تعرفه تبلیغات در خواندنی ها
تعرفه تبلیغات در خواندنی ها
تازه های خانواده

19 نکته برای داشتن رابطه جنسی بهتر و سالم‌تر

19 نکته برای داشتن رابطه جنسی بهتر و سالم‌تر
اخیرا احساس می‌کنید روابط جنسی شما و همسرتان کمی خسته کننده شده؟ سلامت جسمی و روانی شما تاثیر قابل بزرگی بر روابط جنسی‌تان دارد. در این مطلب 19 نکته‌ی مهم را برایتان جمع آوری کرده‌ایم تا روابط زناشویی ...
5 ساعت پیش
بازی با واقعیت!
در واقع کودکی را می‌توان دوران شکل‌گیری و استحکام بنیان ذهن و جسم در نظر گرفت. حال با ترسیم این وضعیت، آیا روا است که در بطن شکل‌گیری شخصیت، به کودک مسئولیت زندگی مشترک هم داد؟
5 ساعت پیش
مرثیه ای برای حقوق کودک
ما همگی خروجی‌های نظام آموزشی‌ای هستیم که اگرچه در شیوه‌ اجرا تغییرهایی داشته، اما تاکنون جای اصلی خود را تغییر نداده است. نظامی که به محفوظات و مقوله‌های دانشی تمرکز دارد.
1 روز پیش
با این جملات، اعتماد دیگران را به دست آورید
به دست آوردن اعتماد دیگران برای بیشتر ما از اهمیت ویژه‌ای برخوردار است، چرا که اثرات قابل توجهی در زندگی و روابط اجتماعی ما می‌تواند داشته باشد. بیان برخی جملات به ما کمک خواهد کرد که در روابط روزمره ...
1 روز پیش
ازدواج، بدون طلا و تشریفات؛ آیا ممکن است؟
"#ازدواج- بدون- طلا" توییتی است که مدتی در فضای مجازی توجه کاربرانی را به خود جلب کرده، اگرچه عده‌ای این مسأله را رواج مردسالاری می‌دانستند و خواهان این بودند "#ازدواج -با –جهیزیه- کم" هم ترند شود؛ ...
1 روز پیش
مبارزه جهانی با کودک همسری
ازدواج یکی از موضوعات مهم اجتماعی است که نقش حساسی بر تمام ابعاد زندگی انسان دارد و داشتن آمادگی لازم از نظر جسمی، روانی و اجتماعی برای آن ضروری است.
2 روز پیش
اگر همسرتان از شما می‌خواهد لاغر شوید
اندام همسرتان نسبت به زمانی که با هم ازدواج کردید تغییر کرده؟ یا شاید هم زنی هستید که اندام شوهرتان کاملا بهم ریخته و این موضوع افسرده‌تان کرده؟ آیا درست است از همسرتان بخواهید وزن کم کند و لاغر شود؟
2 روز پیش
دلیل تجرد طولانی دختران چیست؟
فیلم «شماره 17، سهیلا» تبدیل به سوژه و مضمونِ مهمی شده که باتوجه به آمار و ارقامِ مربوط به تعداد دختران مجرد در کشورمان، حرف زدن از آن، کاملا به‌جا و ضروری است.
3 روز پیش
چرا همسرتان به شما گوش نمی‌دهد؟
وقتی شما یا همسرتان به همدیگر گوش نمی‌دهید یعنی مشکلی در زندگی مشترک‌تان دارید. اگر این «گوش ندادن»‌ها ادامه پیدا کند، زندگی زناشویی‌تان به خطر خواهد افتاد.
3 روز پیش
حواستان به این مدل نشستن کودک باشد
نشستن کودک تاثیر مستقیم در رشد و تغییرات استخوان ها و مفاصل دارد ، اگر فرزندتان به طرزی تادرست مقابل تلویزیون نشته بود حتما او را مجبور به تغییر وضعیت کنید.
