باربری مازندران
آکام آتا
باربری مازندران
آکام آتا
تازه های ورزش

رتبه آرژانتین در آخرین رده‌بندی فیفا/ سقوط 4 پله‌ای ایران

تیم ملی فوتبال کشورمان پس از جام جهانی 2022 قطر 4 پله در رنکینگ فیفا سقوط کرد.
165 روز پیش
تیم ملی فوتبال ایران در جام جهانی 2022 قطر با 2 شکست و یک پیروزی عملکردی ضعیف داشت؛ اما با این وجود صحبت از تمدید قرارداد کی‌روش می‌شود.
165 روز پیش
رئیس فدراسیون فوتبال درمورد تمام اتفاقات و حواشی اخیر فوتبال کشورمان اظهارنظر کرد.
166 روز پیش
شهرآورد نود و نهم پایتخت بین تیم‌های استقلال و پرسپولیس با تساوی تماشایی دو بر دو به پایان رسید.
166 روز پیش
دیدار زیبا و پرگل و دراماتیک فینال جام جهانی 2022 قطر بین تیم‌های آرژانتین و فرانسه در نهایت با پیروزی و قهرمانی آلبی‌سلسته به پایان رسید.
168 روز پیش
با پایان مسابقات جام جهانی 2022 جایگاه دومی ایران در آسیا از سوی کره جنوبی به خطر افتاد.
168 روز پیش
سرمربی تیم فوتبال استقلال گفت: تمرکز بالا و اعتماد به نفس بالایی داریم، اما با تمام تواضع و احترامی که قائل هستیم و با شهامتی که داریم برنده بازی فردا خواهیم شد.
168 روز پیش
تیم ملی کرواسی با شکست مراکش در دیدار رده‌بندی به رتبه سوم جام جهانی 2022 قطر رسید.
169 روز پیش
تیم های ملی فرانسه و آرژانتین در حالی در فینال جام جهانی 2022 صف آرایی می‌کنند که پیش از این هرگاه در جام جهانی مقابل هم قرار گرفتند، برنده بازی به فینال جام جهانی رسیده است.
170 روز پیش
تیم‌های ملی آرژانتین و فرانسه یک گام تا فتح عالی‌ترین تورنمنت فیفا فاصله دارند و باید منتظر نمایشی فوق‌العاده از این دو تیم برتر جهان بود.
171 روز پیش
تیم ملی آرژانتین با تحمیل شکستی سنگین به کرواسی، به شیوه‌ای قاطعانه اولین فینالیست جام جهانی قطر شد.
171 روز پیش
تیم ملی فوتبال فرانسه که قهرمان جام جهانی 2018 روسیه بود با پیروزی برابر مراکش در مرحله نیمه نهایی بیست و دومین دوره این مسابقات به دیدار فینال صعود کرد تا حریف آرژانتین شود.
171 روز پیش
حسام یونس نویسنده و خبرنگار اکادیر 24 می گوید: با اصطلاح شگفتی‌ساز بودن مخالف هستم. به نظر من مراکش مستحق به حضور در نیمه نهایی است و حالا حق دارد حتی به حضور در فینال فکر کند. چرا اینگونه نباشد؟
174 روز پیش
تیم ملی کشتی آزاد ایران با شکست مقابل آمریکا به عنوان نایب قهرمانی جام جهانی 2022 دست یافت. شکست جردن باروز مقابل علی سوادکوهی و باخت امیرمحمد یزدانی و کامران قاسمپور از حوادث بزرگ این رقابت بود.
174 روز پیش
علی سواد کوهی در سه دقیقه دوم کشتی با جردن باروز کاری کرد که شاید تیم ملی فوتبال کشورمان در جام جهانی مقابل آمریکا باید همان کار را انجام می‌داد.
175 روز پیش
تیم ملی فرانسه و مراکش در حالی در نیمه نهایی جام جهانی 2022 به مصاف هم می‌روند که این دو تیم تاکنون دیداری در ادوار مختلف جام جهانی نداشته‌اند.
