تقویتی کنکور
تعرفه تبلیغات در خواندنی ها
تقویتی کنکور
تعرفه تبلیغات در خواندنی ها
کنجدسرا

ماجرای جنجال مجری «به خانه برمی گردیم»! +عکس

الهام صفوی زاده مجری صداو سیمای کشورمان در خانواده‌ای متولد شد که سال‌های سال در حوزه سینما، رادیو و تلویزیون فعالیت داشتند.

جام نیـوز: الهام صفوی زاده مجری صداو سیمای کشورمان در خانواده‌ای متولد شد که سال‌های سال در حوزه سینما، رادیو و تلویزیون فعالیت داشتند. مادر الهام صفوی زاده مهین تاج نیا از مجریان پیشکسوت رادیو بود و مادربزرگش نیز در این حوزه فعالیت داشت. همین حضور مادر و مادربزرگ راه زندگی خانم مجری را مشخص کرد و الهام صفوی زاده با برنامه به خانه برمی گردیم و تصویر زندگی در تلویزیون شناخته شد. مجری کشورمان با انتشار پستی در خبر از یک اتفاق مهم در زندگی اش داد که حسابی جنجال برانگیز شد.

 


الهام صفوی نوشت:چادر یک پوشش است… مانتو یک پوشش است و همه در قالب چارچوب موازین کشور قابل احترامند… شما چطور فکر می‌کنید؟ پ. ن:بالاخره مهم‌ترین یا شاید سخت‌ترین تصمیم زندگیم رو گرفتم… از امروز می‌خوام خودم باشم…


به نظر میرسد تغییرات در زندگی الهام صفوی زاده دلیل جدی تری داشته باشد. او چند روز پیش از این ماجرا هم درباره تغییرات در زندگی اش صحبت کرد و نوشت:از زمانی که وارد این دنیا شدیم، انبوهی از تغییرات رو تجربه کردیم و تا روزی که به دل خاک برگردیم بازم تجربه خواهیم کرد. چیزی که باید یاد بگیریم، اینه که حالا که تغییر گریزناپذیره، فقط کافیه دیدت رو عوض کنی و تغییرات رو بپذیری… اونوقت تغییر می‌تونه اتفاق محشری باشه.

‎تغییر…. تغییر ‎یعنی دگرگونی، تحول، عوض شدن ‎ و یعنی فرق کردن. امروز تمام چیزیه که داریم. دیروز تمام شده و برای همیشه رفته و به فردا هم اعتباری نیست. تمام چیزی که داریم همین لحظه در زمانه…. ‎هر چیزی فصلی داره. زمستون، بهار می‌شه و در انتهای تابستون برگ‌های زرد پاییز از راه می‌رسه و…. این ماجرا ادامه داره…. ‎برای کسانی که بتونن از توفان عبور کنن، زندگی جدید و فرصت‌های بی شماری وجود خواهد داشت. فقط کافیه هر بار که با تغییر بزرگی در زندگی روبرو می‌شیم، سعی کنیم اون رو بپذیریم… همین…

الهام صفوی اجرای برنامه به خانه برمی گردیم، تصویر زندگی و خانه ما را در تلویزیون برعهده داشته است و برنامه‌های قند و نمک و جمعه ایرانی از کار‌های طنزی به شمار می‌آیند که او در رادیو اجرا کرده است.
نظرات خوانندگان نظر شما در مورد این مطلب؟
اولین فردی باشید که در مورد این مطلب نظر می دهید
ارسال نظر