3 روز پیش
آموزش نحوه عکس گرفتن حرفه ای از نوزاد در خانه
گرفتن عکس از نوزادان کار آسانی نیست زیرا آن ها لبخند نمی زنند و نمی توانند ژست بگیرند اما روش های وجود دارد که می توانید با استفاده از آن ها عکس های فوق العاده زیبایی از فرزندتان ثبت کنید.
3 روز پیش
4 روش تربیتی کودکان و پیامدهای آن
هر کدام از والدین روش های خود را برای تربیت کودکانشان دارند که ممکن است این راه های تربیتی باعث عواقب خطرناکی شود و به فرزندان آسیب برساند.
3 روز پیش
با نامزد و همسر رفیق باز چگونه برخورد کنیم ؟
افراد رفیق باز به هیچ وجه همسران خوبی نمی شوند آن ها دوستانشان را به همسرشان ترجیح می دهند و نمی توانند والدین خوبی برای فرزندانشان باشند.
3 روز پیش
اشتباهاتی که زنان در جذب مردان انجام میدهند
زنان برای جذب مردان همواره دچار اشتباهاتی می شوند که بنظر خودشان از نقاط مثبتشان است در صورتی که باعث دفع مردان می شود و آن ها را از زنان دور می کند.
4 روز پیش
خانم ها ؛ برای جذب مردان اینگونه حرف بزنید
نحوه صحبت کردن در ارتباط برقرار کردن و جذب مخاطب بسیار قابل اهمیت است و یک خانم به راحتی می تواند از طریق بیانش مردان اطرافش را تحت تاثیر قرار دهد.
4 روز پیش
همسران خوب چه خصوصیاتی دارند؟
همسران خوب خصوصیات بارزی دارند؛ آن ها همیشه حامی هستند و به همسرشان احترام می گذارند همچنین به علایق یکدیگر اهمیت داده و با هم قرار های عاشقانه می گذارند.
4 روز پیش
بعد از دعوای زن وشوهری این کارها ممنوع!
بعد از دعوا با همسرتان ممکن است از روی عصبانیت و لجبازی دست به کارها و رفتارهایی بزنید که باعث بدتر شدن اوضاع شود و ریشه کینه را خودتان با دست خود در دل همسر بکارید.
4 روز پیش
علت خیانت مردان در زندگی زناشویی
در وجود برخی از مردان بی وفایی نهفته است و اگر کنترل نشوند به راحتی به همسرشان خیانت می کنند از علت های دیگر می توان به ترس از وابستگی به زن اشاره کرد.
4 روز پیش
مردان و زنان چه شباهت هایی به یکدیگر دارند ؟
اغلب افراد بر این باورند که مردان و زنان تفاوت های بسیاری با هم دارند اما اینگونه نیست، بلکه شباهت های بسیاری بین زنان و مردان وجود دارد.
4 روز پیش
نشانه های علمی که خبر از عاشق شدن می دهد
برخی از نشانه ها در بدن ما وجود دارد که به ما ثابت می کند عاشق شده ایم و فقط برای دریافت این نشانه ها لازم است بیشتر در خود دقیق شویم ،در ادامه با نشانه های عاشق شدن آشنا شوید.
4 روز پیش
برای داشتن رابطه عاشقانه موفق چه کنیم؟
اگر تازه یک رابطه عاشقانه را شروع کرده اید می توانید با دانستن رازهایی که در این مطلب می خوانید به موفقیت و تداوم رابطه عاشقانه تان کمک کنید.
4 روز پیش
متوجه خیانت همسرم شدم، چجوری رفتار کنم؟
تازمانی که از خیانت همسرتان مطمئن نشده اید نباید رفتاری شک برانگیز انجام دهید ولی بعد از ثابت شدن رفتار او بایستی برای حفظ خود و انجام بهترین عکس العمل در برابر او سنجیده عمل کنید.
4 روز پیش
واکنش رایج افراد به خیانت همسر خود چگونه است؟
خیانت به همسر باعث می شود که افراد ضربات روحی بزرگی بخورند البته واکنش ها با هم متفاوت اند ولی اکثرا اول انکار می کنند و نمی توانند آن را باور کنند.
