روغن ارده کنجد فدک
تعرفه تبلیغات در خواندنی ها
روغن ارده کنجد فدک
تعرفه تبلیغات در خواندنی ها

شخصیت شناسی بر اساس حیوانی که می بینید!

ما همیشه در حال یادگیری بیشتر در مورد خودمان هستیم و اغلب ویژگیهای غیرقابل پیش بینی در شخصیت خودمان را کشف می کنیم. علایق و نحوه مشاهده پیرامون ما می تواند بر روی نوع شخصیت افراد اثرگذار باشد. اما آیا می دانستید از طریق حیوانات هم می توان به ویژگی های شخصیتی آدم ها پی برد؟

ما همیشه در حال یادگیری بیشتر در مورد خودمان هستیم و اغلب ویژگیهای غیرقابل پیش بینی در شخصیت خودمان را کشف می کنیم. حیواناتی که ما انتخاب می کنیم و ترجیح می دهیم نیز می توانند درمورد شخصیت ما و نحوه ی فکر کردن ما حاوی نکات جالبی باشند. مجله خواندنی ها به شما فرصتی برای آزمایش یک آزمون غیر معمول می دهد. نگاهی بیاندازید و بیش از حد طولانی فکر نکنید. اولین حیوانی را که مشاهده می کنید، مشخص نمایید.

 

شخصیت شناسی

 

ببر

شخصیت شناسی

 

ببر قدرت و انرژی را شکل می دهد. این نوع شخصیت دارای شخصیتی گرم است و اغلب می تواند یک شورشی در برابر فرد دیگری در همسایگی خود باشد. ببر اپوزیسیون است و گاهی اوقات می تواند نادیده گرفته شود. به دلیل اهداف بزرگ و جاه طلبی هایش، این حیوان می تواند موفقیت های بزرگی در زندگی به دست آورد، به ویژه هنگامی که به تکه های هوشمند مشاوره گوش می دهد و نظرات دیگران را نادیده نمی گیرد.

این شخصیت همیشه قابل اعتماد نیست. ببرها می توانند خطرهایی را انجام دهند که ممکن است منجر به فاجعه شود. بسیاری از افرادی که دارای قدرت قوی نیستند نمی توانند جذبه ببر را تحمل کنند و فقط از روی احترام پیروی می کنند. خوب است که ببرها یاد بگیرند قبل از اقدام فکر کنند و بدانند که می توانند اشتباه باشند.

 

عقاب

 

شخصیت شناسی

 

عقاب ها اهداف جاه طلبی را تعیین می کنند و برای رسیدن به آنها تلاش می کنند. مردان و زنان این نوع نجیب هستند و از افرادی که نیاز به کمک دارند مراقبت می کنند. آنها همیشه از کسی که به طور غیرقانونی متهم یا مورد آزار و اذیت است، دفاع می کنند. شما می توانید بر آنها و تصمیماتشان تکیه کنید. نمایندگان این نوع از محکومیت نمی ترسند. آنها اعتماد به نفس دارند و خودشان را بیش از حد دست بالا نمی گیرند. عقاب ها یک رویکرد بسیار جدی برای خانواده دارند و براساس احساسات ازدواج نمی کنند. این نوع ترجیح می دهد به طور آشکار نظرات خود را بیان کنند و فریب و فتنه پنهانی پشت شخصیت خود را به رسمیت نمی شناسند. در جامعه آنها با رویکرد اشرافی رفتار می کنند و باعث می شوند دیگران به آنها حسادت کنند.

 

سگ

 

شخصیت شناسی

 

سگ ها یک شخصیت عاقل و وفاداری هستند. این فرد صادق و متعهد است. این نوع شخصیت حس عاطفی دارد و بر زندگی شخصی و حرفه ای آن تاثیر می گذارد. گاهی اوقات آنها تا زمانی که احساس می کنند چیزی غیرعادلانه است، مبارزه می کنند. این می تواند آنها را در بحث های طولانی و حتی با دیگران درگیر کند. عقل آنها فوق العاده است و این افراد همیشه چیزهای هوشمندانه ای می گویند که دیگران را تحت تاثیر قرار دهد. قطعا بهتر است دوستانشان باشید، نه دشمن آنها. سگها نمی توانند خیانت کنند و تا پایان وفادار هستند. این نه تنها برای زندگی شخصی خود بلکه برای ایده ها و شغل آنها صادق است.

