روغن ارده کنجد فرادید
تعرفه تبلیغات در خواندنی ها
روغن ارده کنجد فرادید
تعرفه تبلیغات در خواندنی ها

پیکر بهنام صفوی در شهر اصفهان تشییع شد

حمدالله صفوی: به بهنام گفتم خودت را تسلیم خواست خداوند کن/من مرگ پسرم را اتفاقی ناخوشایند نمی‌دانم

مراسم تشییع پیکر "بهنام صفوی" خواننده محبوب پاپ امروز از ساعت ۱۰ صبح از مقابل خانه هنرمندان اصفهان در خیابان آبشار اول آغاز شد.

به گزارش خبرنگار گروه فرهنگی خبرگزاری میزان، مراسم تشییع پیکر "بهنام صفوی" خواننده محبوب پاپ امروز از ساعت 10 صبح از مقابل خانه هنرمندان اصفهان در خیابان آبشار اول آغاز شد.

مراسم تشییع پیکر بهنام صفوی با حضور گسترده مردم اصفهان و همچنین بسیاری از هنرمندان موسیقی همچون زانیار و سیروان خسروی، مهدی مقدم، هنرمندان موسیقی اصفهان و همچنین خانواده صفوی همراه بود.

حمدالله صفوی: به بهنام گفتم خودت را تسلیم خواست خداوند کن/من مرگ پسرم را اتفاقی ناخوشایند نمی‌دانم

حمدالله صفوی پدر بهنام صفوی در ابتدای این مراسم گفت: من آخرین لبخند پسرم را دو روز پیش از فوت زمانی که حالش بد بود دیدم؛ من از وی خواستم که برایم بخندد و او تمام تلاشش را کرد تا با آن حال بیمار لبخند زد، آخرین لبخندی که در یاد من خواهد ماند.

پدر صفوی با اشاره به صحبت‌های آخر بهنام تاکید کرد: وی از من و مادرش تشکر کرد برای اینکه در این سال‌ها از وی مراقبت کردیم و عذرخواهی کرد که وی نتوانسته مراقب ما باشد.

پیکر بهنام صفوی در شهر اصفهان تشییع شد
وی با اشاره به تلاش خانواده برای حفظ بهنام صفوی ادامه داد: من به بهنام گفتم خودت را تسلیم خواست خداوند کن و آرام بگیر؛ آنجا بود که آخرین اشک‌هایش را دیدم. البته خود بهنام معتقد بود که تمام تلاش خود را به کار بسته تا به هیچکس بدی نکند؛ بهنام بسیار مردم را دوست داشت و هیچ گاه دوست نداشت به کسی بدی کند.

وی افزود: من مرگ پسرم را اتفاقی ناخوشایند نمی‌دانم چراکه هر کس باید طعم آن را بچشد، من خوشحالم که پسرم به دیار زندگی جاویدان سفر کرده است و دیگر مثل روزهای سخت و سنگین نفس نمی‌کشد؛ این بابت خوشحالم و مطمئن هستم که پسرم در دیار دیگر زندگی خوبی خواهد داشت. من برای مردم آرزوی شکیبایی و صبر می‌کنم؛ اندوهی که ما داریم تنها به دلیل فراق بهنام است مگرنه پسر من نمرده است و با آهنگ‌های خود در میان مردم همیشه زندگی می‌کند.

پیکر بهنام صفوی در شهر اصفهان تشییع شد
در ادامه مراسم محمد علی جعفری، معاون امور هنری و سینمایی اداره کل فرهنگ و ارشاد اسلامی استان اصفهان طی سخنان خود گفت: هنرمندان همیشه پا به پای مردم در غم و شادی آنها حضور دارند و مردم نیز هنرمندان را در لحظات آسان و سخت تنها نمی‌گذارند.

پیکر مرحوم بهنام صفوی پس از تشییع در اصفهان به شاهین شهر منتقل شده و در قطعه هنرمندان آرامستان این شهر تدفین می‌شود.

پیکر بهنام صفوی در شهر اصفهان تشییع شد
گفتنی است بهنام صفوی، خواننده موسیقی پاپ پس از سال‌ها تحمل بیماری در 36 سالگی در بیمارستان میلاد اصفهان درگذشت.

برای مشاهده گزارش کامل تصویری مراسم تشییع بهنام صفوی اینجا کلیک کنید.

نظرات خوانندگان نظر شما در مورد این مطلب؟
اولین فردی باشید که در مورد این مطلب نظر می دهید
ارسال نظر