تقویتی کنکور
تعرفه تبلیغات در خواندنی ها
تقویتی کنکور
تعرفه تبلیغات در خواندنی ها

کدام شعب بانکی اسکناس نو توزیع می‌کنند؟

بر اساس اعلام بانک مرکزی، از امروز (22 اسفندماه ) شعب منتخب 12 بانک فعال در کشور نسبت به توزیع اسکناس نو اقدام می کنند که مشتریان می توانند به مدت 5 روز (27اسفند ماه) نسبت به دریافت اسکناس نو اقدام کنند.

به گزارش «تابناک» به نقل از خبرآنلاین، هر سال با نزدیک شدن به روزهای پایانی سال بازار خرید و فروش اسکناس نو از سوی دلالان داغ می شود که بانک مرکزی برای جلوگیری از سوء استفاده دلالان و همچنین تسهیل تهیه اسکناس نو از سوی هموطنان، از امروز اقدام به توزیع اسکناس نو در برخی شعب منتخب بانک‌ها در پایتخت کرده است.

شعب منتخب 12 بانک از جمله بانک ملی ایران، صادرات ایران، ملت، اقتصاد نوین، سپه، گردشگری، پست‌ بانک، سینا، رفاه کارگران، پارسیان، پاسارگاد، سرمایه از امروز چهارشنبه 22‌ اسفند ماه تا روز دوشنبه 27‌ اسفند 1397 نسبت به توزیع اسکناس نو اقدام می کنند.

براساس اعلام بانک مرکزی، اسکناس‌هایی که توزیع خواهد شد شامل اسکناس های 2 و 5 هزار تومانی است.

توزیع اسکناس 10 هزار تومانی و ایران‌چک 50 هزار تومانی نیز که از اوایل اسفند ماه در بین بانک‌ها آغاز شده در روزهای پیش‌رو بیشتر شده و از طریق شعب بانک‌ها و دستگاه‌های خودپرداز در اختیار مردم قرار خواهد گرفت.

در سایر استان‌ها، ناظران پولی با همکاری شعب بانک‌های منتخب نسبت به توزیع عمومی اسکناس نو اقدام خواهند کرد. اطلاع رسانی در این زمینه نیز از طریق روابط عمومی بانک‌های تعیین شده انجام می‌شود.

 
نظرات خوانندگان نظر شما در مورد این مطلب؟
اولین فردی باشید که در مورد این مطلب نظر می دهید
ارسال نظر