روغن ارده کنجد فرادید
تعرفه تبلیغات در خواندنی ها
روغن ارده کنجد فرادید
تعرفه تبلیغات در خواندنی ها

مدل مانتو مجلسی گیپور با انواع طرح های جذاب بلند و کوتاه

در این مطلب تصاویری از انواع مدل مانتو مجلسی گیپور زنانه و دخترانه را گردآوری کرده ایم که امیدواریم این مدل ها با سلیقه شما همخوانی و مطابقت داشته باشند.

مدل مانتو مجلسی گیپور با انواع طرح های جذاب بلند و کوتاه

مدل مانتو مجلسی گیپور از انواع مدل مانتوهای پرطرفدار در بین خانم ها و دختران جوان است و این مدل مانتو برای خانم هایی که تمایل دارند برای رفتن به مهمانی ها و مجالس ظاهر و تیپی متفاوت داشته باشند انتخابی مناسب و ایده آل محسوب می شود. 

برای دوخت انواع مدل مانتوی مجلسی زنانه و دخترانه از پارچه ها با جنس های مختلف نظیر گیپور و ساتن و حریر و … استفاده می شود که هر یک از این مدل ها زیبایی و جذابیت خاص خودشان را دارند.

مدل مانتو زنانه گیپور

مدل مانتو مجلسی گیپور زنانه و دخترانه

مانتو یکی از مهم ترین پوشاک ها برای خانم ها است که در مکان های مختلف نظیر ادارات و مجالس و مهمانی ها و …. از آن استفاده می شود و علاوه بر این رنگ و طرح مانتو روی زیبایی و جذابیت ظاهری خانم ها تاثیرگذار است از این رو بهتر است در هنگام انتخاب مدل مانتوی دخترانه و زنانه حساسیت لازم را به خرج دهید. در ادامه با انواع مدل مانتو مجلسی گیپور کوتاه و بلند آشنا خواهید شد که امیدواریم از مشاهده این مدل ها نهایت بهره را ببرید.

مدل مانتوی شیک گیپور

مدل مانتوی گیپور کوتاه

مدل مانتو کوتاه گیپور از انواع مدل مانتوهای شیک و مجلسی است که توجه اغلب خانم های جوان را به سمت خود جلب کرده است و اگر شما به پوشیدن مانتوهای کوتاه مجلسی تمایل زیادی دارید بهتر است این مدل مانتوها را برای پوشیدن در مهمانی ها و مجالس انتخاب نمایید.
مانتوهای گیپور کوتاه در انواع رنگ های روشن و تیره موجود هستند و با توجه به اینکه رنگ مانتو یکی از مهم ترین عوامل تاثیرگذار روی زیبایی و جذابیت خانم ها محسوب می شود بنابراین بهتر است شما در هنگام انتخاب رنگ مانتوی گیپور حساسیت لازم را به خرج دهید.
مدل مانتو گیپور رنگ تیره برای خانم ها با فرم اندام مختلف انتخابی مناسب است و خانم ها با فرم اندام لاغر و متناسب می توانند از انواع مدل مانتوهای رنگ روشن استفاده نمایند و ظاهر و تیپی بی نظیر و متفاوت برای رفتن به مهمانی ها و مجالس رسمی داشته باشند.

مدل مانتو زنانه گیپور

مدل مانتو زنانه گیپور

مدل مانتو مجلسی گیپور

مدل مانتو کوتاه گیپور

مدل مانتو مجلسی

مدل مانتو عروس گیپور

مدل مانتو گیپور

مدل مانتوی کوتاه مجلسی

مدل مانتو سبز و مشکی گیپور

مدل مانتو سبز و مشکی گیپور

مدل مانتو مشکی گیپور

مدل مانتو مجلسی

مدل مانتو زنانه

مدل مانتو مجلسی با پارچه گیپور

مدل مانتو زیبا و شیک گیپور

مدل مانتو دخترانه گیپور

مدل مانتو زیبا و شیک گیپور

مدل مانتو گیپور کوتاه

مدل مانتو کار شده

مدل مانتو زنانه گیپور

مدل مانتو کوتاه گیپور

مدل مانتو جدید گیپور

مدل مانتوی گیپور بلند

در برخی از مدل مانتوهای گیپور برای دوخت مانتو از دو پارچه با جنس مختلف استفاده می شود که اغلب مانتوهای بلند گیپور نیز به همین روش دوخته می شوند و در بیشتر این مدل ها از پارچه گیپور برای تزیین آستین و یقه و قسمت پشت مانتو استفاده می شود.
مانتوهای گیپور بلند مجلسی امروزه بیشتر مورد استفاده قرار می گیرند و شما می توانید این مدل مانتوها را با شلوار و اکسسوری های مناسبی بپوشید و خوش تیپ و جذاب تر از همیشه به نظر برسید.
توجه داشته باشید که مانتوهای بلند گیپور برای خانم های قد بلند و خانم ها با قد متناسب انتخابی مناسب هستند و بهتر است خانم های قد کوتاه این مدل مانتو را با کفش پاشنه بلند بپوشند تا شیک پوش و خوش اندام تر به نظر برسند.

مدل مانتو زنانه

مدل مانتو مجلسی گیپور شیک و زیبا

مدل مانتو دو تکه مجلسی

مدل مانتو کار شده گیپور

مدل مانتو مشکی

مدل مانتو بلند مشکی

مدل مانتوی مشکی بلند

مدل مانتو زنانه مجلسی

مدل مانتو کار شده با گیپور

مانتوی گیپور زنانه

مدل مانتو مشکی و سفید زنانه

مدل مانتو سفید و مشکی گیپور

مدل مانتو

مدل مانتو زنانه بلند

مدل مانتوی بلند

مدل مانتو بلند عروس

مدل مانتو کار شده با گیپور

مدل مانتوی شیک و بلند گیپور

مدل مانتو سفید گیپور

مدل مانتو سفید گیپور

مدل مانتو

مدل مانتو کرمی گیپور

مدل مانتوی سفید گیپور

مدل مانتوی مجلسی سفید

مدل مانتو مشکی گیپور

مدل مانتو کار شده با گیپور

مدل مانتو مشکی

مدل مانتوی زنانه گیپور

در این مطلب با انواع مدل مانتو مجلسی گیپور آشنا شدید که امیدواریم این مدل ها مورد توجه شما همراهان عزیز و گرامی قرار بگیرند و بتوانید با ایده گرفتن از آن ها مانتو با تن پوش مناسبی را برای پوشیدن انتخاب نمایید.

نظرات خوانندگان نظر شما در مورد این مطلب؟
اولین فردی باشید که در مورد این مطلب نظر می دهید
ارسال نظر