روغن ارده کنجد فرادید
تعرفه تبلیغات در خواندنی ها
روغن ارده کنجد فرادید
تعرفه تبلیغات در خواندنی ها

بازدید شریعتمداری و صالحی‌امیری از اردوی تیم‌های ملی کاراته آقایان و بانوان

محمد شریعتمداری وزیر تعاون، کار و رفاه اجتماعی به همراه صالحی امیری رئیس کمیته ملی المپیک از تمرینات آماده‌سازی تیم ملی کاراته آقایان و بانوان در آکادمی ملی المپیک بازدید کردند.

بازدید شریعتمداری و صالحی‌امیری از اردوی تیم‌های ملی کاراته آقایان و بانوان

به گزارش خبرگزاری تسنیم و به نقل از سایت آکادمی ملی المپیک و پارالمپیک، صالحی امیری در ابتدای این بازدید ضمن تشکر از حضور وزیر تعاون، کار و رفاه اجتماعی خطاب به حاضران اظهار داشت: امروز روز خوبی برای کاراته است چرا که جوانان خوشنام و خوش‌اخلاق کاراته‌کا، افتخار این را دارند که شریعتمداری میهمان خانواده کاراته است. بنده گزارشی اجمالی از وضعیت عمومی و ثبات در فدراسیون کاراته و زحماتی که مدیران پیشین این فدراسیون کشیده‌اند خدمت ایشان ارائه کرده‌ام.

صالحی امیری افزود: تیم ملی کاراته در هر دو بخش آقایان و بانوان تیمی منسجم، خوش اخلاق و بی حاشیه است که مهمترین عامل این بی‌حاشیه بودن حضور مربی نامداری به نام شهرام هروی در تیم است. امروز حضور شریعتمداری می‌تواند برای ورزش و خصوصاً کاراته منشأ برکت باشد. بنده از مشغله زیاد ایشان اطلاع دارم و حضور ایشان امروز در اینجا نشان دهنده عشق و علاقه وی به کاراته و ورزش است. کاراته رشته‌ای است که ما روی آن حساب ویژه‌ای در المپیک 2020 باز کرده ایم که می‌تواند با درخشش خود و مدال‌هایی که کسب می‌کند وضعیت ایران در جدول مدال‌ها را تغییر بدهد.

حسن طباطبایی رئیس فدراسیون کاراته نیز ضمن تشکر از حضور شریعتمداری و صالحی امیری در تمرین امروز تیم کاراته گفت: ما در سال جدید برای دومین‌بار است که در خدمت وزیر کار هستیم. قبل از اعزام به مسابقات مراکش خدمت وزیر رفتیم در این مسابقات که از امتیاز کسب سهمیه المپیک نیز برخوردار بود. کاراته‌کاهای ما باز هم درخشیدند وهم آقایان و هم بانوان امتیازات خوبی را کسب کردند. تیم ما تیمی ارزشمند و با تجربه است که فردا شب به مسابقات استانبول اعزام خواهد شد. این مسابقات بسیار حائز اهمیت است و کاراته‌کاهای ما شایستگی این را دارند که در تمامی اوزان زنان و مردان صاحب مدال شوند.

شهرام هروی سرمربی تیم ملی کاراته آقایان هم در این بازدید پس از معرفی کامل اعضای تیم با بیان این جمله که من خودم را مدیون سازمان تأمین اجتماعی می‌دانم گفت: از زمان ورود صالحی امیری به کمیته ملی المپیک شور و نشاط زیادی به این رشته وارد شده است. من به نوبه خودم این تیم را متعلق به کمیته ملی المپیک می‌دانم و امیدوارم با کسب هر هشت سهمیه المپیک 2020 توکیو در هر دو بخش آقایان و بانوان گوشه ای از زحمات و محبت‌های شما عزیزان را جبران کنیم.

در ادامه شریعتمداری با ابراز خوشحالی از اینکه در ماه مبارک رمضان ماه نزول قرآن فرصتی مهیا شده تا از تمرین کاراته بازدید کند عنوان کرد: من خودم از علاقمندان و ورزشکاران این رشته ورزشی هستم. می‌دانم که  تمرین کردن برای شما و تمامی رشته‌های ورزشی در این ایام بسیار سخت است.

وی افزود: حرکات و فنون کاراته روی تاتامی کاملاً واقعی است. کسی که ورزش می‌کند در واقع دارد اعتماد به نفس خود را افزایش می‌دهد و تمرین می‌کند برای زندگی. مطمئناً شما عزیزان برای گرفتن نتیجه مناسب در مسابقات پیش رو باید از تدارک خوبی بهره ببرید تا در شرایط خاص المپیک بدرخشید و مقام‌های ارزشمندی را به ارمغان بیاورید لذا هر کمکی از دست من برای موفقیت شما بر بیاید انجام خواهم داد.

وزیر تعاون، کار و رفاه اجتماعی در ادامه و در ایامی که متعلق به امام علی (ع) است از خضوع و افتادگی کاراته‌کاها در جامعه تقدیر کرد و گفت: شما قهرمانان رشته ورزشی کاراته که اکثراً هم دارای مقام هستید از ابزار ارزشمندی مثل قهرمانی و شهرت کم استفاده می‌کنید که این موضوع نشان دهنده افتادگی شما عزیزان است. برای شما عزیزان در رویدادهای مهم پیش رو آرزوی موفقیت می‌کنم.

شریعتمداری پیش از حضور در تمرینات تیم ملی کاراته از مرکز سنجش و توسعه قابلیت‌های جسمانی آکادمی و مرکز تمرینات آبی این مجموعه بازدید کرد و مجموعه فعالیت‌های این مراکز جهت ارائه خدمات به ورزشکاران و قهرمانان اعزامی به رویدادهای بین المللی آشنا شد.

همچنین قراخانلو نیز توضیحاتی را در خصوص امکانات موجود در این آکادمی و نحوه ارائه خدمات به ورزشکاران به خصوص در سال منتهی به المپیک 2020 توکیو ارائه داد.

نظرات خوانندگان نظر شما در مورد این مطلب؟
اولین فردی باشید که در مورد این مطلب نظر می دهید
ارسال نظر
پیشخوان