تقویتی کنکور
تعرفه تبلیغات در خواندنی ها
تقویتی کنکور
تعرفه تبلیغات در خواندنی ها

جنجال پوشش زن گزارشگر در عربستان!

شیرین الرفاعی گزارشگر سرشناس درحال تهیه گزارش درباره رانندگی زنان در عربستان بود که باد شدید باعث کنار رفتن لباس وی شد و جنجال‌ها آغاز شد!

سیمرغ: پس از انتشار فیلمی از گزارشگر زن سعودی در خیابان‌های ریاض با"پوششی زننده" واکنش‌های خشمگینانه مردم عربستان همچنان ادامه دارد.

الرفاعی همزمان با آغاز اجرایی شدن مجوز رانندگی برای زنان سعودی در حال تهیه گزارشی از این رویداد در خیابان‌های ریاض بود و درحالی که عبای سفید رنگ بر تن داشت وزش باد منجر به کنار رفتن عبای وی شد.

الرفاعی

انتشار این ویدیو در شبکه‌های اجتماعی واکنش گسترده‌ای را از سوی کاربران سعودی در پی داشته است و هشتگ‌های زیادی در محکومیت این اقدام ایجاد شده است.

کاربران شبکه‌ها اجتماعی سعودی با طرح پرسش: آیا رانندگی زنان یک نیاز است یا وسیله‌ای برای فساد اخلاقی؟ خواستار محاکمه وی شده اند و اعلام کردند پوشش وی مناسب با فرهنگ و قوانین عربستان نبوده این اقدام وی توهین به زن سعودی است.

شیرین الرفاعی که شهروند عربستان است، برای شبکه خبری "الآن‎" دوبی کار می‌کند و می‌گوید مرتکب هیچ اشتباهی نشده است.

در همین حال هیئت رسانه‌های صوتی و تصویری در عربستان از فراخواندن شیرین الرفاعی جهت انجام پاره‌ای تحقیقات درخصوص پوشش وی در ویدیوی منتشر شده خبر داده است و این در حالی است که الرفاعی پیش از انجام تحقیقات از عربستان خارج شده است.

نظرات خوانندگان نظر شما در مورد این مطلب؟
اولین فردی باشید که در مورد این مطلب نظر می دهید
ارسال نظر