تقویتی کنکور
تعرفه تبلیغات در خواندنی ها
تقویتی کنکور
تعرفه تبلیغات در خواندنی ها
تازه های خانواده
ورزش در هوای سرد زمستان
قبل از اینکه برای ورزش، بیرون از خانه بیایید بهتر است وضعیت آب و هوا را با استفاده از رسانه‌ها پیش بینی کنید و اگر مثلا هوا بارانی بود از ورزش در هوای باز صرفه نظر کنید.
همسریابی با ربات تلگرام!
خیلی هایشان از طریق مؤسسات مشاوره جذب مؤسسه شده‌اند و تعدادی هم از طریق روبات تلگرامی مؤسسه پایشان به آنجا باز شده است. جایی که در آن افراد کیس‌های مختلف را به همراه عکس‌ها و خصوصیات اخلاقی خود ارزیابی می‌کنند و به واسطه روبات تلگرامی مؤسسه با هم گفت‌و‌گو می‌کنند.
آیا بچه من لاغره؟
تولد احساسات
نکته شگفت‌انگیز در این شیوه برخورد این است که اغلب کودکان احساسات خود را دقیق‌تر و با جزییات بیشتر توضیح می‌دهند که خود سبب توسعه روابط والدین و فرزندان می‌شود.
سوم بهمن یک روز بخصوص برای دیجی‌کالا
امسال دیجی‌کالا 11 ساله می‌شود و به همین مناسبت سه‌شنبه 3 بهمن جشنواره‌ی «شگفت یازدهم» را با برنامه‌های هیجان‌انگیز برگزار می‌کند.
کد تخلفات رانندگی و جریمه های آنها
این جدول کد تخلفات مربوط به سال 92 می باشد و به دلیل آنکه کد تخلفات جدید در سایت رسمی راهبر منتشر نشده است, به روز کردن آن ممکن نیست
6 ویژگی خانواده موفق و راز خوشحالی آنها
خانواده، کوچک‌ترین و درعین‌حال مهم‌ترین نهاد جامعه است که تأثیر انکارناپذیری بر کل جامعه دارد. افرادی که در خانواده‌های پریشان و آشفته رشد می‌کنند، نه والدین خوبی خواهند شد و نه فرد مفیدی برای جامعه
در کله‌ی مرد بد دهن چه می‌گذرد؟
خشونت خانگی، علت اولیه‌ی آسیب به زنان است که هر ساله یک میلیون زن را به اورژانس‌های بیمارستان‌ها راهی می‌کند. این خشونت از دست‌های یک غریبه نیست، بلکه از جانب مردی است که به همسرش گفته: «دوستت دارم»!
چگونه با کوچک‌ترها گپ سیاسی بزنیم؟ ؛ 13 راهکار برای گفتگوی سیاسی با کودکان
کودک » زمان به شتاب می‌گذرد. کودکان امروز دوازده الی پانزده سال دیگر پیشگامان تغییرات سیاسی اجتماعی خواهند بود. اگر دوست داریم در آن هنگام تحقیر، نزاع و خشونت جایش را به نقد، گفتگو و تفاهم بدهد، باید از هم اکنون به فکر پرورش شهروندان جوان آینده باشیم.
شادی کودکان را جدی بگیریم
مهمترین عامل رشد کودکان در سنین پیش از دبستان بازیهاست، کودکان وقتی وارد محیط بزرگتر از خانواده مثل مهد کودک می‌شوند تمامی آموزش‌های لازمه را می‌بینند، آنها با هم بودن، با هم خندیدن، با هم بازی و شادی کردن و با هم خوابیدن را یاد می‌گیرند.
چرا زوج‌هایی که ارتباط عاطفی خود را در شبکه‌های اجتماعی به اشتراک می‌گذارند، موفق نیستند؟
این‌روزها رسانه‌های اجتماعی پر است از عکس‌های زن‌وشوهرهایی که مدام از خودشان سلفی می‌گیرند و تصویرشان را در پروفایل قرار می‌دهند یا در صفحه‌هایشان به‌اشتراک می‌گذارند
انتخاب همسر خوب، چگونه؟!
امروزه، ما با انتخاب‌های بی‌شماری مواجه هستیم. برخلاف دوران گذشته، با حق انتخاب‌های فراوانی مواجه هستیم. حتی برای خریدن یک «جوراب» هم از بین چند نوع مختلف، بهترین جوراب را انتخاب می‌کنیم.
11 دلیلی که باعث شکست خوردن رابطه عاطفی شما می‌شود
برخورداری از رابطه‌ی عاطفی موفق یکی از لذت‌بخش‌ترین دستاوردهای هر فرد در زندگی است. چنین رابطه‌ای باعث می‌شود در خلال دردها، مشکلات و چالش‌های زندگی از نظر احساسی پشتوانه‌ای محکم داشته باشیم که به ما برای حل مسائل مختلف قدرت می‌دهد. با این وجود هر روز به تعداد افرادی که در روابط عاطفی خود با شکست مواجه می‌شوند، اضافه می‌شود. علت چیست؟
چرا کودکان پرخاش می‌کنند؟
در مورد کودکان دو تا سه ساله و رفتار‌های خشونت آمیز آن‌ها با هم سن و سالان خود نشان می‌دهد که گاهی کودکان از رفتار‌های بزرگسالان خود تقلید و با آن‌ها همانند سازی می‌کنند
چگونه به دختری بگوییم دوستش داریم
در این بخش میخواهیم بگوییم چطور می توانیم به کسی که علاقه داریم بگوییم دوستش داریم
این مردهای سوسول، واقعا شورش را درآورده اند!
بیشتر مردها در شخصیت خود، ویژگی بچه گانه هم دارند و دوست دارند گاهی آن بچه بزرگه باشند! اما بعضی از مردها دیگر شورش را درآورده‌اند.

کمک به کودک در عبور از حوادث

کمک به کودک در عبور از حوادث
حوادث و رخدادهای فاجعه بار (چه طبیعی مانند زلزله و سیل و چه ساخته دست بشر مانند جنگ‌ها) می‌توانند تغییرات بسیاری در زندگی مردم و به ویژه کودکان، به وجود آورند.
رایتلآی هومروغن کنجد فدکایران نوین