تقویتی کنکور
تعرفه تبلیغات در خواندنی ها
تقویتی کنکور
تعرفه تبلیغات در خواندنی ها

انواع لبخند و مفهوم آن ها

یکی از حالات چهره که کمی پیچیده است لبخند است زیرا ما آدم ها از آن به عنوان ابزاری هم برای نشان دادن و هم برای پنهان کردن احساسات مان استفاده می کنیم. در ادامه با انواع لبخندها آشنا می شوید تا راحت تر بتوانید انگیزه پشت لبخند دیگران را تشخیص دهید.

یکی از حالات چهره که کمی پیچیده است لبخند است زیرا ما آدم ها از آن به عنوان ابزاری هم برای نشان دادن و هم برای پنهان کردن احساسات مان استفاده می کنیم. در ادامه بدونیم شما را با انواع لبخندها آشنا می کند تا راحت تر بتوانید انگیزه پشت لبخند دیگران را تشخیص دهید.

لبخند با لب های بسته

این لبخندی است که معمولا سیاستمداران ترجیح می دهند و نشان می دهد که فرد چیز مهمی را درباره شما می داند اما نمی خواهد رازش را با شما به اشتراک بگذارد. تشخیص این لبخند بسیار آسان است. درست مثل لبخندی که در مقابل دوربین عکاسی امتحان می کنیم. لبخندی با دهان بسته که دندان ها را نشان نمی دهد.

 

لبخند کج

وقتی شخص گیج و سردرگم است احساسش را در لبخندش نشان می دهد. به این صورت که یک سمت لب ها به طرف بالا و سمت دیگر لب ها به طرف پایین است.

 

لبخند زورکی

گاهی اوقات حوصله لبخند زدن ندارید اما شرایط ایجاب می کند که لبخند بزنید. بی روح و زورکی بودن لبخند را می توان در چشم های شخص تشخیص داد.

 

لبخند واقعی

این لبخند را می توان از روی چین های دور چشم و وسیع بودن لبخند تشخیص داد. لبخندهای واقعی مسری هستند و اطرافیان را شاد می کنند.

انواع لبخند و مفهوم آن ها

 

نیشخند

تشخیص دادن این لبخند کار زیاد سختی نیست. از روی لب های بالا رفته و برق انزجار چشم ها می توان آن را تشخیص داد. این لبخند مخصوص آدم های خودشیفته و از خود راضی است.

 

لبخند رضایت

در لبخند رضایت بخش لب ها به هم فشرده و یک طرف لب ها بالاتر داده می شود و نشان دهنده رضایت فرد از خودش است.

لبخند رضایت

 

لبخند با دهان باز

لبخند با دهان باز که برای عکس های سلفی عالی است انعکاسی از خوشحالی فرد است.

 

لبخند  Pan Am

Pan Am از غیرواقعی ترین لبخندهاست و بعد از این که به مهمانداران هواپیمای Pan Am  آموزش داده شد که به مسافران به این شکل لبخند بزنند به نام Pan Am  معروف شد. چشم ها کاملا بی احساس است و فقط برای رضایت مشتری است.

لبخند

شما کدامیک از لبخندها را بیشتر دوست دارید؟ آیا می توانید تمام این لبخندها را تشخیص دهید؟

نظرات خوانندگان نظر شما در مورد این مطلب؟
اولین فردی باشید که در مورد این مطلب نظر می دهید
ارسال نظر