تقویتی کنکور
تعرفه تبلیغات در خواندنی ها
تقویتی کنکور
تعرفه تبلیغات در خواندنی ها
کنجدسرا

بازیگران زنی که فساد خلاقی سینمای ایران را افشا کردند

پیشنهاد غیراخلاقی به خانم بازیگر»، «افشاگری از پشت پرده فساد اخلاقی در سینما»، «نقش‌فروشی در عوض....» این جملات، تیترهای آشنایی هستند که هرزگاهی حواشی زیادی را ایجاد می‌کنند.

به گزارش روزپلاس ، ماجراهایی از این دست، معمولا با ادعایی شروع می‌شود برخی به آن واکنش نشان می‌دهند و در اکثر مواقع هم بدون اینکه صحت و سقم ماجرا روشن شود، به فراموش سپرده می‌شود. در روزهای اخیر مباحث جدیدی درباره فساد اخلاقی در سینما از سوی برخی بازیگران مطرح شده است و بازتاب‌های فراوانی داشته و عده‌ای از هنرمندان نیز پاسخ این افراد را داده‌اند. در این مطلب به سایه روشن این ماجرا پرداخته‌ایم. با ما همراه باشید.

کدام بازیگران مدعی فساد اخلاقی در سینما شده‌اند؟

لیلا بوشهری، شقایق دلشاد، صبا کمالی و لیلا اوتادی از جمله بازیگرانی هستند که ادعای فساد اخلاقی در سینما را مطرح کرده‌اند. نظرات و دلایل این بازیگران را در ادامه بخوانید.

افشاگری دو بازیگر زن از پشت پرده فساد اخلاقی در سینما

فساد اخلاقی سینمای ایران

اظهار نظر دو بازیگر زن در هفته‌های اخیر درباره فساد اخلاقی در سینما بازتاب زیادی در رسانه‌ها داشت طوری که با واکنش وزیر ارشاد همراه شد. لیلا بوشهری و شقایق دلشاد ادعای عجیبی را مطرح کردند. لیلا بوشهری درباره فساد اخلاقی گفته بود: یک هفته قبل از اینکه کار شروع بشود خودشان به من زنگ زدند که امشب ما می‌توانیم همدیگر را ببینیم گفتم: بله چرا که نه ولی الان ساعت یکِ... شقایق دلشاد هم در ادامه حرف‌های لیلا بوشهری بیان کرد: کارگردان ما را کشید آن طرف و گفت: چطور می‌توانید ما را ساپورت کنید، چیزی از شما به ما نمی‌رسد بابت همین من دوست ندارم شما نقش اول را بگیرید. وزیر ارشاد در واکنش به این ماجرای جنجالی بیان کرد: هر نوع تخلف که نابهنجاری حرفه‌ای و اخلاقی تلقی بشود حتما مورد پیگیری جدی ما هست البته باید توجه کرد که هر موضوعی از واقعیت برخوردار است و درصد آن مسائل در کل چه حد است.

 

صبا کمالی: فلان تهیه‌کننده‌ ساعت ۳ صبح به زور می‌خواهد وارد خانه من بشود!

 

فساد سینمای ایرانصبا کمالی سال گذشته درباره فساد اخلاقی در سینمای ایران گفته بود: من یک مقدار گرفتار دشمنی‌های شخصی شدم، که به خاطر نه شنیدن از جانب من بوده است. هر «نه» ای که گفتم ۵ سال مرا به یک سمتی شوت کردند. مثلا چه بگویم... فلان تهیه کننده‌ای که خودش را منتسب به فلان وزارت خانه می‌کند، ساعت ۳ صبح به زور می خواهد وارد خانه من بشود و من با فحش ناموس بیرونش کردم. از این موارد هزاران مدل وجود دارد. آنقدر زیاد است که هفتادمن مثنوی می شود. هنرپیشه‌های ما صرفا ملعبه هستند اصلا تصمیم گیرنده نیستند. تصمیمات را آدم‌های فاسد دیگری می‌گیرند.

 

ادعای بزرگ لیلا اوتادی

فساد سینمای ایرانلیلا اوتادی نیز در روزهای اخیر با اظهار نظراتی درباره فساد اخلاقی حاشیه‌ساز شد. لیلا اوتادی در گفت‌وگویی ادعا کرده بود یکی از بازیگران خانم سریال- مسابقه «۱۳ شمالی» با مجری و بالادستی‌ها ارتباطی خاص داشته و به همین دلیل او تصمیم گرفته از سریال جدا شود.

نظرات خوانندگان نظر شما در مورد این مطلب؟
اولین فردی باشید که در مورد این مطلب نظر می دهید
ارسال نظر