تعرفه تبلیغات در خواندنی ها
طراحی ارزان سایت
تعرفه تبلیغات در خواندنی ها
طراحی ارزان سایت
تازه های ورزش

تداوم صدرنشینی ایران در روز طلسم‌شکنی کره/ تیر دروازه مانع ادامه بردهای تیم‌ملی با اسکوچیچ ...

در چهارمین مسابقه از مرحله گروهی مقدماتی جام جهانی تیم ملی فوتبال کشورمان مقابل کره جنوبی متوقف شد اما همچنان صدرنشین است.
1 روز پیش
سرمربی تیم ملی والیبال کشورمان گفت: در نتایجی که جوانان کسب کردند، بیشتر از همه مقصر هستم و عذرخواهی می‌کنم.
2 روز پیش
پیروزی و قهرمانی تیم فرانسه در لیگ ملت های اروپا به شدت تحت تاثیر صحنه‌های جنجالی داوری قرار گرفته و با واکنش‌های تند برخی کارشناسان بیطرف و البته طرفداران تیم ملی اسپانیا مواجه شد.
2 روز پیش
در حالی که هواداران تیم ملی در تدارک تهیه بلیت و پایان بخشیدن به حدود دو سال دوری از ورزشگاه بودند، فدراسیون فوتبال بعد از دو ماه داستان سرایی، در نهایت نتوانست از حق میزبانی خود استفاده کند.
3 روز پیش
نتیجه تصمیم شجاعانه را در مسابقات دیدیم که با مدال آوری همراه بود. از فدراسیون بابت مسابقات انتخابی باید تشکر کرد که ما مثل گذشته شاهد انتخاب کشتی گیر با نظر رئیس فدراسیون یا سرمربی تیم ملی نبودیم
3 روز پیش
ملی‌پوش کشتی فرنگی کشورمان در وزن 67 کیلوگرم در مسابقات جهانی نروژ به مدال طلا رسید تا تیم ایران با 4 مدال طلا تاریخساز شود.
3 روز پیش
در پایان رقابت های کشتی فرنگی قهرمانی جهان در کشور نروژ تیم ایران با کسب 4 مدال طلا و 2 مدال برنز بعنوان نایب قهرمانی دست یافت.
3 روز پیش
دارنده مدال برنز المپیک توکیو در مسابقات جهانی کشتی فرنگی طلا گرفت.
4 روز پیش
نماینده سنگین وزن کشتی فرنگی ایران با کسب مدال تاریخی طلای جهان در سنگین وزن، برای نخستین بار در تاریخ کشتی فرنگی ایران به مدال طلای جهان رسید.
4 روز پیش
تیم ملی فوتبال ایران موفق شد در هفته سوم از مرحله نهایی مسابقات انتخابی جام جهانی 2022 قطر به پیروزی خارج از خانه مقابل امارات دست یابد.
5 روز پیش
قهرمان پیشین کشتی آزاد جهان در عین حال که اعتقاد دارد تیم خوبی در نروژ داشتیم می‌گوید که انتقاد از انتخاب درستکار برای سرمربیگری تیم ملی درست بوده است.
5 روز پیش
در دیدار با رهبری ایشان بسیار تاکید داشتند که دغدغه ورزشکاران رفع شود و مسئولان رسیدگی کنند و خیلی اتفاق خوبی بود اما متاسفانه مسئولان اشتباه سخنان ایشان را متوجه شدند.
6 روز پیش
تیم ایران در پایان رقابت‌های کشتی آزاد قهرمانی جهان در نروژ با کسب 3 مدال طلا، 3 مدال نقره و یک مدال برنز به مقام سوم دست یافت.
6 روز پیش
رده بندی نهایی مدعیان 8 وزن از اوزان دهگانه رقابتهای کشتی آزاد قهرمانی جهان در حالی مشخص شد تیم ایران تا این مرحله از مسابقات، صاحب 3 مدال طلا و 3 مدال نقره شد.
7 روز پیش
ملی‌پوش وزن 92 کیلوگرم کشتی آزاد ایران در دیدار فینال رقابتهای جهانی با غلبه بر حریف توانمند روس به مدال طلا رسید.
