روغن ارده کنجد فرادید
تعرفه تبلیغات در خواندنی ها
روغن ارده کنجد فرادید
تعرفه تبلیغات در خواندنی ها

والدانو: زیدان دیگر روی بیل حساب نمی‌کند

مربی و بازیکن سابق رئال مادرید نیز از ادامه حضور گرت بیل در رئال، قطع امید کرده است.

به گزارش "ورزش سه"، گرت بیل به روزهای پایانی حضورش در رئال نزدیک می شود؛ در حالی که فعلا هیچ باشگاهی برای او درخواست رسمی نداده است و امروز مارکا ادعا کرد که رئال به انتقال قرضی او فکر می کند. ستاره ولزی پس از شش سال حضور در رئال، هیچ محبوبیتی بین هواداران ندارد و بسیاری منتظر جدایی او هستند. اوج اعتراضات به بیل را روز گذشته در بازی با بیلبائو شاهد بودیم.

 

 

 

خورخه والدانو در همین رابطه به اوندا سرو گفت:«روز گذشته شاهد اتفاقات عجیبی بودیم. بیل وقتی وارد زمین شد، پس از اولین توپی که دریافت کرد، با سوت های اعتراضی مواجه شد ولی چند دقیقه بعد وقتی یک موقعیت تک به تک را از دست داد، مورد تشویق قرار گرفت. هواداران او از انتظارات بسیاری بالایی دارند ولی او اغلب نتوانسته آنها را برآورده سازد. البته در چند بازی مهم و تعیین کننده فصل از جمله دو فینال لیگ قهرمانان توانسته گل های حساسی به ثمر برساند اما بیشتر مواقع ناامیدکننده بازی کرده است.»

والدانو ادامه داد:« معتقدم بیل یکی از بازیکنانی است که رئال می تواند از فروش او مبلغ خوبی به دست بیاورد؛ به خصوص اینکه زیدان هم دیگر روی او حساب نمی کند و به مهاجمانی دیگر برای فاز حمله تیمش نگاه می کند.»

نظرات خوانندگان نظر شما در مورد این مطلب؟
اولین فردی باشید که در مورد این مطلب نظر می دهید
ارسال نظر