روغن ارده کنجد فرادید
تعرفه تبلیغات در خواندنی ها
روغن ارده کنجد فرادید
تعرفه تبلیغات در خواندنی ها

پیش بینی قیمت دلار امروز چهارشنبه ۸ اسفند ۱۳۹۷ +جدول قیمت

رخ: مطابق پیش بینی قیمت دلار طی روز گذشته کاری بازار آزاد و مقایسه آن با قیمت‌های اختتامیه بازار آزاد در همان روز متوجه می‌شویم که درصد خطای پیش بینی در کمترین قیمت 0.21%- و در بیشترین قیمت 0.95%‌ می‌باشد.

نرخ برابری یورو به دلار در 7 اسفند ماه 1397 در کمترین میزان 1.1347 و در بیشترین میزان 1.1376 بوده است.

قیمت خرید دلار سامانه سنای بانک مرکزی در مورخ سه شنبه 7 اسفند ماه 1397 مبلغ 132.000 ریال و قیمت فروش آن 133.000 ریال و قیمت خرید یورو 154.500 ریال و قیمت فروش آن 155.500 ریال اعلام گردید؛ بازار سنا نسبت به روز کاری خود به طور میانگین در دلار 2000 ریال و در یورو 1000 ریال کاهش داشته است…

طی روز گذشته «آصف غفور» سخنگوی ارتش پاکستان در یک کنفرانس خبری با اشاره به نقض حریم هوایی این کشور توسط هند اظهار داشت: در صورت آغاز جنگ، بمبئی و دهلی با خاک یکسان خواهد شد. نیرو‌های ارتش پاکستان با انواع سلاح سنگین از جمله تانک در مرز سیاچن مستقر و آماده حمله به کشمیر هستند.

به گفته غفور، موشک‌های پاکستان آماده شلیک به نقاط حساس کشمیر هستند و موشک‌های هسته‌ای پاکستان نیز بمبئی و دهلی پایتخت هند را هدف گرفته اند.(فارس)

تحریک پاکستان توسط بن سلمان برای ایجاد بازار جدید تسلیحاتی تنش جدیدی را در منطقه ایجاد کرده است که البته امید است با درایت دو کشور، از جنگی بی نتیجه جلوگیری شود…

طی حواشی بسیار پیرامون استعفای آقای محمد جواد ظریف در روز گذشته، بهرام قاسمی سخنگو و رئیس مرکز دیپلماسی عمومی و رسانه‌ای وزارت امور خارجه پیرامون تفسیر‌ها و گمانه زنی‌های مختلف در خصوص دلایل استعفای ایشان گفت: هر گونه تفسیر و تحلیل علل استعفای دکتر محمدجواد ظریف وزیر امور خارجه، غیر از آن چه ایشان در صفحه اینستاگرام شخصی خود آورده اند نادرست و عاری از هر گونه حقیقت است و همان گونه که دفتر ریاست محترم جمهوری امروز اعلام داشتند این استعفا مورد پذیرش قرار نگرفته است.(مهر)

البته تحلیل کارشناسان سیاسی پایگاه خبری، مبنی بر سیاسی بودن این استعفا بوده که حامل پیغام‌هایی برای طیف‌های متفاوتی از مخاطبین داخلی و خارجی می‌باشد. انشالله هر چه که باشد، به نفع عموم هموطنان عزیزمان باشد…

روز جاری نیز به احتمال زیاد ثبات محتمل‌ترین حالت می‌باشد.

جمع بندی تحلیل اسفند ماه:

اصلاً تمایلی به پیش بینی افزایش قیمت‌ها در بازار آزاد نداریم. لیکن هیچ دلیل مثبتی در جهت مثبت شدن تراز تجاری و افزایش ارزش پول ملی در وقایع فوق مشاهده نمی‌شود.

برای چندمین مرتبه در طی روز‌های اخیر اعلام می‌داریم که افزایش تقاضا در بازار آزاد، از لحاظ علمی و عملی، عرضه را دچار مشکل خواهد نمود و اثر آن چیزی جز افزایش قیمت‌ها نخواهد بود.

امید است که این افزایش‌ها به شکلی جهشی و با سواستفاده سوداگران بازار آزاد نباشد.

خواهشمند است، ما را از انتقادات و پیشنهادات خود بی نصیب نفرمایید تا بتوانیم تحلیل‌هایی قوی‌تر را در روز‌های آتی ارائه نماییم.

توجه مخاطبین محترم را به پیش بینی قیمت دلار در روز جاری جلب می‌نماید.

پیش بینی قیمت دلار امروز چهارشنبه 8 اسفند 1397

نظرات خوانندگان نظر شما در مورد این مطلب؟
اولین فردی باشید که در مورد این مطلب نظر می دهید
ارسال نظر