روغن ارده کنجد فرادید
تعرفه تبلیغات در خواندنی ها
روغن ارده کنجد فرادید
تعرفه تبلیغات در خواندنی ها

فوتبال جهان؛ دشان هم گزینه جانشینی آلگری شد

فوتبال جهان - بار دیگر نام سرمربی تیم ملی فرانسه در فهرست گزینه‌های هدایت بانوی پیر قرار گرفته است.

فوتبال جهان؛ دشان هم گزینه جانشینی آلگری شد

به گزارش خبرگزاری تسنیم، نام دیدیه دشان نیز به عنوان کاندیدایی جدید به فهرست گزینه‌های جانشینی ماسیمیلیانو آلگری در کادر فنی یوونتوس اضافه شد.

با توجه به ناکامی آلگری برای کسب قهرمانی اروپا و کوپا ایتالیا، با وجود پنجمین قهرمانی متوالی او با یوونتوس در سری A، خبرهایی مبنی بر برکناری‌اش در پایان فصل شنیده می‌شود تا کنون از سرمربیانی مانند پپ گواردیولا، مائوریسیو پوچتینو و جان پیرو گاسپرینی به عنوان گزینه‌های جانشینی او نام برده شده است.

اکنون نشریه توتواسپورت ایتالیا نوشته است که دیدیه دشان هم به این فهرست اضافه شده چرا که او دوست دارد کاری که سال 2007 در یوونتوس نیمه تمام گذاشت را کامل کند.

دشان 50 ساله سال 2007 یوونتوس را پس از سقوطش به سری B به خاطر ماجرای کالچوپولی به دسته اول فوتبال ایتالیا برگرداند اما در نتیجه بروز برخی اختلافات میان او و هیئت مدیره باشگاه، استعفا کرد. او گزینه‌ای است که استخدامش به بودجه بیانکونری می‌خورد و مورد تأیید مسئولان این باشگاه نیز است.

دشان که در دوران بازیگری‌اش در فاصله سال‌های 1994 تا 1999 برای یوونتوس 173 بازی انجام داد، با این تیم سه بار قهرمان ایتالیا و یک بار هم فاتح لیگ قهرمانان شد. او به عنوان سرمربی هم با تیم‌های موناکو و مارسی قهرمان لوشامپیونه شده و سال گذشته نیز توانست با تیم ملی فرانسه قهرمان جام جهانی 2018 روسیه شود.

انتشار این خبر در حالی است که قرار است فردا (چهارشنبه) جلسه‌ای میان آندره‌آ آنیلی رئیس باشگاه یوونتوس و آلگری برای صحبت درباره آینده این مربی ایتالیایی برگزار شود.

 

نظرات خوانندگان نظر شما در مورد این مطلب؟
اولین فردی باشید که در مورد این مطلب نظر می دهید
ارسال نظر
پیشخوان