تقویتی کنکور
تعرفه تبلیغات در خواندنی ها
تقویتی کنکور
تعرفه تبلیغات در خواندنی ها
روغن کنجد فدک

خواننده زن ترکیه‌ای در یک فیلم ایرانی

ساخت موسیقی فیلم سینمایی «کامیون» جدیدترین اثر کامبوزیا پرتوی توسط میلاد موحدی آغاز شده است اما هنوز حضور «آینور دوغان» خواننده سرشناس کُُرد و ترکیه در این فیلم قطعی نیست.

ایلنا:‌ کامبوزیا پرتوی، درباره نحوه حضور آینور دوغان (خواننده کرد ترکیه‌ای) در این فیلم گفت: درباره حضور ایشان در این فیلم پیشنهاداتی مطرح شد. این پیشنهاد نیز از طرف آهنگساز فیلم میلاد موحدی مطرح و هم‌اکنون در حال برررسی است.

 آینور دوغان

وی ادامه داد: البته هنوز تصمیم مشخصی برای نحوه حضور وی در این فیلم و اینکه شکل اجرا و همکاری ایشان چگونه باید باشد؛ گرفته نشده است و اینکه گفته می‌شود تصمیم قطعی گرفته شده که خانم آینور دوغان در این فیلم تکخوانی کند یا به شکل دیگری حضور داشته باشد، صحت ندارد.

صداگذاری فیلم سینمایی «کامیون» به نویسندگی و کارگردانی کامبوزیا پرتوی با مدیریت فیلمبرداری تورج اصلانی که برعهده پرویز آبنار بود؛ هفته گذشته به پایان رسید و بعد از اتمام این مرحله، میلاد موحدی ساخت موسیقی «کامیون» را براساس فضای داستان، حال و هوای فیلم و همچنین لوکشین‌های آن شروع کرد و هم اکنون روی آن کار می‌کند.

 فیلم کامیون

فیلم سینمایی «کامیون» با مدیریت فیلمبرداری تورج اصلانی در مرزهای سوریه و عراق، در روستاهای اطراف منطقه «سیلوانا» در استان آذربایجان غربی، در شهرهای ارومیه و میانه و در نهایت در لوکیشن‌های مختلفی در تهران ازجمله؛ آزادی، تهرانسر، گلابدره، شهرک غرب، صادقیه و ... فیلمبرداری شده است.

در فیلم سینمایی «کامیون»، سعید آقاخانی، نیکی کریمی، تروسکا جولا، رامین راستاد، یعقوب پرسا، نسرین مرادی و ... به ایفای نقش می‌پردازند.

 کامبوزیا پرتوی

کامبوزیا پرتوی فیلمساز 62 ساله سینما که ساخت آثاری همچون گلنار، کافه ترانزیت و گربه آوازخوان و همچنین نگارش فیلمنامه «محمد رسول الله(ص)» را در کارنامه دارد، بعد از 13 سال به عرصه کارگردانی بازگشته است.

با توجه به حساسیتی که در مورد تکخوانی زنان وجود دارد، مشخص نیست اعلام رسمی سازندگان این اثر در مورد حضور خواننده زن در موسیقی فیلم کامیون، صرفا یک اقدام تبلیغاتی است و یا حرکتی در ادامه روند تابوشکنی های قبلی در آثار سینمایی در چند سال اخیر.

نظرات شما
اولین فردی باشید که در مورد این مطلب نظر می دهید
ارسال نظر
روغن کنجد فدک