تقویتی کنکور
تعرفه تبلیغات در خواندنی ها
تقویتی کنکور
تعرفه تبلیغات در خواندنی ها

همسر جعلی ترامپ خبرساز شد!

شماری از افراد گمان می کنند دونالد ترامپ در برخی مناسبت ها ملانیای جعلی را با خود به همراه می برد و این اقدام در توییتر جریان ساز شده است.

تصاویری منتشر شده که تئوری «ملانیای جعلی» را جریان سازی کرده است. در تازه ترین عکس، دونالد ترامپ و فردی که می تواند همسرش ملانیا باشد یا خیر، به منظور بازدید از مناطق طوفان زده به آلاباما سفر کردند. پس از این سفر بود که هشتک ملانیای جعلی (Fakemelania#) در توییتر دست به دست شد.

این تئوری بر مبنای چند عامل است، مانند اینکه در مورد یک عکس، کاربران می گویند ملانیا چند اینچ کوتاه تر از حد معمول و حتی کوتاه تر از «بارون» پسرش به نظر می رسد. گفتنی است این اولین باری نیست که حضوربانوی اول ، نظریه ملانیای دروغین را مطرح می کند .در ماه مه نیز وی به مدت 3 هفته به خاطر جراحی کلیه از انظارمردم پنهان شد و 24 روز بعد در جشن استقبال از خانواده های نظامی حاضر شد، اما مردم اعتقاد دارند وی با بازیگری شبیه خود عوض شده ، که پس از آن دونالد ترامپ رئیس جمهوری امریکا را به سخن گفتن در اینترنت درباره این اخبار دروغین واداشت.

در سال 2017 نیز به دنبال انتشار ادعاهایی مبنی بر اینکه زنی که عینک آفتابی بر چشم داشته و کنار ترامپ ایستاده بود و درحال بررسی طوفان ماریا بود بانوی اول واقعی نبوده است. استفانی گریشام سخنگوی ملانیا ترامپ نیز پیش از این با حمله به این ادعاها آن را سخیف توصیف و تمرکز مردم بر هیچ و پوچ را محکوم کرد.

وی ماه اکتبر در گفت وگو با شبکه آمریکائی "سی ان ان " اظهار داشت: درست زمانی که می توانیم از تلاش های بانوی اول برای کودکان سخن بگوئیم ،بار دیگر خود را در برابر داستان سخیفی می بینیم .

در عکسی دیگر ترامپ و ملانیا دست هم را گرفته اند در حالی که ملانیا قبلا در جمع از چنین کاری اجتناب می کرد.

اکنون توییتر این هشتک را دست به دست می گرداند و شماری از کاربران هم آن را به سخره گرفته اند.

ملانیا ترامپ

ملانیا ترامپ

 

ملانیا ترامپ

نظرات خوانندگان نظر شما در مورد این مطلب؟
اولین فردی باشید که در مورد این مطلب نظر می دهید
ارسال نظر