 

فیل

 

شخصیت شناسی

 

 

افتخار، توانایی های ذهنی برجسته، قدرت، خرد و اعتبار، ویژگی های اصلی این نوع هستند. فیل ها مردم را با اقتدارگرائی، استبداد و هدفمندی جذب می کنند. آنها به شدت به سمت حرفه و موقعیت اجتماعی خود متمرکز هستند. در مقایسه با ببرها، با تفکر از طریق هر مرحله، نه با داشتن بیش از حد بلندپروازی، در زندگی موفق می شوند. خانواده برای افراد این نوع بسیار مهم است. آنها نیاز به یک فرد دوست داشتنی دارند که می توانند بدبینی فیل را به سمت خوشبینی هدایت کنند و به آن اعتقاد داشته باشند. به طور معمول آنها دوستان و خویشاوندان زیادی در اطرافشان دارند.

 

سنجاب

 

شخصیت شناسی

 

این حیوان نماد تحرک، کارآیی، انرژی، و وفاداری به وظیفه است. سنجاب هوشمند، پیش بینی کننده و همیشه فعال هستند. آنها همیشه سعی دارند با انرژی و شادی پیش بروند و با استفاده از قدرت و اعتماد به نفس خود پشتیبانی خواهند شد. این ترکیب از ویژگی ها باعث می شود که سنجاب در جامعه محبوب شود. این شخصیت ها بسیار اجتماعی هستند و مردم به دلیل خوش بینی ان ها را احاطه می کنند. انرژی آنها کمک می کند تا با هر مشکلی هرچه قدر سنگین و سخت کنار بیایند. سنجاب ها می توانند وضعیتی را که به آنها کمک زیادی می کند، مشاهده و تحلیل کنند. آنها با سرعت به سمت آینده حرکت می کنند. اما هرگز خانواده خود فراموش نمی کنند و یا اینکه از کجا آمده اند.

 

قورباغه

 

شخصیت شناسی

 

قورباغه همیشه در حالت آرامش و سکون است. این نوع شخصیت در عجله نیست و همیشه زمان لازم را برای مشاهده، تجزیه و تحلیل و تصمیم گیری اختصاص می دهد. قورباغه می تواند یک دوست خوب باشد که می تواند خوب گوش کرده و مشاوره مناسبی دهد. این افراد در کار و زندگی شخصی خود عاقلانه عمل می کنند. اما بعضی اوقات قورباغه ها خیلی منتظر می مانند و می توانند فرصت خوبی را از دست بدهند. با این حال یک بار تصمیم گیری می کنند و درنگی وجود نخواهد داشت. قورباغه ها یک شهامت بزرگ دارند و می توانند به راحتی از وضعیت خطر فرار کنند و در موقعیت های مختلف امن باشند.

 

ماهی

 

شخصیت شناسی

 

این نوع از شخصیت ها کاملا شهودی هستند. این افراد با نشانه هایی که در مسیر خود می بینند هدایت می شوند و به طور جدی از موانع جلوگیری می کنند. آنها کاملا پایدار هستند، اما معمولا واکنش پذیر نیستند. آنها  در مبارزه آهسته آهسته پیروز می شوند. آنها همچنین می دانند که چگونه اسرار خود و دیگران را حفظ کنند و گرایش به افراد خصوصی داشته باشند. ماهی ها در معرض تغییرات خلقی هستند، هرچند ممکن است قابل توجه نباشد. زیرا چهره آنها به اندازه کافی گویا نیست. گاهی اوقات این نوع شخصیت می تواند تمایل به نگاه بیش از حد مرموز داشته باشد. آنها سعی در پنهان کردن چیزی ندارند، فقط انرژی خود را هدر نمی دهند و همچنان منابع خود را ذخیره می کنند تا زمانی که لحظه ای مناسب برای عمل ببینند.

اگر این آزمون را دوست دارید، نظرات خود را برای ما بنویسید.

 

نظرات خوانندگان نظر شما در مورد این مطلب؟
اولین فردی باشید که در مورد این مطلب نظر می دهید
ارسال نظر
پیشخوان