روغن ارده کنجد فرادید
تعرفه تبلیغات در خواندنی ها
روغن ارده کنجد فرادید
تعرفه تبلیغات در خواندنی ها

عضو کمیسیون اقتصادی مجلس:

موج جدید کاهش قیمت ارز در راه است!

خانه ملت: شهاب نادری عضو کمیسیون اقتصادی مجلس شورای اسلامی با اشاره به هشدار رییس کل بانک مرکزی به نوسان‌گیران مبنی بر اینکه منتظر اقدام بانک مرکزی در بازار ارز باشید، گفت: دلالان با فضای تبلیغاتی می‌خواهند اینگونه در جامعه القاء کنند که قیمت دلار و کالا‌ها در جامعه افزایش می‌یابد و بر این موج سوار شده و قیمت‌ها را افزایش داده و سود خود را کسب کنند.

عضو کمیسیون اقتصادی مجلس شورای اسلامی، با اشاره به اینکه مردم نباید ریسک کرده و فریب دلالان را بخورند چراکه همانند گذشته متضرر می‌شوند، افزود: بانک مرکزی به دلالان و سوءاستفاده گران بازار ارز به درستی هشدار داده است، چراکه پیش بینی می‌شود کاهش قیمت ارز در روز‌های آینده رخ دهد و حرف‌هایی که امروز توسط فرصت جویان و دلالان در فضا‌های مجازی مطرح می‌شود، به واقعیت تبدیل نمی‌شود.

وی ادامه داد: بانک مرکزی با هوشیاری و مدیریت صحیح بازار، قیمت ارز را تعدیل می‌کند، لذا پیش بینی می‌شود موج جدید کاهش قیمت ارز در راه است و بانک مرکزی می‌تواند قیمت ارز را کاهش داده و مانع فعالیت سوءاستفاده گران و فرصت طلب‌ها شود.

نماینده مردم اورامانات در مجلس شورای اسلامی، با بیان اینکه دلالان و سوءاستفاده گران با بزرگنمایی ها، سرنوشت بازار ارز را به رد یا قبول پالرمو و SPV گره می‌زنند، اظهار داشت: این افراد با این بهانه‌ها می‌خواهند کسب و کار خود را با فروش با نرخ بالا، رونق دهند.

عضو کمیسیون اقتصادی مجلس شورای اسلامی، تصریح کرد: قیمت دلار باید در حدود نرخ دلار در بازار ثانویه باشد و دلار 8 هزار تومانی نیز براساس مولفه‌های اقتصادی گران است.

نظرات خوانندگان نظر شما در مورد این مطلب؟
اولین فردی باشید که در مورد این مطلب نظر می دهید
ارسال نظر