلاین، غرامت در منزل و پکیج حمایتی کرونا در طرح بیمه خانواده آسماری ارائه می‌شود. همه خانواده‌های ایرانی در شهرستان‌ها با خرید طرح خانواده می‌توانند از خدمات منحصر به فرد زیر بهره مند شوند:

  • جبران کلیه هزینه‌های ناشی از بیماری کووید-19 از تشخیص تا درمان پرداخت غرامت قرنطینه در منزل برای تمامی اعضای خانواده ارائه پکیج حمایتی کرونا (الکل، ماسک و ...) استفاده همزمان از خدمات بیمه کرونا و بیمه درمان تکمیلی با تهیه یک بیمه نامه

این موارد تنها بخشی از خدمات ویژه بیمه درمان تکمیلی طرح خانواده هستند که باعث مقرون به صرفه‌تر شدن هزینه این طرح می‌شوند. شما با مراجعه به وب سایت بیمه آسماری می‌توانید اطلاعات بیشتری در مورد جزئیات خدمات ارائه شده و پوشش‌های بیمه‌ای این طرح جذاب به دست آورید.

ارائه دو طرح جذاب یکتا و برنا متناسب با نیاز خانواده‌ها خانواده‌های ایرانی در شهرستان‌ها می‌توانند طرح خانواده بیمه آسماری را در قالب دو طرح یکتا و برنا با خدمات مختلف تهیه کنند.

بیمه آسماری علاوه بر ارائه خدمات پایه‌ای جذاب، با ارائه این دو طرح مجزا به خانواده‌های عزیز ایرانی این امکان را می‌دهد تا براساس نیاز و بودجه خود از خدمات متنوع‌تر و پوشش‌های گسترده‌تری بهره مند شوند. برای کسب اطلاعات بیشتر در مورد جزئیات طرح یکتا و برنا و بهره مندی از مزایای ویژه طرح خانواده همین حالا به سایت بیمه آسماری مراجعه کنید. کارشناسان بیمه و مشاوران حرفه‌ای بیمه آسماری مشتاق شنیدن صدای گرم شما و پاسخگویی به سؤالات هستند.

ارسال نظر