تقویتی کنکور
تعرفه تبلیغات در خواندنی ها
تقویتی کنکور
تعرفه تبلیغات در خواندنی ها
تازه های موفقیت
آیا بزرگترین مرجع تعمیرات موبایل در ایران را می شناسید؟
یکی از رایج ترین انواع تعمیرات موبایل، تعمیر صفحه نمایش  و یا ال سی دی گلس شکسته موبایل است؛ به همین دلیل تدابیر و راهکاری های خوبی برای تعمیر آن به وجود آمده و روز به روز پیشرفت کرده است. گلس ال سی دی شکسته ی موبایل شما به دو شرط قابل تعویض است:
10 مشکل کلافه کننده بانکی و راه حل هایشان
فعال کردن هر یک از سرویس‌های بانکی مانند تلفنبانک و اس‌ام‌اس‌بانک و اینترنت‌بانک نیاز به مراجعه جداگانه و پر کردن فرم‌های مخصوص دارد. برای فعال کردن اینترنت بانک بر خلاف اس‌ام‌اس بانک باید حتما به همان شعبه‌ای که حساب دارید مراجعه کنید.
آیا بزرگترین مرجع تعمیرات موبایل در ایران را می شناسید؟
یکی از رایج ترین انواع تعمیرات موبایل، تعمیر صفحه نمایش  و یا ال سی دی گلس شکسته موبایل است؛ به همین دلیل تدابیر و راهکاری های خوبی برای تعمیر آن به وجود آمده و روز به روز پیشرفت کرده است. گلس ال سی دی شکسته ی موبایل شما به دو شرط قابل تعویض است:
از پذیرفته نشدن نترسید!
هیچ وقت طرد شدن حس خوبی ندارد. همه ما این ترس را به همراه داریم، و در عین حال قابلیت کنترل و درک آن را نیز داریم
زبده‌ترین نیروهای پلیس در سراسر جهان
دنیای امروزی در بسیاری از مناطق دچار فساد و خشونت چه از جانب بخش قانونی و دولتی و چه از جانب خلافکاران شده است. بدین ترتیب پلیس ها باید از آموزش و مهارت بالایی برخوردار باشند. در ادامه شما را با کشورهایی که بهترین آموزش ها را در اختیار پلیس هایش قرار می دهد آشنا خواهیم کرد.
ماجرای توییتی که رکورد شکست
چندی پیش یک توییت بیش از 70 هزار بار ریتوییت شد و رکورد شکست. توییت حاوی نامه مدیر به کارمندش بود. یکی از کارکنان شرکتی بزرگ در قسمتی از ایمیلش برای مرخصی استعلاجی نوشته بود: «امروز و فردا می خواهم روی سلامت روانم تمرکز کنم و امیدوارم هفته آینده با صد در صد توانم به کار بازگردم».
فیلم: به این خوشگلی کادو کنید
اگر میخواهید طرز ساخت جعبه و پاکت های خاص و دست ساز را یاد بگیرید و به دوستانتان هدیه دهید پیشنهاد میکنیم این ویدیو را مشاهده کنید.
تلاش برای رفع مشکلات شرکت های دانش بنیان
معاون نوآوری و تجاری‌سازی فناوری معاونت علمی اعلام نمود که اخذ نشان ملی استاندارد از جمله مشکلات شرکت های دانش بنیان در کشور نیست
دغدغه و مشکلات کسب و کارهای فضای مجازی در نظر گرفته شود!
دبیر اتحادیه کسب و کارهای مجازی، در مورد دغدغه و مشکلات کسب و کارهای فضای مجازی در کشور سخن گفت و آنها را تشریح نمود
فیلم: پاک کردن لکه‌ها از روی ظروف
یکی از دغدغه‌های بزرگ خانم‌های خانه‌دار، پاک کردن لکه‌ها از روی ظروف و لوازم آشپزخانه است.در این بخش، راهکارهایی را به شما عزیزان معرفی می‌کنیم که به کمک آن‌ها می‌توانید 5 نوع از لکه‌های بدظاهر را کاملاً پاک کنید.
آموزش مهارت‌های «تفکر نقادانه» به دانش آموزان
تفکر نقادانه مهارتی بسیار مهم و حیاتی برای گذران زندگی است. به همین دلیل تدریس آن برای دانش آموزان یک ضرورت است. هر معلمی به دنبال روش هایی است تا آن را در برنامه های درسی خود بگنجاند. اما مهارت های تفکر نقادانه دقیقا کدامند؟ باید اعتراف کنم که از این عبارت می توان برداشت های مختلفی داشت. من در این نوشتار یک دیدگاه ساده را بیان می کنم.
روش های تمرین فروتنی در زندگی
فروتنی یک فضیلت خیلی مهم تلقی می‌شود. بیایید این نوشته را بخوانیم تا با روش‌های تمرین فروتنی بیشتر آشنا شویم.
5 تمرین روزانه که شما را به مذاکره کننده بهتری تبدیل می‌کند
وقتی صحبت از مذاکره می‌شود، همه فکرشان به سمت مذاکرات رسمی و سیاسی و دیپلمات‌هایی جدی می‌رود، اما واقعیت این است که مذاکره فقط در سیاست و انرژی هسته‌ای معنا ندارد
هوای خوزستان در تعلیق
این خبر، درست در روزی به گوش اهالی خوزستان رسید که گردوغبار زندگی‌شان را مختل کرد: «بودجه مقابله با گردوغبار در خوزستان حذف شد.» دیروز درحالی‌که به جز اهواز، شاخص کیفی هوای خرم‌آباد، سنندج، ایلام و بوشهر هم مرز ٣٠٠ را رد کرد و «خطرناک» اعلام شد، مردم خوزستان با خبر حذف بودجه روبه‌رو شدند.

ویژگی‌های بهترین تور آنتالیا نوروز

ویژگی‌های بهترین تور آنتالیا نوروز
این روزها با نزدیک شدن هر چه بیشتر به تعطیلات نوروزی، افراد بیشتر به فکر یافتن یک مسیر و تور مناسب برای گذراندن نوروز هستند
رایتلآی هومروغن کنجد فدکایران نوین