تقویتی کنکور
تعرفه تبلیغات در خواندنی ها
تقویتی کنکور
تعرفه تبلیغات در خواندنی ها
روغن کنجد فدک

جالب ترین حشراتی که آفریده شده اند

حشرات ۴۰۰ میلیون سال است که روی کره زمین وجود دارند و قادر هستند از تمامی بلایای طبیعی جان سالم به در ببرند. شاید نظر شما این باشد که حشرات ظاهر چندش آوری دارند اما این نظر شما زیاد هم درست نیست اگر باور ندارید نگاهی به تصاویر زیر بیندازید و با این حشرات جالب و زیبا آشنا شوید.

جالب ترین حشراتی که آفریده شده اند

حشرات 400 میلیون سال است که روی کره زمین وجود دارند و قادر هستند از تمامی بلایای طبیعی جان سالم به در ببرند. شاید نظر شما این باشد که حشرات ظاهر چندش آوری دارند اما این نظر شما زیاد هم درست نیست اگر باور ندارید نگاهی به تصاویر زیر بیندازید و با این حشرات جالب و زیبا آشنا شوید.

کرم Acraga coa

 

جالب ترین حشرات دنیا

این گونه کرم شفاف و عجیب بیشتر شبیه کریستال متحرک می ماند که به نوعی پروانه بسیار زیبا تبدیل می شود. این کرم در کارائیب و آمریکای جنوبی و مرکزی یافت می شود و در جنگل های مرطوب زندگی می کند.

 

پروانه بال شیشه ای (Greta oto)

 

جالب ترین حشرات دنیا

این پروانه شفاف نیز در آمریکای جنوبی و مرکزی زندگی می کند و با بال های شفافی که دارد به راحتی می تواند پنهان شود.

 

کرم ابریشم Bombyx mori

 

جالب ترین حشرات دنیا

کرم ابریشم یکی از مهم ترین حشرات دنیاست که سال هاست از آن برای درست کردن ابریشم استفاده می کنند. این کرم ها در چین، شرق آسیا، و در قسمت های جنوبی منطقه پریمورسکی روسیه یافت می شوند.

 

سوسک لاک پشتی طلایی

 

جالب ترین حشرات دنیا

پشت این سوسک زیبا طلایی قهوه ای است و از برگ های سیب زمینی شیرین تغذیه می کند. سوسک طلایی در آمریکا زندگی می کند.

 

آخوندک ارکیده صورتی

 

جالب ترین حشرات دنیا

این حشره زیبا در جنگل های گرمسیری اندونزی و هند یافت می شود که به سختی می توان آن را از گل ارکیده تشخیص داد. آخوندک ارکیده صورتی می تواند در هر محیطی تغییر رنگ بدهد و از حشرات دیگر تغذیه می کند.

 

کرم Cecropia moth

 

جالب ترین حشرات دنیا

این کرم که در شمال آمریکا زندگی می کند بعد از مدت کوتاهی به پروانه تبدیل می شود. آن ها از برگ های درخت افرا و درخت آلبالو تغذیه می کنند.

 

پرنده جغدی

 

جالب ترین حشرات دنیا

این پروانه بزرگ در جنگل های آمازون، چین، فیلیپین، برمه و روس یافت می شود و از میوه ها به خصوص موز زیاد رسیده تغذیه می کند. مردم این مناطق این پرنده را به عنوان حیوان خانگی به خانه هایشان می برند.

 

پروانه Puss moth

 

جالب ترین حشرات دنیا

این پروانه کاملا طبیعی است اما کرم آن ظاهر جالب و بامزه ای دارد. سر این کرم زمانی که احساس کند با خطر مواجه است بزرگ می شود به طوری که دشمن یک سر بزرگ با دهان باز می بیند که مکانیسم دفاعی اوست. این حشره در اروپا، روس، آسیای مرکزی و آفریقا یافت می شود.

 

پروانه Rosy maple

 

جالب ترین حشرات دنیا

این پروانه بسیار کوچک است اما رنگ زیبایی دارد و از درخت افرا تغذیه می کند. این کرم در شمال آمریکا و کانادا زندگی می کند.

نظرات شما
اولین فردی باشید که در مورد این مطلب نظر می دهید
ارسال نظر
روغن کنجد فدک