4 روز پیش
آموزش الفبای ادب به کودکان
سلام کردن، تشکر کردن، خداحافظی کردن، معذرت‌خواهی کردن، به کار نبردن کلمات زشت، نگاه کردن به چشمان مخاطب در هنگام صحبت کردن و ... الفبای ادب و تربیت هستند.
4 روز پیش
چطور رابطه‌تان را با کسی که به شما آسیب زده بازسازی کنید
موقعیت من شاید شبیه به خیلی از شمایی باشد که این متن را می‌خوانید.
4 روز پیش
استعدادیابی کودکان از روی رفتارشان!
استعداد بعضی از کودکان کاملا برای اطرافیان قابل مشاهده است اما برخی دیگر ممکن است استعدادهای پنهانی داشته باشند که در قالب پرحرفی، خیال بافی، انرژی زیاد و یا حتی سورفتار خودشان را نشان دهند. در این ...
5 روز پیش
چگونه به همسرتان احساس خاص بودن بدهید
یک شوهر چه کار می‌تواند بکند تا همسرش احساس خاص بودن داشته باشد و با تمام وجودش درک کند که همسرش عاشق اوست؟
5 روز پیش
بازی های هدفمند با کودک: تصمیم گیری
در ادامه سلسله بازی‌های هدفمند با کودک به جهت تقویت هوش هیجانی که جایگاه ویژه‌ای دارد، سعی نمودم با طراحی بازی هدفمند دیگری به تقویت این جنبه از رشد کودکان بپردازم.
5 روز پیش
بخشش به نیازمندان، کلید شادی و سلامت
دانشمندان دریافتند که کمک کردن می‌تواند سلامت و شادی فرد کمک‌کننده را افزایش دهد. آنها این موضوع را با استفاده از تکنیک‌های صحیح علمی به اثبات رسانده‌اند.
5 روز پیش
خانه مجردی؛ فرار از ازدواج یا انزواطلبی؟
«سوئیت 60 متری مناسب زندگی مجردی، 50 متر زیرزمین با امکانات کافی مناسب برای مجرد، آپارتمان 40 متری فقط خانم مجرد و
6 روز پیش
از ایران کتان آنلاین خرید کنید
اولین فروشگاه پوشاک ایران کتان در سال 1377 با محوریت فروشگاهی برای تمامی سنین و سلایق و ایجاد بازار مناسبی از ترکیب پوشاک درجه یک خارجی و تولیدات بکر ایرانی، در شهر نور واقع در استان مازندران افتتاح ...
7 روز پیش
آیا آرامش واقعی با ازدواج به دست می‌آید؟
دست یابی به آرامش و احساس خوشبختی، یکی از دلایل اصلی بسیاری از جوانان برای ازدواج است. در چند وقت اخیر، چندین سوال مشابه درباره درستی و نحوه دست یابی به این مسئله از طرف شما مخاطبان گرامی به دست ما ...
8 روز پیش
عادت های مخرب دهانی در کودکان
برخی عادات دهانی در کودکان اثرات مخربی روی دندان‌ها و شکل فکین و مفصل گیجگاهی، فکی دارند. بهتر است این عادات را بشناسیم تا در صورت وجود با آنها مبارزه کنیم.
8 روز پیش
چگونه کودکی هنرمند و باهوش داشته باشیم؟!
اگر بخواهیم کودک‌مان به سمت هنر گرایش پیدا کند، قرار دادن او در محیط‌های هنری، خصوصا از سنین کم و آموزش و تمرین می‌تواند کمک کننده باشد، اما به هر حال علاقه خود او هم شرط است.
9 روز پیش
لبخند نوزاد  شما نشانه چیست؟
وقتی نوزاد دلبندتان به چشم‌های شما خیره می‌شود و لبخند می‌زند.
9 روز پیش
فواید لالایی خواندن برای بچه‌ها
یکی از عاشقانه‌ترین لحظات در دنیای زیبای مادرانه، لالایی خواندن مادر برای کودک دلبندش است.