8 روز پیش
حسن یزدانی کشتی‌گیر 86 کیلوگرم کشورمان در مسابقات جهانی نروژ با برتری مقابل دیوید تیلور طلا گرفت.
10 روز پیش
هر 4 نماینده ایران در 4 وزن دوم کشتی آزاد قهرمانی جهان با شکست حریفان خود راهی فینال رقابت های قهرمانی جهان شدند.
10 روز پیش
سفرهای رئیس فدراسیون به کشورهای اروپایی این سوال را به وجود می آورد که دغدغه فوتبال را دارد یا اینکه این سفرها تفریحی یا حتی برای تجارت شخصی است.
11 روز پیش
بیست و یکمین دوره رقابتهای فوتبال لیگ برتر از روز بیست و هفتم مهرماه جاری آغاز خواهد شد. به همین خاطر قرعه‌کشی این مسابقات انجام و برنامه کامل نیم فصل اول این رقابتها مشخص شد.
11 روز پیش
سرمربی تیم ملی فوتبال کشورمان گفت:‌ اعتراف می کنم در ابتدای کار و بعد از حضور مربیانی چون کی روش و ویلموتس فشار زیادی را تحمل کردم.
12 روز پیش
باید این واقعیت را بپذیریم که تیم ملی فوتسال به ترس خودش باخت و اصل «تیمی که می خواهد قهرمان شود نباید از هیچ حریفی بترسد و همه را باید شکست دهد» را نادیده گرفت.
12 روز پیش
تیم ملی فوتسال ایران با قبول شکست برابر قزاقستان در مرحله یک چهارم نهایی جام جهانی از دور این مسابقات کنار رفت.
13 روز پیش
نیمکت های سرمربیان تیم ها در لیگ برتر بیست و یکم هم جذاب است هم لرزان، حضور برخی مربیان در خارج از گود کار را برای 16 سرمربی فصل آینده دشوارتر از همیشه کرده است.
13 روز پیش
شرایط مبهم انتخاب کارگزار جدید باشگاه پرسپولیس وضعیت سختی را در این تیم ایجاد کرده است.
16 روز پیش
پیشکسوت استقلال گفت: آجورلو یک نقطه مثبت به نام مدیریت بحران دارد و استقلال هم در چند فصل اخیر بحران زیادی داشته و باید صبر و از همه مهم تر حمایت کنیم.
17 روز پیش
تیم ملی فوتسال ایران با برتری نفسگیری که مقابل ازبکستان به دست آورد، خود را به جمع هشت تیم پایانی مسابقات جام جهانی رساند.
18 روز پیش
معاون ورزشی باشگاه استقلال گفت:مجیدی با 3 مدیرعامل در استقلال کار کرده این طور نمی‌شود که روزی که حکم می‌گیرید و عکس می‌اندازید و می خندید همه است و الان بعد از چند وقت این افراد بد شده اند؟
18 روز پیش
سفرهای حمیدرضا مهرعلی مدیر غیرقانونی این روزهای فدراسیون فوتبال به آلمان و لیتوانی، جای سؤال و البته بررسی دارد.
18 روز پیش
کارشناس فوتبال کشورمان گفت: استقلال در امارات نباخت و در تهران و به خودش باخت. در استقلال تمرکزی که باید برای هیچ کس وجود ندارد و در یک محیط متشنج نتیجه خوبی به دست نمی آید.
19 روز پیش
معاون باشگاه استقلال گفت: اگر وزارت اطلاعات به من مأموریت بدهد یک هفته‌ای ارتش فحاش و مجازی را دستگیر می‌کنم.
21 روز پیش
قهرمانی و عملکرد فنی بسیار مطلوب نسل جوان والیبالیست‌های کشورمان که توسط یک سرمربی ایرانی هدایت می‌شدند باعث شد تا تلخی افت و ناکامی‌های چند سال اخیر والیبال اندکی به فراموشی سپرده شود.
21 روز پیش
تیم ملی والیبال ایران با پیروزی مقابل ژاپن در فینال مسابقات قهرمانی آسیا برای نخستین بار با سرمربی ایرانی به عنوان نخست این مسابقات رسید.
23 روز پیش
رویکرد باشگاه‌ها به بازیکنان درجه چندم آسیا این نگرانی را ایجاد می‌کند که سطح فوتبال ایران تا حد زیادی تنزل پیدا کرده است.