175 روز پیش
دیدار تیم‌های ملی فوتبال فرانسه و انگلیس در مرحله یک چهارم نهایی رقابتهای جام جهانی 2022 قطر با برتری خروس‌ها به پایان رسید تا قهرمان دوره گذشته به جمع چهار تیم برتر راه پیدا کند.
176 روز پیش
دو تیم کرواسی و آرژانتین در حالی در نیمه نهایی جام جهانی به مصاف هم می‌روند که در دیدارهای گذشته آنها، رقابت نزدیک و پایاپایی وجود داشته است.
176 روز پیش
تیم ملی فوتبال مراکش که با پیروزی برابر اسپانیا به مرحله یک چهارم نهایی جام جهانی قطر راه پیدا کرده بود در ادامه شگفتی سازی خود موفق شد پرتغال را شکست دهد و به نیمه نهایی صعود کند.
176 روز پیش
تیم ملی فوتبال آرژانتین با پیروزی برابر هلند به مرحله نیمه نهایی رقابتهای جام جهانی 2022 قطر صعود کرد تا برای رسیدن به فینال جام بیست و دوم به مصاف تیم سرسخت کرواسی برود.
178 روز پیش
دروازه بان اسبق تیم ملی گفت: آنهایی که درباره فوتبال تصمیم می گیرند و می خواهند کی روش بماند اگر دلشان به حال این ورزش نمی سوزد لااقل دلشان به حال طرفداران فوتبال بسوزد.
178 روز پیش
وقتی اشرف حکیمی پشت توپ ایستاد، یک مراکش آماده ضربه بودند، از این اتفاقات در همه پنالتی‌ها رخ نمی‌دهد. مراکش بر سر اسپانیا فریاد کشید.
178 روز پیش
بازیکن اسبق تیم ملی گفت: متاسفانه انتظاری که از تیم ملی در جام جهانی می رفت برآورده نشد در حالی که رقبای آسیایی ایران در گروه های سخت تر موفق به صعود به دور بالاتر شدند.
179 روز پیش
دیدار تیم‌های ملی فرانسه و انگلیس در یک چهارم نهایی جام جهانی 2022 حساس‌ترین دیدار این دو تیم در جام جهانی است.
179 روز پیش
مربی ایران در جام جهانی گفت: بازیکنان تیم فوتبال ایران تشنه بازی بودند و می‌خواستند در جام جهانی بدرخشند اما متاسفانه روش بازی تیم ملی چیزی نبود که این بچه ها به آن عادت داشته باشند.
181 روز پیش
تیم ملی فوتبال پرتغال در مرحله یک هشتم نهایی جام جهانی 2022 قطر بدون کاپیتان خود برابر سوئیس به پیروزی رسید.
181 روز پیش
سؤال بی‌پاسخ این روزها، ادامه حضور کی‌روش یا انتخاب سرمربی جدید برای تیم ملی است؛ پرسشی که با سکوت مسئولان فدراسیون فوتبال همراه بوده است.
181 روز پیش
پاپ «ژان‌پل‌ دوم» جمله‌ معروفی دارد: «در میان همه موضوع‌های بی‌اهمیت، فوتبال به مراتب از همه مهمتر است.» این جمله یعنی جام‌جهانی حتی در میان افرادی که به فوتبال علاقه ندارند هم می‌تواند جذاب باشد.
181 روز پیش
تیم ملی برزیل با شکست 4-1 کره‌جنوبی در مرحله یک‌هشتم نهایی جام‌جهانی 2022 رقیب کرواسی شد.
182 روز پیش
تیم ملی فوتبال ژاپن که یکی از سه تیم آسیایی راه یافته به مرحله یک هشتم نهایی جام جهانی 2022 قطر بود، با شکست برابر کرواسی نتوانست برای نخستین بار به جمع هشت تیم برتر جهان راه یابد.
183 روز پیش
دیدار انگلیس و سنگال در جام جهانی 2022 با پیروزی 3 بر صفر انگلیس پایان یافت تا انگلیس حریف فرانسه در یک چهارم نهایی شود.
183 روز پیش
تیم ملی فوتبال فرانسه با پیروزی برابر لهستان در مرحله یک هشتم نهایی رقابتهای جام جهانی به مرحله بعدی این مسابقات صعود کرد.