9 روز پیش
همه چیز در مورد تکلیف مدرسه
گاهی لازم است از کودکتان بخواهید هنگام انجام تکالیف درسی (اعم از مطالعه، نوشتن، نقاشی، کاردستی و غیره) ابتدا از تکلیفی که بیشتر مورد علاقه اش است، شروع کند.
10 روز پیش
از شوهرم متنفرم، چه کنم؟
همه‌ی رابطه‌ها پستی و بلندیهایی دارند؛ گاهی شادید و گاهی به شدت احساس بدبختی می‌کنید. هر دو وضعیت کاملا طبیعی‌اند. اما اگر به جایی رسیدید که احساس کردید واقعا از شوهرتان متنفرید پس باید مکث کنید.
12 روز پیش
در صورت ازدواج مجدد همسرمان، چه کنیم؟
هیچ کس نمی‌داند کی، کجا و چگونه پای آن دیگری به زندگی‌اش باز می‌شود. دقیقاً کجای کار راه همسرش از او جدا شده و با راه دیگری گره خورده است.
14 روز پیش
قبل از عروسی چه کارهایی انجام بدهیم؟
عروسی و ازدواج یک تغییر بزرگ در سبک زندگی عروس و داماد به وجود می‌آورد. برگزاری مراسم عروسی برای هر کسی مهم است و حال باید بدانیم که چه کارهایی باید انجام دهیم تا برای این مراسم آماده شویم.
14 روز پیش
تماشای لبخند فرزند از یک خاطره خوش با گرجی
با شروع فصل مدرسه، بچه ها پر از احساسات متفاوتن. خوشحالی از روزهای خوش مدرسه و بازگشت به جمع دوستاشون و ناراحتی از پایان تعطیلات و اضطراب برای شروع سال تحصیلی.
14 روز پیش
وقتی یک خودشیفته می‌گوید: دوستت دارم!
خودشیفته‌ها هرگز مسئولیت آزاری که به دیگران می‌رسانند را نمی‌پذیرند، زیرا از نگاه خودشان کامل و بی‌عیب هستند و این بقیه‌ی دنیاست که مقصر است. خود شیفته‌ها دیگران را کُندذهن‌تر از آن می‌دانند که خوبی و ...
17 روز پیش
با این روش مردان به کارهاى خانه علاقه مند می شوند
طبق مطالعات انجام شده تقسیم وظایف خانه بین زوج‌ها به شیوه‌های سنتی و گذاشتن بخش اعظمی از این مسئولیت‌ها بر دوش زن خانه به تدریج موجب کاهش رضایت زن و شوهر از زندگی مشترک می‌شود.
18 روز پیش
جزئیات و تکنیک‌های لمس کردن یکدیگر در یک رابطه عاطفی
برای همه ما انسان ها لمس یا نوازش شدن بسیار رضایت بخش است اما کمتر کسی درباره فواید لمس کردن در تقویت رابطه می داند.
19 روز پیش
چطور خریدهای اینترنتی‌مان را ارزان‌تر انجام دهیم؟
از آنجایی که بسیاری از خریدهای امروز ما، از طریق سامانه‌های اینترنتی انجام می‌شود، دیگر فرصتی برای چانه‌زنی پیدا نمی‌کنیم. اما هنوز هم راهی برای تخفیف گرفتن وجود دارد.
21 روز پیش
علت بروز تنش بین زوجین چیست؟
یک روانشناس گفت: یکی از دلایل بروز تنش و کشمکش میان زوجین که احتمال جدایی‌شان را بالا می‌برد، تمایل آن‌ها برای تغییر رفتار دیگری است. بعضی از ویژگی‌ها اساسا تغییرناپذیر هستند.
22 روز پیش
قدرت لمس کردن در تقویت رابطه
برای همه ما انسان ها لمس یا نوازش شدن بسیار رضایت بخش است اما کمتر کسی درباره فواید لمس کردن در تقویت رابطه می داند.
24 روز پیش
رایتلآی هومروغن کنجد فدکایران نوین