روغن کنجد فدک در بامیلو
تعرفه تبلیغات در خواندنی ها
روغن کنجد فدک در بامیلو
تعرفه تبلیغات در خواندنی ها
تازه های خانواده

در یک رابطه، از این موارد کوتاه نیایید

در یک رابطه، از این موارد کوتاه نیایید
شما نمی‌توانید رابطه‌ای داشته باشید و سرسختانه به خواسته‌های خود بچسبید؛ بلکه رابطه مانند خیابانی دوطرفه است که هر دو طرف باید نسبت به هم مدارا کنند.
ما آماده‌ایم؟!
آمادگی برای انجام فعالیت در کودکان
اگر شما پدر یا مادر، خویشاوند، آموزگار و یا دوست کودکان هستید، امیدواریم که اهمیت کمک به کودکان در پرورش مرزهایشان و احترام به مرزهای دیگران را بیش از پیش درک کنید
مشکل منفعل بودن یا تنبلی در کودکان
منفعل بودن یا تنبلی یا عدم تأثیرپذیری، بر خلاف فعال بودن یا قوه‌ی ابتکار عمل داشتن است. منفعل بودن در کودکان یک مانع اصلی در مسیر رشد مرزهای موجود است
موهبت فعال بودن
یکی از بزرگ‌ترین موهبتهایی که شما می‌توانید به فرزندتان ببخشید، آن است که به او کمک کنید تا تمایل به سوی فعال بودن را در وجود خود شکل دهد
نوعروسان مراقب افسردگی باشند
شاید ماه ها و یا حتی سال ها برای عروسی تان برنامه ریزی کرده باشید. بالاخره روز بزرگ از راه می رسد و بسیار فوق العاده هم برگزار می شود. اکنون همه چیز تمام شده و فکر می کنید به خاطر ازدواج تان باید شاد باشید اما به جای آن کمی احساس افسردگی می کنید.
دلایلی که کودک‌تان نمی خواهد به مدرسه برود ؛ راهکار چیست؟
کودک » اگر کودک شما به صورت ناگهانی اصرار می کند که در منزل بماند، ما در اینجا چند راه کار را معرفی می کنیم تا شما بتوانید علت ان را دریابید.
اگر این نشانه‌ها را دارید، وقت ازدواج‌تان است
آیا شما هم جزو افرادی هستید که فکر می کنند وقت ازدواج شان فرا رسیده اما هنوز هم شک دارند؟ این احساس طبیعی است! در واقع تنها شما نیستید که همچین حسی دارید، عوامل مختلفی وجود دارند که می توانند شما را در گرفتن این تصمیم مردد سازند.
چطور درباره فجایع برای کودک بگوییم؟
به شیوه‌ای متناسب با سن کودکان برایشان توضیح دهید که شما از آنان محافظت و حمایت می‌کنید. از آنان بپرسید که قبلاً چه چیز‌هایی دراین‌باره شنیده‌اند و بخواهید که اگر سؤالی دارند از شما بپرسند.
مردی که واقعا عاشق شماست، این نشانه‌ها را دارد
زن و مرد، عشق و محبت را به روش‌های متفاوتی نشان می‌دهند. به غیر از مردهایی که بینهایت حساس هستند، این یک واقعیت جهانی است.
شوهران بد چه ویژگی‌های مشترکی دارند؟
دوران آشنایی بسیار مهم است؛ نه تنها بهتر با همدیگر آشنا می‌شوید بلکه شخصیت و ویژگی‌های همدیگر را هم می‌شناسید. خیلی از خانم‌ها ادعا می‌کنند قبل از ازدواج، خصوصیات منفی همسرشان را ندیده بودند و این دلیل ِ نارضایتی بسیاری از افراد از ازدواج‌شان است.
نشانه‌های یک رابطه شاد و سالم در زندگی
تقریبا همه دوست دارند رابطه‌ی خود را ارزیابی کنند و عده‌ای نیز معمولا رابطه‌ی دو نفره‌ی خود را با روابط دو نفره‌ی اطراف دور و بر خود مقایسه می‌کنند. سوال‌های رایجی که اغلب در ذهن افراد می‌چرخد شامل این می‌شود که آیا رابطه‌ی آنها شاد و سالم است یا نه.
آنالیز یک رابطه بیمار؛ شخصیت وابسته و رابطه اسیدی
هر انسانی با تجارب اولیه کودکی خود که منجر به باورهای اساسی درباره خودش و جهان اطرافش می شود وارد روابط زناشویی می شود. افراد به طور معمول، عشق و حمایت والدین شان را تجربه می کنند که منجر به باورهایی مانند «من دوست داشتنی هستم» و «من شایسته هستم» می شود.
از پا در نمی آییم
به دعوا خاتمه دهید و صمیمیت را به رابطه‌تان برگردانید
امکان ندارد که دو نفر با دو تربیت خانوادگی متفاوت با هم زندگی کنند و اختلافی بین‌ شان وجود نداشته باشد. مهم این است که چگونه دعواها و اختلاف نظرهایمان را مدیریت کنیم تا به رابطه مان لطمه‌ای وارد نشود.
نکاتی که از ابتدای مادر شدن باید بدانید
وقتی در مورد خودتان و زندگی‌تان طوری فکر می‌کنید که انگار باید زندگی کنیم، چون زنده‌ایم، از خودتان یک رباتِ آشپز و نظافت کننده می‌سازید، ولی وقتی به خودتان و زندگی‌تان طوری نگاه می‌کنید که باید زندگی کنید تا لذت ببرید، کار‌هایی را می‌کنید که از آن لذت می‌برید و شما را خوشحال‏‌تر می‏‌کند.
رایتلآی هومروغن کنجد فدکایران نوین