184 روز پیش
بازیکن اسبق تیم ملی گفت: صعود تیم ژاپن با مربی وطنی ثابت کرد می توان به مربیان داخلی هم اعتماد کرد. البته اگر این کار با فکر انجام شود.
184 روز پیش
تیم ملی فوتبال کشورمان در شرایطی جام جهانی قطر را ترک کرد که همراه بودن 9 نفر در کادرفنی کارلوس کی‌روش حواشی و انتقادهای زیادی را ایجاد کرد.
184 روز پیش
بازیکن پیشین تیم ملی گفت: مادامی که بخواهیم فوتبالمان را از آسیا هم عقب نگه داریم باید در تورنمنت‌های بزرگی مثل جام جهانی فقط حسرت تماشای بازی هم قاره ای های مان را بخوریم و در آخر حذف شویم.
184 روز پیش
نایب قهرمان سه دوره جام جهانی توانست خودش را به جمع هشت تیم پایانی جام بیست‌ودوم امسال برساند.
185 روز پیش
بازیکن اسبق تیم ملی گفت: اگر بخواهیم با همین وضعیت در جام ملتها به میدان برویم آنجا هم اسیر قدرت تیم هایی مثل عربستان و ژاپن می شویم و باید حذف شویم.
185 روز پیش
تیم های ملی فوتبال برزیل و سوئیس به مرحله یک هشتم نهایی رقابتهای جام جهانی 2022 قطر راه یافتند و تیم های کامرون و صربستان به جمع حذف شده های جام اضافه شدند.
185 روز پیش
تیم ملی فوتبال کره‌جنوبی با پیروزی برابر پرتغال به مرحله یک هشتم نهایی جام جهانی صعود کرد تا سومین تیم قاره کهن در این مرحله باشد. تیم های اروگوئه و غنا هم به خانه برگشتند.
186 روز پیش
در گروه E جام‌جهانی 2022 قطر یکی از عجیب‌ترین اتفاق‌ها با حذف آلمان و صدرنشینی ژاپن رخ داد.
186 روز پیش
در گروه F جام‌جهانی 2022 قطر شگفتی بزرگ رقم خورد و مراکش صدرنشین شد تا کرواسی دوم شود و بلژیک خیلی زود از دور رقابت‌ها کنار برود.
187 روز پیش
سرمربی تیم ملی در پاسخ به خبرنگار مشرق عنوان کرد که تیمش باید در نیمه دوم دروازه آمریکا را باز می‌کرد.
187 روز پیش
نویسنده و خبرنگار حوزه ورزشی مجموعه رسانه‌ای CNN به سوالات خبرنگار ورزشی مشرق در خصوص پیروزی آمریکا برابر ایران پاسخ داد.
187 روز پیش
با برگزاری دو دیدار از گروه چهارم بیست و دومین دوره رقابتهای جام جهانی 2022 قطر، تکلیف دو تیم صعودکننده از این گروه مشخص شد.
188 روز پیش
تیم‌های ملی آرژانتین و لهستان به مرحله حذفی جام جهانی 2022 صعود کردند.
188 روز پیش
مهاجم اسبق تیم ملی گفت: آرزوی موفقیت برای تیم ملی دارم تا با پیروزی مقابل آمریکا و صعود به دور بعد همه ایران دوباره خوشحال شوند و شادی به این مردم برگردد.
188 روز پیش
دیدار تیم‌های ملی ایران و آمریکا در چارچوب دور سوم از مرحله گروهی جام جهانی 2022 با تک گل آمریکایی‌ها به پایان رسید.
188 روز پیش
ایران با شکست مقابل آمریکا از جام جهانی 2022 کنار رفت.
188 روز پیش
دروازه بان اسبق تیم ملی گفت: متأسفانه اتفاقات اخیر کشورمان و مواضعی که درباره بازیکنان تیم ملی گرفته شد منصفانه نبود و امیدوارم با صعود به دور بعد این بچه ها دل یک ملت را شاد کنند.
188 روز پیش
ترکیب بازیکنان تیم ملی فوتبال ایران برای رویارویی با آمریکا اعلام شد.
188 روز پیش