روغن ارده کنجد فرادید
تعرفه تبلیغات در خواندنی ها
روغن ارده کنجد فرادید
تعرفه تبلیغات در خواندنی ها

شخصیت شناسی از روی نحوه دست گرفتن گوشی موبایل

طبق پیش بینی های آماری تا سال ۲۰۲۰ کاربران گوشی موبایل به ۳ بیلیون نفر می رسد. این واقعیت نه تنها از جنبه پیشرفت تکنولوژی بلکه از جنبه روانشناسی نیز بسیار جالب و شگفت انگیز است. زیرا از روی نحوه دست گرفتن گوشی موبایل و نوع استفاده از آن ها می توان تا حدودی به ویژگی های شخصیتی انسان ها پی برد.

شخصیت شناسی از روی نحوه دست گرفتن گوشی موبایل

طبق پیش بینی های آماری تا سال 2020 کاربران گوشی موبایل به 3 بیلیون نفر می رسد. این واقعیت نه تنها از جنبه پیشرفت تکنولوژی بلکه از جنبه روانشناسی نیز بسیار جالب و شگفت انگیز است. زیرا از روی نحوه دست گرفتن گوشی موبایل و نوع استفاده از آن ها می توان تا حدودی به ویژگی های شخصیتی انسان ها پی برد.

در ادامه با نحوه دست گرفتن گوشی موبایل به ویژگی های شخصیتی خود پی ببرید.

شخصیت شناسی

به تصویر بالا نگاهی بیندازید و یکی از موارد که متناسب با گوشی دست گرفتن خودتان است انتخاب کرده و در ادامه به ویژگی های شخصیتی خود پی ببرید.

گوشی را با یک دست می گیرید

شخصیت شناسی

اگر از گوشی موبایل فقط با یک دست استفاده می کنید فرد با اعتماد به نفسی هستید. همیشه آمادگی ریسک کردن دارید اما با به کار بردن عقل و خرد به نتایج دلخواهتان می رسید.

قبل از تصمیمی درباره یک رابطه بگیرید ابتدا به خودتان به اندازه کافی زمان می دهید تا فکر کنید که آیا به این شخص واقعا نیاز دارید یا نه. به همین دلیل خیلی ها شما را یک فرد منزوی می شناسند که تنهایی را ترجیح می دهد.

با یک دست گوشی را نگه داشته و با دست دیگر با گوشی کار می کنید

شخصیت شناسی

این روش دست گرفتن گوشی دانش و معرفت شما را نشان می دهد. شما فردی حساس، باهوش، معقول و محتاط هستید. قبل از انجام دادن هر کاری آن را بارها بررسی می کنید. در هر اتفاقی به دنبال دلیلش هستید و به همین دلیل است که به سختی کسی می تواند شما را فریب دهد.

در مسائل عاطفی عاقلانه رفتار نمی کنید. بدون فکر تصمیم هایی می گیرید که گاهی اوقات به رابطه آسیب می رساند. از همه مهمتر این که در رابطه بیش از حد قضاوت گر هستید.

از هر دو دست هم برای نگه داشتن و هم برای استفاده از گوشی استفاده می کنید

شخصیت شناسی

عاشق سرعت هستید و در تصمیم گیری ها سرعت عمل به خرج می دهید. خیلی راحت با شرایط جدید خودتان را وفق می دهید و در موقعیت جدید موثر عمل می کنید.

در رابطه با مسائل عاطفی بازدهی چندان خوبی ندارید. به خاطر جسور و پر مدعا بودن نمی توانید به فردی که دوستش دارید نزدیک شوید و همین باعث ترس و دور شدن او از شما می شود.

با یکی از دست ها گوشی را نگه داشته و با انگشت اشاره دست دیگر کار می کنید

شخصیت شناسی

این نحوه دست گرفتن گوشی به خلاقیت شما باز می گردد. ذهن تان پر از ایده های خوبی است که سعی می کنید آن ها را در زندگی به کار ببرید. ترجیح می دهید تنها باشید تا بتوانید افکارتان را جمع کرده و یک شاهکار دیگر برای شگفت زده کردن دنیا خلق کنید. همه کارهای شما معمولا موفقیت آمیز است.

در روابط عاطفی خلاقیت شما تبدیل به خجالت می شود. به همین دلیل نمی توانید در روابط خود پیشرفتی داشته باشید. اما هر شخصی که با شما آشنا می شود بدون شک عاشق شخصیت شما خواهد شد.

شما چگونه گوشی موبایل تان را دست می گیرید؟ آیا توضیحات این مطلب تناسبی با ویژگی های شخصیتی شما داشت؟

نظرات خوانندگان نظر شما در مورد این مطلب؟
اولین فردی باشید که در مورد این مطلب نظر می دهید
ارسال نظر
پیشخوان