25 روز پیش
مدیرعامل پرحاشیه باشگاه استقلال بعد از یک سال به پایان کار خود در این باشگاه رسید.
25 روز پیش
آیا فرهاد مجیدی می‌تواند بابت عدم تقویت کافی تیم از سوی مدیریت باشگاه گله مند باشد؟ وی که تاکید کرده بود در صورت جدایی حتی یک بازیکن، قطع همکاری خواهد کرد چگونه حرف خود را زیر پا گذاشت و ماند؟
26 روز پیش
خرق عادت یکباره فدراسیون فوتبال جای تامل دارد و باید این سوال را از کمیته فرهنگی فدراسیون فوتبال پرسید نمونه های قبلی که بیشتر هم پوشش ورزشی داشتند چه ایرادی داشت که این ساختارشکنی صورت گرفت؟
26 روز پیش
پرسپولیس در دور یک چهارم نهایی لیگ قهرمانان آسیا باید به مصاف الهلال عربستان برود.
26 روز پیش
سرمربی پیشین استقلال گفت:شنیده ام هم سرمربی و هم خیلی از بازیکنان در اردوی دبی نظم نداشتند و شب‌ها آزاد بودند که بروند و بیایند.
27 روز پیش
احمد مددی، مدیرعامل باشگاه استقلال گفت: دلیل ایجاد اختلاف فرهاد مجیدی با خودم را نمی‌دانم و بهتر است آدم‌ها ثبات اخلاقی داشته باشند.
27 روز پیش
اظهارات مدیرعامل باشگاه استقلال در یک برنامه تلویزیونی از شکاف بین مدیران این باشگاه با سرمربی این تیم بعد از آتش بس خبر می دهد.
27 روز پیش
پیشکسوت پرسپولیس گفت: شک نکنید تیم قدرتمند پرسپولیس توانایی شکست الهلال را نیز دارد و نشان داد اسبش را زین کرده که این بار قهرمان آسیا شود و این قهرمانی در خاک عربستان شیرینی مضاعفی خواهد داشت.
28 روز پیش
تیم فوتبال پرسپولیس دیدار مرحله یک هشتم نهایی لیگ قهرمانان آسیا برابر استقلال تاجیکستان را در شرایطی با برتری به پایان برد که برای رسیدن به این برد سختی زیادی کشید.
29 روز پیش
خیلی ها انتظار شکست سنگین استقلال مقابل الهلال را می کشیدند اما دیدیم که استقلال بهتر از چیزی که فکر می کردیم بازی کرد ولی برنده شدن در فوتبال اصول دارد!
29 روز پیش
پیشکسوت استقلال گفت: به نظرم آقای مددی در مدیریت استقلال ضعیف عمل کرده چرا که اگر بر خیلی مسائل اشراف ندارد باید معاونین و مشاورانی قوی انتخاب می کرد که کمک حال وی در مدیریت باشند.
29 روز پیش
دیدار تیم های استقلال و الهلال با برتری شاگردان ژاردیم به پایان رسید.
30 روز پیش
نماینده کشورمان در لیگ قهرمانان آسیا، بحرانی ترین روزهای تاریخ‌ خود را سپری می کند.
30 روز پیش
تیم فوتبال استقلال ایران در مرحله یک هشتم نهایی لیگ قهرمانان آسیا دوشنبه ساعت 21:30 به مصاف تیم الهلال عربستان خواهد رفت.
30 روز پیش
تفاوت 2 نمایش تیم ملی در برابر سوریه و عراق، نشان می‌دهد که بین بود و نبود اسکوچیچ روی نیمکت، فاصله آشکاری وجود دارد.
31 روز پیش
تیم ملی کشورمان با هدایت سرمربی جدید حداکثر امتیازات را در مرحله انتخابی کسب کرده تا امیدها به صعود مستقیم پررنگ‌تر از گذشته باشد.
32 روز پیش
در دو گروه مرحله نهایی انتخابی جام جهانی 2022 قطر، تیم‌های ایران و استرالیا با شرایط مشابهی در صدر جدول گروه‌های خود هستند.
34 روز پیش
پیشخوان
پگاهآی هومایران نوین