تقویتی کنکور
تعرفه تبلیغات در خواندنی ها
تقویتی کنکور
تعرفه تبلیغات در خواندنی ها
تازه های جامعه
بازدید تیم قضایی از محل سانحه هواپیمای مسافربری/ پیکر جانباختگان در اولین فرصت به خانواده‌ها تحویل داده می‌شود
دادستان عمومی و انقلاب مرکز استان اصفهان با اشاره به بازدید تیم قضایی از محل سانحه هوایی، گفت: در اولین فرصت اجساد به خانواده قربانیان تحویل داده خواهد شد.
نخستین همایش بین المللی جنبه‌های حقوقی فناوری اطلاعات و ارتباطات برگزار می‌شود
‍ نخستین همایش بین المللی جنبه­‌های حقوقی فناوری اطلاعات و ارتباطات"توسط سازمان فناوری اطلاعات ایران با همکاری پژوهشگاه قوه قضاییه و دانشگاه علم و فرهنگ در روز‌های پنجم و ششم اسفندماه 96 برگزار خواهد شد.
نحوه محاسبه مالیات بر ارزش افزوده چگونه است؟
مالیات بر ارزش افزوده، مالیاتی است که خریدار هنگام خرید کالا یا خدمات، باید به فروشنده بپردازد و فروشنده کالا و خدمات، این مالیات را در زمان‌های معینی به دولت پرداخت می‌کند.
سرپرست اداره کل روابط عمومی و تشریفات سازمان تعزیرات منصوب شد
با حکم معاون وزیر دادگستری و رییس سازمان تعزیرات حکومتی، سیدیاسر رایگانی به عنوان سرپرست اداره کل روابط عمومی و تشریفات این سازمان منصوب شد.
کمک بلاعوض به رانندگان زندانی منوط به معرفی ستاد دیه شد
در جریان بررسی جزئیات لایحه بودجه سال 97 نمایندگان خانه ملت حمایت مالی بلاعوض صندوق تامین خسارت‌های بدنی را در صورت محدودیت سقف برخی تعهدات شرکت‌های بیمه‌گر، منوط به معرفی کتبی ستاد دیه کردند.
لزوم اجرای قانون ارتقاء سلامت نظام اداری و مقابله با فساد، مصوب 1390 در شهرداری
دادستان عمومی و انقلاب مرکز استان مرکزی گفت: طی دستوری شهردار اراک در خصوص اجرایی نمودن «قانون ارتقاء سلامت نظام اداری و مقابله با فساد، مصوب 1390» مکلف شد.
اردوها انگیزه ای برای مشارکت و همدلی
خاطرات بچه های ایرانی و روس از اردوهای دانش آموزی
توزیع قبوض انبوه عوارض پایدار سال 96 شهرداری تهران
معاون مالی و اقتصاد شهری شهرداری تهران خبرداد: قبوض انبوه عوارض پایدار سالجاری شهرداری تهران به منظور ارتقاء درآمد های پایدار شهرداری تهران و جلب مشارکت شهروندان تهرانی توزیع شد.
نجفی: مشکلات بانکی و بیمه ای مهمترین مانع برای حضور شرکت‌های خارجی در ایران است
شهردار تهران که در چارچوب دیداری 4 روزه از ورشو به این شهر سفر کرده، ضمن سخنرانی در همایش تجاری لهستان و ایران از سرمایه‌گذاران و شرکت‌های لهستانی دعوت کرد برای حضور در پروژه های هوشمندسازی تهران اقدام کنند.
چهار راهکار بودجه‌ای برای توسعه متروی پایتخت
رئیس کمیته بودجه شورای شهر تهران به 4 راهکار شورا برای توسعه مترو اشاره کرد و گفت: مطالبه اصلی مردم گسترش حمل و نقل عمومی، کاهش ترافیک و آلودگی هوا است که در این راستا باید تمهیداتی اندیشیده شود تا بتوانیم به مطالبه مردم پاسخ مناسبی دهیم.
بروجردی: تامین امنیت رهبر دراویش با تامین کننده امنیت جامعه است/ مشکلی با دراویش نداریم
رئیس کمیسیون امنیت ملی و سیاست خارجی مجلس با بیان اینکه جمهوری اسلامی ایران مشکلی با دراویش ندارد گفت که تامین امنیت رهبر دراویش با تامین کننده امنیت جامعه است.
اظهارنظر حیدرالعبادی در مورد استفاده ناتو از خاک عراق برای اقدام علیه ایران/مخالفت در دولت ترامپ برای فروش هواپیما به ایران/حمله ترکیه به مناطق استقرار نیروهای ارتش سوریه در عفرین/ادعای اردوغان درباره توافق با روحانی و پوتین
حملات خمپاره ای مرگبار گروه های مسلح به دمشق، ادعای اردوغان درباره توافق با روحانی و پوتین، حمله ترکیه به مناطق استقرار نیروهای ارتش سوریه در عفرین، مخالفت در دولت ترامپ برای فروش هواپیما به ایران و تهدید آمریکا برای خروج از فرایند صلح خاورمیانه، از جمله مهم ترین خبرها و رویدادهای خاورمیانه در 24 ساعت گذشته بوده اند
نقص فنی قطار در خط یک مترو تهران
ورود بقایی به دادگاه تجدیدنظر
دیدنی هایی از جزایر وحشی اروپا
جدیدترین اخبار گوناگون را در «تابناک با تو» از دست ندهید. در این سایت شما هر روز گزید‌ه‌ای از آخرین اخبار پیرامون موضوعات خانواده، سلامت و بهداشت، سرگرمی و دانستنی‌ها، آشپزی، فیلم و عکس‌هایی از سراسر جهان، دکوراسیون و
رایتلآی هومروغن کنجد فدکایران نوین