تقویتی کنکور
تعرفه تبلیغات در خواندنی ها
تقویتی کنکور
تعرفه تبلیغات در خواندنی ها
کنجدسرا

حدیثه ۶ ساله زیر شکنجه والدینش جان باخت

روزنامه خراسان: سه شنبه گذشته، کادر درمانی بیمارستان امدادی شهید کامیاب مشهد با دیدن آثار هولناکی از کودک آزاری که بر پیکر نحیف و ضعیف دختری خردسال نقش بسته بود، بلافاصله مراتب را به مراجع ذی صلاح اطلاع دادند. دقایقی بعد نیز زنگ تلفن قاضی ویژه قتل عمد مشهد به صدا درآمد و نیرو‌های اورژانس اجتماعی بهزیستی، از وضعیت وخیم کودکی سخن گفتند که توسط یک زوج جوان به مرکز درمانی منتقل شده بود. در پی دریافت این خبر بلافاصله قاضی کاظم میرزایی به همراه کارآگاهان اداره جنایی پلیس آگاهی خراسان رضوی و پزشک قانونی عازم بیمارستان امدادی شد و به تحقیق در این باره پرداخت. بررسی‌های میدانی مقام قضایی در بخش آی‌سی یو بیمارستان شهید کامیاب نشان داد که «حدیثه» را زن جوانی به مرکز درمانی انتقال داده و مدعی شده است دختر شش ساله حال خوبی ندارد و دچار تشنج می‌شود! اما پزشکان و کادر درمانی با مشاهده وضعیت وخیم این کودک، بلافاصله عملیات احیا را آغاز کردند، ولی نشانه‌ای از آثار و علایم بازگشت به زندگی در کودک مذکور دیده نمی‌شد بنابراین احتمال مرگ مغزی این دختر معصوم قوت گرفت.

«حدیثه» 6 ساله زیر شکنجه  والدینش جان باخت +عکس


گزارش خراسان حاکی است، ادامه بررسی‌های قاضی شعبه 211 دادسرای عمومی و انقلاب مشهد در اتاق آی سی یو ماجرای وحشتناکی از کودک آزاری را فاش کرد.
آثار سوختگی‌های عفونی شدید بر اندام حساس و همچنین بقایای سوختگی با سیگار و سیم داغ که بر پیکر نحیف این دختر نقش بسته بود، حکایت از تکرار تلخ سریال کودک آزاری‌های هولناک داشت.
پوست زخمی پیشانی و سر این کودک بی گناه نیز از عمق فاجعه‌ای خبر می‌داد که «حدیثه» توسط فرد یا افراد معتاد به این روز افتاده است. بنابر گزارش خراسان، قاضی ویژه قتل عمد با دیدن این صحنه‌های تکان دهنده، در حالی دستور تحقیقات گسترده توسط کارآگاهان اداره جنایی پلیس آگاهی خراسان رضوی را صادر کرد که مشخص شد، زن و مرد جوانی که کودک را به مرکز درمانی برده اند با دستور قضایی بازداشت و با صدور قرار قانونی روانه زندان شده اند.
گزارش اختصاصی خراسان حاکی است، این پرونده کودک آزاری زمانی رقت بارتر شد که پزشکان متخصص روز گذشته پس از انجام معاینات دقیق تخصصی، مرگ مغزی این دختر بی گناه را تایید کردند. این گونه بود که پرونده مذکور رنگ جنایی گرفت و تلاش‌های قاضی کاظم میرزایی برای افشای حقیقت این ماجرای دلخراش ادامه یافت.

آخرین اطلاعات خبرنگار خراسان درباره پرونده کودک آزاری مرگبار حاکی از آن است که زن و مرد جوان در بازجویی‌های مقدماتی بیان کرده‌اند که «حدیثه» دختر آن‌ها نیست و پدر و مادر واقعی اش زوج معتادی هستند که او را برای نگهداری به آن‌ها سپرده اند. در همین حال متهمان پرونده مدعی هستند، چند روز قبل ظرف آب جوش روی اجاق تک شعله در وسط اتاق قرار داشت که «حدیثه» آب جوش را روی خودش ریخت! با وجود این ادعاها، تحقیقات گسترده کارآگاهان با صدور دستورات ویژه‌ای از سوی قاضی میرزایی برای کشف زوایای پنهان این پرونده حساس کودک آزاری مرگبار درحالی ادامه دارد که شواهد از اعتیاد شدید در این خانواده حکایت می‌کند.

نظرات خوانندگان نظر شما در مورد این مطلب؟
اولین فردی باشید که در مورد این مطلب نظر می دهید
ارسال نظر